GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2011 sierpień

Zapraszamy do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na comiesięczną imprezę Depeche Mode Party. Impreza odbędzie się w sobotę 3 września 2011 o godz.20.00, a poprowadzi ją zielonogórski fanklub Depeche Mode - FC Black Day. Czeka na was kilka tanecznych godzin przy muzyce zespołu oraz konkursy oraz  niepublikowane materiały wideo zgromadzone przez zielonogórski fanklub.
Zielonogórski klub "4 Róże dla Lucienne" zaprasza w piątek 2 września 2011 o godz.20.00 na Bluesowy Jam Session. Utworem miesiąca będzie utwór Erica Claptona - “Before you accuse me”. Na scenie zaprezentuje się dyżurna sekcja rytmiczna zespołu Goodmorning Blues. Klub 4 Róże zaprasza wszystkich miłośników bluesa i jego okolic do wspólnego jamowania.
W związku z obraźliwymi i nieprawdziwymi słowami radnego Andrzeja Bocheńskiego pod kierunkiem Fundacji Kombinat Kultury, klubu 4 Róże dla Lucienne oraz Bruno Aleksandra Kiecia – Prezesa Fundacji, żądamy natychmiastowych oficjalnych przeprosin od pana radnego!! Wypowiedź radnego padła w dniu dzisiejszym na antenie Radia Zielona Góra.
Pierwsze od miesiąca z hakiem spotkanie MM-kowiczów już za tydzień, we wtorek, 23 sierpnia, o 16.00 w ogródku klubu muzyczno - artystycznego 4 Róże dla Lucienne. Zasadniczo jako że mnie nie było ponad 3 tygodnie to... nie mam żadnych spraw o których bardzo chciałbym z Wami porozmawiać. Natomiast z obserwacji komentarzy widzę, że są sprawy, o których chcecie porozmawiać Wy.
W sobotni wieczór 20 sierpnia 2011 na letniej scenie klubu "4 Róże dla Lucienne" przy zielonogórskim ratuszu, odbędzie się kolejny koncert z cyklu Okna Wyobraźni  - spacery ulicami i winnicami świata. Tym razem zobaczymy i usłyszymy zespół Donegal, który zaprezentuje muzykę celtycką. Impreza rozpocznie się o godz.20.00 a wstęp na koncert jest wolny. Organizatorem cyklu jest klub "4 Róże dla Lucienne" i Fundacja Kombinat Kultury.
W związku z zapowiadanymi wichurami, trąbami powietrznymi, gradobiciem i ulewami koncert został odwołany. Organizatorzy postanowili odwołać koncert z powodu ostrzeżeń synoptyków nadawanych przez radio i telewizję, dodatkowym bodźcem była tragedia na festiwalu w Belgii gdzie podczas wichury zginęło 5 osób. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy na koncert w kolejny piątek.
Kolejna odsłoną cyklu Okna Wyobraźni będzie koncert zespołu "Cadillac i przyjaciele", który odbędzie się w sobotę 13 sierpnia 2011 o godz.20.00 na letniej scenie pod zielonogórskim ratuszem. Wieczór polski będzie obfitował w utwory polskich wykonawców, które na stałe wpisały się na kartach polskiej muzyki. Organizatorem cyklu jest klub "4 Róże dla Lucienne" i Fundacja Kombinat Kultury. Wstęp na koncert jest wolny !!!
"Jazz to Blues, Blues to Jazz" - to hasło szóstego koncertu w ramach IX edycji Róże Jazz Festiwal. W piątek 12 sierpnia 2011 o godz.20.00 na deskach sceny letniej klubu "4 Róże dla Lucienne" wystąpi Mirosław "Miras" Stanisławowicz. Na stałe współpracuje z Mississippi Blues Band, gra na gitarze i banjo oraz śpiewa, jego muzyka zawsze krążyła wokół bluesa z Chicago i Delty Mississippi. Po koncercie na scenie odbędzie się comiesięczny Bluesowo-Jazzowy Jam Session. Organizatorem koncertu jest klub "4 Róże dla Lucienne" i fundacja Kombinat Kultury. Wstęp wolny !!!
Tematem miesiąca jest utwór "Work Song" - Wes Montgomerego
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00