GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2012 wrzesień

Po wiosennej reaktywacji cyklu koncertów "MAXIMUM PUNKROCKA" występami grup "Dezerter" i "Armia", ponownie zapraszamy na kolejną dawkę punkrockowych dźwięków. Tym razem na scenie klubu „4 Róże dla Lucienne” zaprezentują się trzy kapele : weterani punkrocka zespół "Bulbulators", czeski desant prosto z Pragi "The Fialky" oraz znana z występu przed kultowym "Dezerterem" świebodzińska "Suszarnia". Ten maraton odbędzie się w niedzielę 30 września 2012 od godz.19.00. Dla wszystkich miłośników melodyjnego punkowego czadu obecność na tym koncercie jest obowiązkowa - zestaw kapel gwarantuje dobrą zabawę.
W piątek 28 września 2012 o godz.20.00 zapraszamy do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na KULT'ową Prywatkę Krawaciarską. Imprezę poprowadzi Paweł Hekman, w programie utwory zespołu KULT oraz innych tworów Kazika Staszewskiego !!! Podczas tego wieczoru usłyszycie dużo utworów niezależnych i alternatywnych twórców. Nie zapomnijcie krawatów - klient w krawacie jest mniej awanturujący się !!!
Zapraszamy wszystkich uczestników i kibiców pierwszego półmaratonu w Zielonej Górze do maratonowego klubu "4 Róże dla Lucienne" na oldskulową, imprezę. Tym razem taneczny maraton, pod tytułem OLD SCHOOL PARTY poprowadzi DJ REEZ. Impreza odbędzie się w sobotę 22 września 2012 od godz.20.00. Podczas imprezy zatańczycie przy starych oldskulowych kawałkach, bez których trudno by sobie można wyobrazić każdą dobrą imprezę w klubie czy też domówkę.Wstęp do klubu w ten wieczór dla uczestników półmaratonu jest wolny !!!
ANTI TANK NUN to nowa formacja metalowa , powołana do życia przez Titusa ( Acid Drinkers ) i 14-letniego gitarzystę Igora Gwaderę. Początkowo mieli zrealizować wspólnie nagranie studyjne i teledysk do niego. Jednak po kilku próbach - Titus stwierdził, że byłoby zbrodnią na rock' n' rollu nie zrobić zespołu i nie nagrać płyty z Igorem, a on tej zbrodni popełnić nie zamierza. I tak powstała Przeciwpancerna Zakonnica. 28 maja ukazał się debiutancki album zespołu zatytułowany " Hang' em high ". Został ciepło przyjęty zarówno przez media jak i słuchaczy. Jesienią zespół rusza w pierwszą trasę koncertową pod nazwą The Nun Is Gettin' High, która ma promować płytę. Trasa zawita także do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" w piątek 21 września 2012 - start koncertu o godz.19.00.
Zielonogórski klub "4 Róże dla Lucienne" zaprasza na transmisję meczu rewanżowego w Gorzowie Wlkp., który zaplanowany jest na 16 września 2012. Stelmet Falubaz Zielona Góra zmierzy się ze Stalą Gorzów na ich własnym torze. Kibice żużla, transmisję będą mogli obejrzeć na kilku telebimach, a wstęp na wydarzenie jest oczywiście wolny. Rozpoczęcie transmisji o 19.30. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie !!! Hej Hej Falubaz !!!
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00