GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2011 wrzesień

Zapraszamy wszystkich fanów electro, EBM-u, futurepopu, synthpopu i industrialu na kolejną edycję imprezy tanecznej ElectroHead. Tym razem mamy dla was muzyczną niespodziankę. Przed imprezą zagra dla Was polski zespół sceny electro dark independent: Controlled Collapse. Koncert odbedzie się w zieonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" 30 września 2011 o godz.20.00. Po około godzinnym koncercie czeka na Was after party i mocne elektroniczne sety.
Po raz czwarty Gazeta Lubuska wybrała wraz ze swoimi Czytelnikami te imprezy, które swoją popularnością czy oryginalnością rozsławiają nasz region. W tym roku w plebiscycie, wyróżniono aż dwa nasze sztandarowe wydarzenia! Spośród ponad 40 imprez organizowanych w województwie lubuskim dwa nasze projekty zdobyły tytuł HITU LATA !!! Są to: IX Festiwal Jazzowy "Róże Jazz Festiwal" oraz 7 Festiwal Kino Poza Kinem - Filmowa Góra. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wysyłanie smsów na nasze festiwale. Dało nam to bodziec do dalszego działania i większą motywację do pracy nad kolejnymi edycjami naszych projektów. Robimy to dla Was i dzięki Wam !!!
Od tego czwartku, przez cały weekend w klubie rozdajemy nagrody!!! Konkursy są związane z plebiscytem Gazety Lubuskiej na Hit Lata 2011. Wystarczy, że znajdziesz się w klubie i wyślesz odpowiedniego smsa - masz szanse na płyty z muzyką, dzbanki piwa, wspaniałe drinki, gadżety barowe oraz bilety na najbliższe koncerty !!! Rozdajemy także nagrody gwarantowane - wystarczy tylko odwiedzić klub. Tam obsługa Wam wszystko wytłumaczy. Co godzinę wspaniałe losowania, a na koniec dnia mega nagroda dla najlepszych !!! Zatem do dzieła !!!
Wszystkich gości winobraniowych oraz mieszkańców zapraszamy do naszego klubu "4 Róże dla Lucienne" na imprezy taneczne jakie organizujemy w ramach Winobrania 2011. Dla Was zaplanowaliśmy imprezy z muzyką dla każdego! Nasi DJ'je zapewnią wam w te dni sporo znakomitej zabawy i muzyki urozmaicając wieczory konkursami. Miłej winobraniowej zabawy !!!
Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie, które odbędzie się we wtorek, 13 września o godz. 18.00 - tym razem nie w ogródku na deptaku koło ratusza, a w sali w klubie 4 Róże dla Lucienne (ul. Stary Rynek 17). Podczas spotkania chcemy poruszyć temat cytowania i zamieszczania cudzych treści w swych artykułach, jak również ostatecznie rozwiązać kwestię ocen pod artykułami.
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00