GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2011 styczeń

Wszystkich fanów sztuk walki zapraszamy 26 listopada 2011 na transmisję 17 Konfrontacji Sztuk Walki. Transmisja odbędzie się w sali projekcyjnej w klubie "4 Róże dla Lucienne". Juz nie musicie martwić się o to, że przegapicie sportowe wydarzenie będąc na imprezie w tym przypadku na klubowych Andrzejkach !!! Rozpoczęcie transmisji zgodnie z relacja na żywo w Polsacie, start o godz.20.00. Przypomnijmy że finałem Konfrontacji będzie rewanżowy pojedynek pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Jamesem Thompsonem.
W środę 23.02.2011 o godz.19.00 Filmowa Góra zaprasza na  następną odsłonę   kina rosyjskiego w ramach Dni Konsumpcji Filmowych FILMOŻARCIE. Tym razem w nowej filmowej sali Klubu "4Róże dla Lucienne" filmożercy w ramach lutowych spotkań będą mogli skonsumować nowe kąski filmowe,  filmy: "KANDAHAR" i "I JENIEC KAUKAZU". Wstęp na projekcje jest wolny !!!

KANDAGAR

reż. Andriej Kawun

Oparta na faktach historia brawurowej ucieczki dwóch rosyjskich pilotów wziętych do talibskiej niewoli. Afganistan, rok 1995. Załoga Rosyjskiego samolotu transportowego z ładunkiem amunicji dla wojsk walczących z Talibami, zostaje zmuszona przez islamskich fundamentalistów do lądowania w Kandaharze. Kapitan i czterej członkowie załogi trafiają do niewoli. Nie wiedzą że w afgańskim piekle przyjdzie im spędzić długie miesiące, a Talibowie zażądają, by w tym czasie nauczali pilotażu islamskich bojowników. Produkcja oparta na prawdziwych wydarzeniach.

 

JENIEC KAUKAZU

(Kawkazskij plennik)

reż. Siergiej Bodrow

Nominowana do Oskara niezwykła opowieść o okrucieństwie, nadziei i miłosierdziu.

Dwaj rosyjscy żołnierze: młody rekrut Iwan i doświadczony weteran Sasza, po nieudanej operacji na Kaukazie wpadają w ręce muzułmańskich rebeliantów. Posłużyć mają jako karta przetargowa dla starego Abdulla-Murata, który chce wymienić ich za swojego syna przetrzymywanego przez Rosjan. Do wymiany jednak nie dochodzi. Podczas próby ucieczki Sasza ginie. Zastrzelony też zostaje przez Rosjan więziony syn Abdulla. Wydaje się, że młodego Iwana także czeka śmierć... Nominacja do Oskara, Kryształowy Glob w Karlowych Warach oraz kilkanaście innych nagród i wyróżnień.

Image

Studencka Prywatka to dużo świetnej muzyki lat 70' 80' i 90'! Studenci w te dni po okazaniu legitymacji maja w naszym barze zniżki, rabaty i indywidualne promocje oraz konkursy. Zapraszamy zatem do klubu "4 Róże dla Lucienne" na studenckie wtorki, które organizować będziemy przez cały okres stuencki !!!

 

Image

ImageW Poniedziałek 31 stycznia 2011 o godz.20.00 zapraszamy do zieonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na koncert eliminacyjny Festiwalu Rock Nocą. Tym razem zobaczymy i usłyszymy zielonogórską formację ZENtrum. Jak pisze zespół o sobie: upraszczając, można by podpiąć to, co robimy, pod etykietkę "folk-rocka", bo gramy muzykę przeważnie akustyczną, w której istotną rolę odgrywają teksty. Wstęp na koncert jest wolny !!!

Legendarny już i kultowy zespół APTEKA zagra w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne". Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych. Koncert odbedzie się 30 stycznia 2011 (niedziela) o godz.20.00. Zapraszamy miłośników alternatywnej muzyki !!!

KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00