GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2013 Lipiec

Hipnotyzujące linie wokalne okraszone niebanalnym, gitarowym akompaniamentem w służbie refleksyjnym tekstom samego mistrza - Edwarda Stachury. Tak jednym zdaniem można opisać koncert Fabula Rasa - Edward Stachura wykrzyczany. Odbędzie się on w piątek 18 października 2013 w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" o godz.20.19.
Szósty studyjny album Leniwca nosi tytuł "Rozpaczliwie wolny – Piosenki Edwarda Stachury. Tym razem muzycy jeleniogórskiej formacji postanowili zaskoczyć odbiorców i zmierzyć się z poezją Edwarda Stachury. Leniwiec gra melodyjną, czadową mieszankę punk-rocka, reggae i ska wzbogaconą dźwiękami saksofonu, akordeonu i puzonu. Dochodzą do tego zazwyczaj zaangażowane i polityczne, ale czasem też zupełnie niepoważne, teksty. Muzyka w ich wykonaniu to nie tylko mocne hasła o sprawach, które uważają za słuszne i ważne, ale też zabawa, dowcip i humor. Zespół zagra koncert w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne"  w niedzielę 6 października 2013 o godz.19.00 w ramach cyklu Maximum Punkrocka. Jako gość koncertu wystąpi zielonogórska formacja O.N.L.
W niedzielę 29 września 2013 w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" zagrają TZN Xenna i Suszarnia. Będzie to pierwszy koncert Xenny w Zielonej Górze. Dla starych punkowców Xenna to historia z młodości. Dla dzieciaków - kultowa kapela, którą poznają na YouTubie. Istnieli od 1981 do 1987 r., nagrali jednego singla. Reaktywowana Xenna od niedawna koncertuje, zarejestrowała w studiu kilka utworów. Brzmią bardzo mocno i solidnie. Poza Zygzakiem i Dyńką na perkusji zespół zasili nowi muzycy: gitarzysta Kesur i basista Panek. Koncert odbędzie się w ramach trasy "DZIEWCZYNY W POGO TOUR 2013" i w ramach klubowego cyklu MAXIMUM PUNKROCKA.
Zespół "AlcoholicA" powstał w 2004 roku z myślą o graniu tylko i wyłącznie muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu została wybrana nie przypadkowo - przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności. W piątek 27 września 2013 o godz.20.00 zespół wystąpi w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne". Po koncercie zapraszamy na Metallica Party !!!
Z powodu poważnej choroby Regis'a Molina Reynaldo – saksofon altowy (Kuba) koncert został odwołany. W zamian zapraszamy na koncert Janusz Lewandowski Trio. Koncert PGR Latin Fire! zorganizujemy w innym terminie, który postaramy się jak najszybciej podać. Zapraszamy w piątek !!! Fundacja Kombinat Kultury zaprasza do letniego ogródka klubu "4 Róże dla Lucienne" na czwarty finałowy koncert w ramach X Róże Jazz Festiwal. W piątek 30 sierpnia 2013 o godz.20.00 na zielonogórskim deptaku zagra formacja PGR - Latin Fire !.Tym razem w centrum muzycznego zainteresowania formacji PGR jest muzyka latyno-amerykańska przetworzona na sposób jazzowy. Kubańskie „clave“ , gorące jak wulkan, spokojna bossa nova, a także pełne namiętności rytmy tanga. To wszystko zawarte w kompozycjach Grzegorza Rogali i osobowości muzycznej jego gościa z Kuby, Regisa Moliny Reynaldo, laureata prestiżowej nagrody JoJazz, który koncertował z Buena Vista Social Club. Wstęp na koncert jest bezpłatny.
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00