GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2012 październik

Uwaga !!! Z okazji Halloween zapraszamy na diabelską zupę z dyni !!! Już w środę od godz.18.00 będziecie mogli skosztować tej potrawy w naszym klubie. W pewnych godzinach planujemy darmową konsumpcję na którą zapraszamy. A poza darmowym poczęstunkiem, talerzyk takiej smacznej zupki dyniowej z grzankami nabycie w środę i czwartek za jedyne 3,99 zł !!!

Zanim na dobre ruszą koncerty eliminacyjne XIV edycji Międzynarodowego Festiwalu Rock Nocą organizatorzy zapraszają na rockową rozgrzewkę. Na zielonogórskiej scenie w klubie "4 Róże dla Lucienne" wystąpi formacja Dust&Steel. Jest to Hard Rockowa grupa z Zielonej Góry. Mieszanina dynamicznych riffów, melodycznego wokalu i wrzasku gitary solowej. Efekt to muzyka niosąca ze sobą ogromną energię, którą doskonale widać na koncertach gdzie zespół nawiązuje doskonały kontakt z publicznością. Koncert odbędzie się w poniedziałek 29 października 2012 o godz.20.00. Występ będzie promował debiutancki album "Orpheus", który został doceniony przez wytwórnię Legacy-Records- Dusseldorf. Premiera krążka - 10 października 2012. Zapraszamy na koncert !!!

Kolejny koncert z cyklu Maximum Punkrocka w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" przed nami. Tym razem na scenie klubu będziemy mieli okazję zobaczyć jedną z najdłużej występujących i zasłużonych kapel na alternatywnej scenie HC/Punk w Zielonej Górze i w województwie Lubuskim, oraz jedną z kilkunastu, tak długo grających w Polsce - grupę "JUGOSŁAWIA". Zespół od początku grania związany i funkcjonujący na "scenie niezależnej" polskiego HC/Punk - a w kręgach tych uważany już za zespół  kultowy i legendarny, który stał się pomostem dla dwóch pokoleń punkowców i hardcorowców. Na koncercie usłyszymy również dwa zaprzyjaźnione zespoły: bezkompromisowych hardcorowców - "SOPHIE SCHOLL", czyli ciężka muza i walczące teksty, oraz zespół "Mystic Mind", dający zawsze świetne występy, a ich ostra muzyka nie pozwala biernie uczestniczyć w koncercie. Na to wydarzenie zapraszamy 26 października (piątek) 2012 od godz.19.00. Dla pierwszych 50 osób na koncercie - płyty i pifko gratis !!!
W tym tygodniu Barmani z Klubu zapraszają na kolejne wydarzenie i prezentację kolejnych dwóch alkoholi i koktajli sporządzanych na tych alkoholach. W tym tygodniu prezentujemy Metaxę oraz Wódkę Danzką.
Imprezy Halloweenowe w naszym klubie od lat cieszą się wyjątkowym powodzeniem. W tych dniach w klubie panuje wyjątkowy mroczny klimat, klub jest charakterystycznie przystrojonych w upiorne Dyniogłowe postacie. W dniu Halloween organizujemy upiorną imprezę z wieloma konkursami z nagrodami, ale impreza taka nie byłaby wyjątkowa gdyby nie Halloweenowe Drinki. I tak w tym roku jako jedyni w mieści w Halloween będziecie mogli spróbować (o ile będziecie odważni) Martwicy Mózgu oraz Halloween Drink.
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00