GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2012 kwiecień

Zespół DUCH powstał na początku 2010 roku w Krakowie. Grupa skupiła młodych muzyków, których twórczość opiera się na gatunkach muzyki alternatywnej, głównie trip-hopie, nadając muzyce akustycznej nowy wymiar. DUCH łączy w sobie klasyczne instrumentarium - instrumenty smyczkowe - z nowoczesnym mocnym brzmieniem, stylistyką i ekspresją sceniczną. Zespół znalazł idealny sposób na pogodzenie inspiracji twórczością kompozytorów muzyki klasycznej – Arvo Pärta, Henryka Mikołaja Góreckiego, Wojciecha Kilara – z fascynacją brzmieniem i działalnością ikon współczesnej elektroniki i muzyki alternatywnej, jak: Björk, Sigur Rós, Tool, Squarepusher, U.N.K.L.E., czy Massive Attack. Zagrają w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne"  w niedzielę 29 kwietnia 2012 o godz.20.00. Tego wieczoru DUCH zagra muzykę na ŻYWO do klasyków kina niemego w ramach działań około festiwalowych Filmowej Góry !!!
Zapraszamy do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na piątą imprezę taneczną z cyklu Anty-Radio Party! W Piątek 27.04.2012 mix szeroko pojmowanej elektroniki, gotyku, hard rocka, a także nieśmiertelnych lat 80-tych w stylu new romantic ! Podczas tego wieczoru zatańczycie przy niekonwencjonalnych kawałkach, które dokładnie znacie, ale których ciężko szukać w stacjach radiowych ...Imprezę poprowadzi KACZY. Od godz.20.00 czeka Was dużo niespodzianek muzycznych na parkiecie, wizualnych na telebimach, a także smakowych - za barem. !!! Zapraszamy !
Fundacja Kombinat Kultury zaprasza do klubu "4 Róże dla Lucienne na Teatrzyk Kukiełkowy Kuby Kaprala. Teatr ów zaprezentuje dyptyk kukiełkowy dla dorosłych z gadającym penisem, Chryzostomem Wincentym de Prącie w roli głównej. Na dyptyk składają się: „Przygody pana Ch. W. de Prącie” … w której nasz bohater odkrywa w sobie żyłkę podróżnika i wyrusza w świat ku nowej przygodzie (i aby zdobywać dziewicze lądy, oczywiście). „Sens życia w/g pana Ch. W. de Prącie” … w której nasz bohater staje przed fundamentalnymi pytaniami. I nie dziwmy się, że dotyka go ból egzystencji, jest wszak niezwykle unerwiony… Zapraszamy w środę 25 kwietnia 2012 o godz.20.00
Eter radiowy okazuje się już nie wystarczyć audycji radiowej „Metalizacja” nadawanej co poniedziałek o 22.00 w Akademickim Radiu Index. W związku z tym postanowiła ona rozszerzyć swoją działalność o szerzenie metalowej propagandy przez koncertowe rytuały. Pierwszy z nich odbędzie się już 20 kwietnia (piątek) o godzinie 19.00 w "4 Różach dla Lucienne". Pojawią się na nim trzy kapele reprezentujące różne oblicza metalowej młócy, ale tak samo skutecznie porażające nią zebraną pod sceną gawiedź. Będzie ogień, zniszczenie i fruwające flaki, zatem nie ma co się zastanawiać tylko rezerwować sobie termin na ten wieczór. A umilać go Wam swoim towarzystwem będą: EMBRIONAL z Zabrza, oraz dwie zielonogórskie załogi – WARFIST i LETHAL INJECTION.
Kolejne środowe Filmożarcia poświęcone będą twórczości Krzysztofa Zanussiego. Jego filmy prezentowaliśmy podczas Festiwalu Filmowa Góra 2008 w cyklu 7 Diamentów Kina. Celem i sensem istnienia tego cyklu jest przybliżanie, tak widzom jak i młodym twórcom, korzeni polskiego kina, tradycji z której współczesna filmografia czerpie częstokroć pełnymi garściami. Fundacja Kombinat Kultury zaprasza w środę 18 kwietnia o godz.20.00 do sali filmowej zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na projekcję filmów "Dotknięcie" oraz "Konstans" . Zapraszamy - wstęp wolny.
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00