GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2013 kwiecień

Zespół REJESTRACJA powstał w 1980 r. w Toruniu pod nazwą Rejestracja Przedpoborowa. Wraz z takimi zespołami jak: Dezerter, Moskwa, Abaddon, Siekiera należał do czołówki polskiego punk rocka. W latach 80-tych grupa była częstym gościem na festiwalu w Jarocinie. Zespół pierwszy raz zagra w Zielonej Górze podczas cyklu koncertowego MAXIMUM PUNKROCKA w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" w niedzielę 20 października 2013r o godz.19.00. Na rozgrzewkę wystąpi zielonogórska grupa SOPHIE SCHOLL.
Zapraszamy we wtorek (30.04) od godz.20.00 do klubu "4 Róże dla Lucienne" na transmisję meczu Real Madryt - Borussia Dortmund - wstęp wolny !!! Pod koniec kwietnia i na początku maja odbędą się półfinałowe mecze Ligi Mistrzów. Najlepszą czwórkę tworzą: Borussia Dortmund, Real Madryt, Bayern Monachium i FC Barcelona. Polscy kibice zobaczą występy rodaków: Roberta Lewandowskiego, Jakuba Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka w drużynie z Dortmundu. Mistrz Niemiec znowu spotka się z mistrzem Hiszpanii. W fazie grupowej podopieczni trenera Jürgena Kloppa zwyciężyli u siebie 2:1 i zremisowali 2:2 w Madrycie. Powtórzenie tych wyników da im prawo występu w finale na Wembley.
Zespół The Fault powstał w 2007 roku. Do tej pory zagrał kilkadziesiąt koncertów m. in. w Zielonej Górze, Wrocławiu, Bolesławcu. Muzyka jaką grają muzycy to wszystko co powstało poprzez wrzucenie do ich głów, m. in. takich zespołów jak Sevendust, Creed, Stone Sour, zmielenie ich w gatunkową papkę, która z kolei została zamieniona w energie, zsumowana z ich energią twórczą i podana światu, poprzez palce, kostki, pałki i struny głosowe jako 'znumetalizowany hardrock'. Jest ciężko, ostro i melodycznie. Mięsiste gitarowe riffy uzupełnione lekko melancholijnym, aczkolwiek nie bojącym się wydrzeć wokalem tworzą niepowtarzalną całość. Zespół zagra w w eliminacjach do Finału Festiwalu Rock Nocą w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" w poniedziałek 29 kwietnia 2013 o godz.20.00 - wstęp wolny !!!
Zapraszamy do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na niesamowite wydarzenie: koncert TRIBUTE TO IRON MAIDEN. Koncert odbędzie się w piątek 26 kwietnia 2013 od godz.19.00. Utwory IRON MAIDEN zagrają zespoły: ThermiT, Deathinition i Nuked Cross. Pomysł na organizację serii koncertów TRIBUTE TO IRON MAIDEN zrodził się po prostu z chęci dobrej zabawy. Chcieliśmy przygotować imprezy ciekawą zarówno dla słuchaczy, jak i dla nas. Zestawienie własnych utworów z naszymi interpretacjami przebojów Iron Maiden wydaje się idealne, by to osiągnąć. Liczymy, że publiczność dopisze i sam Eddie będzie zadowolony! A Eddie będzie zadowolony bo przyjmie formę nowej niespotykanej dotąd postaci...
Fundacja Kombinat Kultury i Katedra Seksuologii, Poradnictwa i Resocjalizacji Uniwersytetu Zielonogórskiego serdecznie zapraszają na Konferencję Naukową pt.: "Dzieci żołnierze, o wykorzystywaniu dzieci w konfliktach zbrojnych". Celem spotkania jest przybliżenie mało znanego zjawiska, przekazanie wiedzy w tym zakresie. Konferencja odbędzie się z udziałem przedstawicieli Fundacji UNESCO, Terre des Hommes. Konferencja odbędzie się  w czwartek 25.04.2013r. o godz. 11:00 w Auli C Uniwersytetu Zielonogórskiego przy al. Wojska Polskiego 69 (budynek dydaktyczny A-16).
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00