GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2011 lipiec

Wszystkich miłośników muzyki z lat 80' zapraszamy na comiesięczną imprezę 80's PARTY. W sobotni wieczór 30 lipca 2011 o godz.20.00 w klubie "4 Róże dla Lucienne" nie zabraknie gwiazd minionych lat. Impreza w całości prowadzona jest przy udziale teledysków. Zapraszamy na wspomnień czar.
W piątek 29 lipca 2011 o godz.20.00 podczas IX Róże Jazz Festiwal wystąpi Głyk P.I.K Trio. Irek Głyk jest cenionym wibrafonistą i perkusistą, kompozytorem i aranżerem. Koncert odbędzie się na letniej scenie przy zielonogórskim ratuszu a wstęp na niego jest wolny. Organizatorami festiwalu są Fundacja Rozwoju Kultury Kombinat Kultury i klub "4 Róże dla Lucienne".
Z wielkim żalem informujemy wszystkich miłośników jazzu o odwołaniu koncertu projektu Mulasta Trio w ramach IX edycji Róże Jazz Festiwal (miał się on odbyć w piątek 22 lipca 2011). Ze względu na fatalna pogodę, niskie temperatury i duże opady deszczu postanowiliśmy zorganizować ten koncert w innym terminie. Informację podajemy z żalem, gdyż odwołanie koncertu w rama Róże Jazz Festiwal zdarza nam się drugi raz w 9 letniej historii festiwalu. O nowym terminie koncertu poinformujemy niebawem na stronie festiwalowej www.jazz-festival.pl . Zapraszamy na kolejne piątkowe koncerty, mamy nadzieję - przy wsprzyjającej pogodzie !!!
Spotykamy się kolejny raz, ostatni przed moim urlopem, w ogródku piwnym "4 Róż" koło ratusza. Chyba że będzie zła pogoda - wówczas możemy się ewakuować do klubu. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają od klubu za darmo kawkę lub herbatkę. Wtorek, 19 lipca, godz. 16.00!
Podczas drugiej odsłony IX Róże Jazz Festiwal gościć będziemy Trio Arka Skolika. Koncert odbędzie się na scenie letniej pod zielonogórskim ratuszem w piątek 15 lipca 2011 o godz.20.00 - wstęp wolny. Trio prowadzone przez Arka Skolika, perkusistę na polskim rynku znanego i szanowanego sięgnęło do podręcznika jazzowych standardów, by zaproponować kawał porywającego straightaheadu. Znajdziemy tu kompozycje Jerome'a Kerna, Gerry'ego Mulligana, Counta Basie'go, Michela Petruccianiego, H. Ellisa/J. Frigo/L. Cartera, jedną Kuby Płużka i wspólną Codę.
W sobotni wieczór 9 lipca 2011 w ogródku zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" odbędzie się druga w tym roku impreza cyklu Okna Wyobraźni  - spacery ulicami i winnicami świata. Tym razem przeniesiemy się na Dziki Zachód, a wieczór uświetni zespół COUNTRY FIVE, wielokrotny uczestnik Piknik Country w Mrągowie. Koncert rozpocznie się o godz.20.00 a wstęp na koncert jest wolny !!!
Rusza IX edycja Róże Jazz Festiwal w Zielonej Górze. Pierwszym koncertem inaugurującym Festiwal będzie koncert najnowszego projektu Milo Kurtisa - Naxos Quintet. Projekt Milo Kurtisa, niestrudzonego poszukiwacza nowych brzmień, tym razem wraca do swoich greckich korzeni, mieszając muzykę grecką z jazzem, funky, muzyką klasyczną. Koncert odbędzie się w piątek 8 lipca o godz.20.00 na scenie letniej pod zielonogórskim ratuszem, wstęp wolny.
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00