GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2013 grudzień

Zielonogórski klub "4 Róże dla Lucienne" zaprasza na Taneczną Wigilię Klubową. W ten dzień przygotowaliśmy dla was trochę tanecznej muzyki oraz czerwony barszczyk. Dominować będzie muzyka lat 80' i 90' w najlepszej wersji. Trochę rocka, trochę disco, jednym słowem, w sumie wszystko !!! W ten wieczór zabawicie się w klubie w blaski świateł dyskotekowych, dymu, laserów i wspaniałego klimatu minionej epoki. Imprezę poprowadzi PAN DJ. A wieczór odbędzie się w piątek 20 GRUDNIA 2013. Start o godz.20.00 - zapraszamy !!!
Pierwsza w regionie kawiarenka obywatelska dla trzech sektorów w 4 Różach! Co Środkowoamerykański proces konwersacyjny. Otwarte spotkania - dyskusje - debaty obywatelskie Gdzie? Śródmieście Miasta Zielonogórski Deptak 4 róże dla Lucienne. Kiedy? Środek tygodnia w środku miesiąca Po co? Odnaleźć sedno sprawy dla wspólnego dobra i problemów naprawy
Czwartym zespołem, który weźmie udział w eliminacjach festiwalu Rock Nocą w Zielonej Górze jest formacja Retrospective. Retrospective to formacja reprezentująca młode pokolenie polskich zespołów prog rockowych. Swoją muzykę inspirują twórczością artystów z bardzo szerokiego spektrum gatunkowego. Nie zamykają się ściśle w jednej stylistyce. Często podróżują w rejony różnych odmian rocka, od tego art, po ten hard. Potrafią kreować klimatyczne muzyczne pejzaże przepełnione emocjami, ale również niespodziewanie drasnąć zaskoczonego słuchacza ostrym pazurem. Różnorodność ta i kontrasty spojone w całość sprawiają, że ich muzyka jest wyjątkowa. Koncert odbędzie się w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" w poniedziałek 16 grudnia 2013 o godz.20.00 - wstęp wolny !!!

THE ANALOGS to obecnie jeden z najaktywniejszych i najpopularniejszych zespołów na polskiej scenie niezależnej. Muzycznie wyrasta z tradycji klasycznego punk rock, hardcore i garażowego rock'n'rolla. Zespół od swojego powstania w 1995 roku gra energetyczny i melodyjny streetpunk a piosenki starają się opisać otaczającą nas rzeczywistość. W 2011 roku byli gwiazdą sceny alternatywnej na olsztyńskiej Kortowiadzie. W 2012 roku zostali zaproszeni jako gwiazda na dużą scenę festiwalu Woodstock. Tradycyjnie już zagrają koncert w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" w niedzielę 15 grudnia 2013 o godz.19.00 w ramach cyklu Maximum Punkrocka. Jako rozgrewka wystą pi zespół Mystic Mind. Koncert jest częścią trasy promującej nowy album The analogs „Pełnoletnia Oi! Młodzież”.

13 grudnia 2013 zapraszamy do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na koncert zespołu TAM pt. "Wolność". Koncert zorganizowany jest z okazji rocznicy wprowadzenia w Polsce Stanu Wojennego w 1981r. W obecnym składzie zespół TAM działa od listopada 2010r. Naszym rodzinnym miastem jest Zielona Góra, tutaj pracujemy, uczymy się i tworzymy świetną muzykę. Przygotowujemy materiał na naszą debiutancką płytę. W trakcie koncertu jak i po nim czeka n Was mnóstwo atrakcji o czym w dalszej części artykułu ...
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00