GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2013 Czerwiec

Dziękujemy wszystkim uczestnikom „Drugiego Nocnego Marszu Pidżamowców”. W tym roku frekwencja dopisała , wspólnie w pidżamach ,koszulach nocnych ,szlafrokach i szlafmycach w szczytnym celu i dobrych humorach spacerowało ponad 100 osób. Na zielonogórskie hospicjum uzbieraliśmy 720 złotych. Szczególne podziękowania dla III klasy Szkoły Podstawowej nr 15 oraz ich opiekunów. Organizatorami akcji byli: Piwnica Artystyczna KAWON, klub muzyczno-artystyczny "4 Róże dla Lucienne", Fundacja Kombinat Kultury, Klubokawiarnia "Staromiejska", klub "Straszny Dwór". W dalszej części artykułu lista uczestników i linki do relacji !!!
Zielonogórski klub "4 Róże dla Lucienne" zaprasza wszystkich fanów mocnego brzmienia na koncert dwóch zespołów metalowej sceny zielonogórskiej. W piątek 21 czerwca 2013 o godz.20.00 wystąpią zespoły WARSICK - grający melodic death metal oraz NUKED CROSS wykonujący muzykę z pogranicza thrash metalu. Bilety na koncert w cenie 5 zł będą do nabycia tuż przed koncertem. Po koncercie zapraszamy na Metalowe After Party aby godnie rozpocząć nadchodzący weekend !!!
Uwaga !!! Zapraszamy na II NOCNY MARSZ PIDŻAMOWCÓW !!! Obowiązkowy strój to: PIDŻAMA LUB KOSZULA NOCNA!!! Mile widziane podomki i szlafmyce, pamiętamy również o LATARKACH. PRZY OKAZJI CAŁEJ AKCJI CHCEMY ZEBRAĆ ŚRODKI DLA ZIELONOGÓRSKIEGO HOSPICJUM - dobrowolne cegiełki 10zł od każdego uczestnika. Startujemy 21 czerwca o godz.24.00 spod zielonogórskiego Amfiteatru ,spacerowym tempem dochodzimy do źródełka i wracamy ok.godz.1.30 w sobotę. Wszystkich chętnych chcących wziąć udział zapraszamy do wpisywania się na listę uczestników w „4 Różach dla Lucienne” „ Klubokawiarni Staromiejska” oraz „Kawonie”. Będzie również możliwość wpisu bezpośrednio przed spacerem, czekamy na Was od 23.30. Lista uczestników zostanie opublikowana na stronach klubów po zakończeniu spaceru. Dla tych którzy wesprą naszą akcję pamiątkowe KARTY UCZESTNIKA !!!
Klub 4 Róże dla Lucienne wraz z Akademią Barmańską Damian Sobczak serdecznie zapraszają na promocje koktajli na bazie jedynej w swoim gatunku ŻUBRÓWKI- oryginalnych i odważnych połączeń żubrówki z syropami, sokami oraz innymi alkoholami i dodatkami np. ogórkiem, imbirem. Rewelacyjne orzeźwiające drinki w rewelacyjnej niskiej cenie. Niezwykle oryginalna aromatyzowana i delikatna wódka ŻUBRÓWKA to już marka znana na całym świecie. Koktajle na bazie Żubrówki robione przez barmanów na całym świecie zyskują uznanie największych sław w świecie koneserów sztuki barmańskiej i koktajlbarów. Tym właśnie Akademia Barmańska- Damian Sobczak ( szkoła sztuki barmańskiej) i Klub muzyczno-artystyczny 4 Róże dla Lucienne zapraszają na wyśmienite drinki. Wszystkie drinki w tej samej cenie 9,00zł.
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00