GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2012 marzec

Wszystkich studentów zapraszamy na nową odsłonę Wtorków Studenckich do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne". Będzie bardziej rockowo, rock in rollowo, punkowo i regałowo !!! Co wcale nie znaczy, że nie tanecznie !!! Imprezę muzycznie prowadzi KACZY, a podczas niej nie zabraknie rytmów wykonywanych przez takie zespoły jak KULT, Pidżama Porno, T Love, Tilt, Sztywny Pal Azji i wiele wiele innych, od rocka przez reggae do hard rocka. Zapraszamy na nową odsłonę wtorków, które tak naprawdę będziecie tworzyć sami. Dodatkowo na sali filmowej macie możliwość odtworzyć i obejrzeć ze znajomymi swoje filmy, koncerty i inne materiały video na dużym ekranie - info u barmana. Zapraszamy !!!
Z okazji 20-lecia wydania albumu „LEGENDA” zespół ARMIA gra jubileuszowa trasę koncertowa. „LEGENDA”, wydana w roku 1991, to niezwykle spójna w warstwie muzycznej i tekstowej płyta, opowiadająca w metaforyczny sposób o ludzkich pragnieniach i duchowości. Nieprzewidywalna, pełna ciekawych harmonii i wykraczająca daleko poza hardcore’owe schematy muzyka, okraszona gra klarnetu, fletu i trąbki afrykańskiej, nadała płycie niepowtarzalny, oniryczno-baśniowy klimat. Trasa zawita do Zielonej Góry 1 kwietnia 2012 do klubu "4 Róże dla Lucienne". Jako support wystąpi zespół The Wasted.

Woo-Boo-DUB to muzyczna podróż śladami dźwięków, które opuściwszy pewną wyspę na Morzu Karaibskim (czyt. Jamajkę) rozprzestrzeniły się i odbiły szerokim echem wśród współczesnych plemion całej kuli ziemskiej. Najbardziej charakterystyczna cecha REGGAE, czyli melodyczna linia basu, która dzięki rozwojowi techniki estradowej pozwoliła przekazać mocniej i dosadniej „pozytywne wibracje” szerokiej masie ludzkich serc i umysłów wpłynęła (i nadal wpływa) na rozwój odmian takich jak ROOTS, DUB, RAGGAMUFFIN, DANCEHALL czy nawet DUBSTEP. Na taką właśnie imprezę zaprasza klub "4 Róże dla Lucienne" w piątek 30 marca 2012 o godz.20.00 - prowadzi Andrzej Rąk.

Zapraszamy na działania artystyczne, które przygotowaliśmy dla Państwa z okazji Dni Frankofonii w Zielonej Górze. W środę 28 marca 2012 w klubie "4 Róże dla Lucienne" odbędzie się Wieczór Piosenki Francuskiej pt."Je suis venu te dire que je chantais". Zagrają i zaśpiewają uczniowie LO III, Studenci Filologii Romańskiej i Przyjaciele. Po koncercie zapraszamy na KARAOKE BEZ GRANIC – KARAOKÉ SANS FRONTIÈRE, śpiewać będziemy utwory francuskie, angielskie, polskie oraz włoskie. Odbędzie się także impreza taneczna przy światowych przebojach. Serdecznie zapraszamy - wstęp wolny !!!
DRB powstał w 2008 r. na gruzach zespołu \"Balkanskaja Zwiezda\". W pierwszy skład zespołu weszli Johny(git.), Turkish (voc.), Juby (bas) i Ola(dr.). W takim zestawieniu upłynął pierwszy rok działalności. Po roku doszło do zawieszenia działalności. W 2010 r. po zmianach personalnych zespół reaktywował się w składzie Johny (git.), Turkish(voc.), Domino(bas), Goil(dr.). Po około roku dołączył Raszi(git.). Muzyka jaką gra DRB to punk rock z ulicznym sznytem. Głośno, lecz melodyjnie. Zespół ma na swoim koncie występy głównie na rodzimym dolnośląskim podwórku, ale planowane jest poszerzenie obszaru działania. Zagrają na eliminacjach Rock Nocą w poniedziałek 26 marca 2012 w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" - wstęp na koncert jest wolny !!!
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00