GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2010 grudzień

ImageDoświadczeni hardrockowi wojownicy TURBO bardzo pracowicie kończą rok 30-lecia istnienia zespołu - ruszyła sprzedaż biletów na grudniową trasę koncertową, która w ciągu 9 kolejnych dni odwiedzi 9 polskich miast w tym takze Zieloną Górę! Turbo wystapi jako gościnna gwiazda festiwalu Rock Nocą w poniedziałek 20 grudnia 2010 o godz.19.30 w klubie "4 Róże dla Lucienne". Po ubiegłorocznym, akustycznym koncercie w "4 Różach" czas na koncert elektryczny, zapraszamy !!!
ImageW niedzielę 19 grudnia 2010 o godz.19.00 w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" wystąpi zespół KONIEC ŚWIATA w ramach trasy ORANŻADA TOUR 2010 promującej nowy albumu "Oranżada". Oranżada to piąty album whistorii zespłu, ciekawostką może być fakt, że album nagrywano na tzw "setkę" - czyli wszystkie instrumenty jednocześnie, a także to, że wśród gości znalazł się min. Tomasz Kłaptocz (Buldog) który zaśpiewał tytułowy utwór "Oranżada". Podczas koncertu zobaczymy i usłyszymy takze zespół HOLDEN AVENUE.
ImageFundacja Kombinat Kultury oraz klub "4 Róże dla Lucienne" tradycyjnie już zaprasza miłośników jazzu, mieszkańców miasta, przyjaciół klubu oraz muzyków i artystów na "Wigilię Jazzową". Wigilia odbedzie się 17 grudnia 2010 w piątek o godz.20.00. Podczas wieczoru połamiemy się chlebem i złożymy sobie życzenia świąteczne, a umilać czas bedzie zespół Beta Jazz Band.
ImageMimo, iż w całej Polsce maraton rozpoczyna się w sobotę 11 grudnia, Zielona Góra wystartowała już w piątek. W ten dzień pisaliśmy w szkołach! Napisaliśmy kilkaset listów, dokładną liczbę podamy w sobotę. Szkoły piszą bardzo chętnie, zachęcamy inne placówki do przyłączenia się w przyszłym roku! A tymczasem zapraszamy jeszcze dzisiaj do Hydrozagadki, tam pisać bedziemy podczas koncertu, a takze zo Biura Wystaw Artystycznych gdzie jest stanowisko samoobsługowe, zobacz krótką fotorelację ...
ImageEXCES to rockowo-bluesowe trio powstałe w 2006 roku w Gubinie z inicjatywy legendarnego założyciela formacji ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY - Krzyśka Jaryczewskiego. Zespól zagra w Zielonej Górze w piątek 10 grudnia 2010 o godz.20.00 w klubie "4 Róże dla Lucienne". Na repertuar grupy składają się autorskie utwory Jarego,również z okresu Oddziału Zamkniętego oraz znane standardy muzyki rockowej i bluesowej J.Hendrix, The Doors, E.Clapton, J.Rogers.

ImageW weekend 10-12 grudnia, zielonogórzanie będą mogli pomóc więźniom sumienia i innym osobom narażonym na łamanie praw człowieka. Wystarczy przyjść na Maraton Pisania Listów organizowany przez Amnesty International i Fundację Kombinat Kultury. Piszemy w Szkołach, BWA, Hydrozagadce oraz klubie "4 Róże dla Lucienne".

ImageZapraszamy na wieczór przepełniony muzyka legendy heavy metalu - z zespołem Metallica. Najwieksze przeboje zespołu w najlepszym wydaniu wykona zespół Undercover, który tworza muzycy kapel Dust&Steel oraz King Nothing. Koncert odbędzie się w klubie "4 Róże dla Lucienne" w poniedziałek 6 grudnia 2010 o godz.20.00. Zapraszamy !!!
ImageNajbliższy Bluesowy Jam Session odbędzie się 3 grudnia 2010 o godz.20.00 w klubie "4 Róże dla Lucienne". Tematem miesiąca będzie utwór Johnny Wintera - "Mojo Boogie". Na scenie zaprezentuje się dyżurna sekcja rytmiczna zespołu GOODMORNING BLUES. Dodatkowym punktem programu bedfzie koncert zespołu Day After Day. Zapraszamy wszystkich miłośników bluesa i jego okolic do wspólnego jamowania...
ImageNajlepsze filmy i formy jednominutowe festiwalu „The One Minutes” zagoszczą w Zielonej Górze. W ramach Festiwalu Filmowa Góra i spotkań "Filmożarcie" zapraszamy do klubu "4 Róże dla Lucienne" w środę 1 grudnia 2010 o godz.19.00, wstęp wolny. Festiwal Filmów i Form Jednominutowych jest polską edycją docierającego do ponad dziewięćdziesięciu krajów na świecie, a koordynowanego przez TOM Foundation w Amsterdamie festiwalu „The One Minutes”.
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00