GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2012 czerwiec

Z powodów odwołania trasy koncertowej ET Tumasona, koncert w Zielonej Górze także się nie odbędzie. W zastępstwie zagra Peter J. Birch, koncert w Zielonej Górze odbędzie się w piątek 27 lipca 2012 o godz.20.00 w ogródku letnim klubu "4 Róże dla Lucienne". Dzielił scenę z Czesławem Mozilem, Lechem Janerką i Tymonem Tymańskim, a ma raptem 21 lat! Tworzy jako Peter J. Birch i właśnie kończy prace nad pierwszą długogrającą płytą. Zapraszamy na koncert !!!

Zapraszamy do ogródka letniego zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na drugi koncert w ramach Letnich Spotkań Artystycznych. W sobotę 7 lipca o godz.20.00 wystąpi Henryk Hak Kaźmierczak - poeta, kompozytor, akordeonista, podróżnik.  Wystąpi w recitalu piosenki autorskiej z poetyckimi tekstami opartej na bluesie i balladzie Zapraszamy na koncert. W przypadku nieprzychylnej pogody koncert odbędzie się w klubie "4 Róże dla Lucienne".

Zapraszamy do ogródka letniego zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na pierwszy koncert na świeżym powietrzu w tym roku. W piątek 6 lipca o godz.20.00 wystąpi blues-rockowa formacja 5 Rano. 5 Rano to Soczyste bluesrockowe granie z odwołaniami do dobrych tradycji Lynyrd Skynyrd, czy polskiego Dżemu. W skład repertuaru koncertowego wchodzą głównie kompozycje własne przeplatane coverami ulubionych wykonawców: Cream, Free, The Black Crowes, Ten Years After, Gov't Mule, Creedence Clearwater Revival. Zapraszamy na koncert. W przypadku nieprzychylnej pogody koncert odbędzie się w klubie "4 Róże dla Lucienne".

Zapraszamy do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na szóstą już imprezę taneczną z cyklu Anty-Radio Party!. AntyRadio Party to taneczny przegląd wszystkich gatunków muzycznych od hip-hopu do gotyku !!! Podczas tego wieczoru zatańczycie przy niekonwencjonalnych kawałkach, które dokładnie znacie, ale których ciężko szukać w stacjach radiowych choć nie do końca ;) !!! Imprezę poprowadzi KACZY. W piątek 22 czerwca 2012 o godz.20.00 czeka Was dużo niespodzianek muzycznych na parkiecie, wizualnych na telebimach, a także smakowych - za barem. dla koneserów whisky - konkurs !!! Zapraszamy !!!

Stowarzyszenie Art Of Underground zaprasza do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na koncert argentyńskiej, punkrockowej grupy ARGIES. Koncert odbędzie się w środę, 20 czerwca 2012 o godz.20.00. Starych bywalców koncertów „Maximum Punkrocka”, którzy słyszeli „Argies” nie trzeba namawiać  i przekonywać do przyjścia na koncert , dla młodszych to obowiązkowa „uczta” i „lektura” Punk Rocka !!!

Zapraszamy do OGRÓDKA KIBICA mieszczącego się w letnim ogródku zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na transmisję meczy fazy finałowej Mistrzostw Europy !!! Specjalnie dla kibiców piłki nożnej stworzyliśmy miejsce w którym kibicować będziecie najlepszym drużynom Europy i obejrzycie wszystkie mecze na żywo !!! Zapraszamy wszystkich kibiców - wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona !!!
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00