GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2012 listopad

UWAGA !!! Z POWODU REMONTU POMIESZCZEŃ POD KLUBEM, BUDOWY MARKETU BIEDRONKA I HAŁASU PRZY WYKONYWANYCH PRACACH REMONTOWYCH SPEKTAKL ZOSTAJE TYMCZASOWO ODWOŁANY - PRZEPRASZAMY.
Halla Nordfjord, krajanka Sigur Rós, múm i Björk, po raz pierwszy pojawi się w Polsce na kilkunastu koncertach. Gdyby na Islandii nie byli potrzebni listonosze, kierowcy i piekarze, zapewne każdy zajmowałby się tam sztuką. Trudno znaleźć bardziej “natchniony” kraj. Inspiracji muzycy szukają w rozległych przestrzeniach, pulsujących wulkanach i gejzerach, szumiących wodospadach. Trzeba przyznać, że chyba wszystkie projekty muzyczne z tej pięknej wyspy zostały w Polsce ciepło przyjęte. Wystarczy wspomnieć bajkowo grających Sigur Rós, múm czy Olafura Arnaldsa, ET Tumasona, nieokiełznaną Björk czy szalone kapele FM Belfast i Singapore Sling. Co roku pojawiają się w tym kraju kolejni artyści i zawsze mają do zaoferowania coś niezwykłego.Halla Nordfjörd pochodzi z Reykjavíku, na wiosnę tego roku planowane jest wydanie jej debiutanckiego albumu, wcześniej jednak przyjedzie do Polski. Zaśpiewa autorskie utwory zarówno po angielsku, jak i po islandzku.Warto sprawdzić jej talent teraz, zanim stanie się znaną, kolejną świetną wizytówką Islandii! Koncert odbędzie się w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" w środę 28 listopada 2012 o godz.20.00 - koncert z nowego cyklu Sztuka Kultury. Jako support wystąpi Peter J. Birch.
Nuked Cross to thrash metalowy zespół z Zielonej Góry założony w 2011 roku przez Piotrka Zegzuła (gitara prowadząca/rytmiczna, wokal), Amadeusza Maćkowiaka (gitara prowadząca), Jarka Zegzuła (perkusja) i Adriana Klameckiego (gitara basowa). W sierpniu 2012 roku ukazało się trzyutworowe demo „Fear No Evil”. Zespół reprezentuje nową falę polskiego thrash metalu. Zespół zaprezentuje się podczas eliminacji Festiwalu Rock Nocą w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" w poniedziałek 26 listopada 2012 o godz.20.00. Wstęp na koncert jest wolny !!!
Po 3 latach studyjnej ciszy światło dzienne ujrzało 11 kawałków, które zespół Lipali zgromadził na albumie „3850”. Efekt końcowy będzie można usłyszeć w Zielonej Górze już w niedzielę 25 listopada bo właśnie tego dnia w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" zostanie odegrany na żywo cały nowy materiał! Lipali jako początek istnienia podaje 2003 rok, kiedy to do Tomka „Lipy” Lipnickiego dołączył Łukasz „Luk” Jeleniewski i Adrian „Qlos” Kulik. Trio ma za sobą wydanie czterech bardzo dobrze przyjętych przez fanów wydawnictw płytowych, w tym akustycznego, koncertowego DVD. Niezmiennie od samego początku twórczość zespołu wpisuje się w nurt szeroko pojętego rocka, chociaż ich płyty cechuje różnorodność materiału, sprawnie połączonego w harmonijną całość. Tak też będzie i tym razem, co wywnioskować można ze słów Tomka: „Będzie banjo. Będzie moc i ukojenie, będzie przemijanie. Miłość, nienawiść, żywioły. Będą trąby i organy i otwarte rany”.
Miłośników gry na gitarze zapraszamy w piątek 23 listopada 2012 o godz.20.00 do salki kameralnej w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" na Spotkanie z Gitarami. Wieczór odbędzie się pod znakiem szant, poezji śpiewanej, akustycznego rocka, bluesa innych gatunków dających zagrać się na gitarze. Zabierzcie ze sobą instrumenty i dobry humor !!! A dla tych klubowiczów, którzy chcieliby potańczyć - na dużej sali Impreza Taneczna!!!
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00