GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2012 grudzień

Już w najbliższy weekend Zielonogórzanie będą mogli pomóc więźniom sumienia i innym osobom narażonym na łamanie praw człowieka na całym świecie. Wystarczy przyjść na Maraton Pisania Listów organizowany przez Amnesty International.

Podczas zbliżających się świąt zapraszamy na taneczne imprezy, które przygotowaliśmy dla Was. Gramy praktycznie na okrągło, a każdą imprezę poprowadzi inny DJ. Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem zajęć i zapraszamy do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne". Rezerwacji stolików dokonywać możecie codziennie po godz.17.00 pod numerem telefonu (68) 325 50 93.
Zapraszamy wszystkich ocalałych z Końca Świata na pierwszą po Apokalipsie imprezę i chyba jedyną w zniszczonym mieście. Ocalałeś? Przyjdź w sobotę 22 grudnia 2012 do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne", ostatniego bastionu ludzkości w tej części globu. Zaczynamy o godz.20.00. Podczas imprezy zabawimy się w stylu muzycznym sprzed kataklizmu. Zagra dla Was DJ REEZ, ale oczywiście tylko wtedy, gdy uda mu się przeżyć. Podczas imprezy pijemy trunki jakie uda nam się uratować przed zniszczeniem. Moc atrakcji zatem czeka OCALAŁYCH. Kto żywy - niech rusza w naszym kierunku !!!
W Klubie 4 Róże dla Lucienne 21.12.2012 AD odbędzie się Impreza Końca Świata. Na tę Specjalną Okazję Barmani Klubu przygotowali ostatni raz wybór pechowych 13 SHOTÓW. Po raz ostatni zaprezentują swoje umiejętności Sztuki Barmańskiej i zaprezentują umiejętność robienia Shotów warstwowych. Kolorowe, Słodkie, Kwaśne, Mocne, Owocowe, Mleczne, Ogniste, Palące się - można wybierać od koloru do wyboru. Shoty mają nazwy tematyki Końca Świata, a więc wybierz swojego ostatniego shota i z kielichem w dłoni, z czołem uniesionym ku górze, wraz z przyjacielem i barmanem klubu godnie pożegnajmy ten kochany żywot. Serdecznie zapraszamy na Imprezę KOŃCA ŚWIATA.
Zielonogórski klub "4 Róże dla Lucienne" zaprasza na wspólne spędzenie czasu podczas KOŃCA ŚWIATA. Wszyscy wiemy, że 21 grudnia (piątek) 2012 nadchodzi wielki koniec. Zabawmy się ostatni raz podczas tanecznej imprezy urozmaiconej apokaliptycznymi atrakcjami. Zatańczmy na gruzach świata, zakończmy to razem, startujemy z końcem o godz.20.00. Podczas tej imprezy spełnimy Wasze ostatnie żądania - o godz.24.00 ostateczne rozwiązanie gatunku ludzkiego !!! Podczas tej ostatniej prywatki ostatni raz zasmakujesz drinków, specjalność: drink ARMAGEDON, obejrzysz na telebimach Koniec Świata w innych częściach globu, zjesz apokaliptyczną kaszankę, wpiszesz się w księgę kondolencyjną, a godzinę ZERO przywitamy szampanem. Zapraszamy !!!
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00