GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2013 Listopad

Od nowoczesnej elektroniki przez dubstep, industrial czy metal, DESDEMONA zgrabnie i swobodnie łączy te na pozór różne stylistyki nadając swojej muzyce zarówno tanecznego charakteru jaki i punkowej energii czy metalowego pazura. To wszystko w połączeniu z charyzmą wokalistki zespołu Agnieszki Leśnej, daje wybuchową mieszankę. W Zielonej Górze grupa wystąpi 29 listopada ( piątek ) w klubie „4 Róże dla Lucienne „ i będzie to prawdopodobnie najciekawszy koncert na trasie DESDEMONY. Wszystko za sprawą gościa, który wystąpi przed DESDEMONĄ, a będzie nim projekt ALIENOIL współtworzony przez Macieja Niedzielskiego ( Artrosis, Sui Generis Umbra ) oraz Agatę Pawłowicz ( ex wokalistę DESDEMONY, This Cold ).

Nigdy nie był w Zielonej Górze, a jednak stał się jedną z ikon naszego miasta. A wszystko dzięki organizowanemu od 5 lat Gitarowemu Mostowi łączącemu Zieloną Górę z Wrocławiem gdzie co roku 1 maja odbywa się Thanks Jimi Festival. Corocznie na wrocławskim rynku Gitarowy Rekord Guinnessa, gromadzi tysiące gitarzystów grających wspólnie nieśmiertelny hit „Hey Joe”. 27 listopada kończyłby 71 lat, z tej okazji Leszek Cichoński, pomysłodawca i dyrygent największej gitarowej orkiestry świata zaprasza po raz kolejny na URODZINY HENDRIXA. 27 listopada 2013 (środa) w klubie muzycznym "4 Róże dla Lucienne" wspólnie z Wojtkiem Hoffmannem, gitarzystą zespołu Turbo, zagrają największe przyboje z repertuaru Jimiego Hendrixa. Współorganizatorem imprezy jest Fundacja Kombinat Kultury.

Jednominutówki powstały po to, by promować film jako jedną z form ekspresji i aby stworzyć przestrzeń dla młodych twórców poszukujących sposobu na zaprezentowanie własnej twórczości, również poza Internetem. Festiwal jest imprezą, która daje możliwość spotkania się w szerszym gronie miłośników filmu, podyskutowania o obejrzanych pracach. Pokazy filmowe 2013 odbędą się także w Zielonej Górze w klubie "4 Róże dla Lucienne" w środę 27 listopada 2013 w sali filmowej klubu - wstęp wolny - zapraszamy !!!
Z POWODÓW NIEZALEŻNYCH OD KLUBU KONCERT ZOSTAJE ODWOŁANY.

W październiku ukazał się nowy album grupy KaCeZet & Fundamenty pt. „Dziennik Kapitana cz. I” na której obok członków zespołu ze swoimi gościnnymi wykonaniami partii tekstów wystąpili: Kamil Bednarek, Pezet oraz Pablo Pavo - wokalista grupy Vava Muffin. Płytę promuje tura koncertów po całej Polsce w tym także w Zielonej Górze w dniu 24 listopada 2013 w klubie "4 Róże dla Lucienne".
W piątek 22 listopada zapraszamy na pierwszą odsłonę imprezy z cyklu Las Melinas i Goście pod szyldem organizacji bookingowej Tone2Tone! Koncerty, miejmy nadzieję, odbywać będą się cyklicznie, a pierwszy z nich organizujemy w klubie 4 Róże dla Lucienne w piątek 22 listopada o godz.20.00. Odkrywamy karty... Old School Skinhead Reggae on the way to Zielona Góra!
Ruszają eliminacje Festiwalu Rock Nocą w Zielonej Górze. Koncerty tradycyjnie odbywać będą się w poniedziałkowie wieczory w klubie "4 Róże dla Lucienne". W poniedziałek 25 listopada 2013 o godz.20.00 zagra Andriej Kotin & ZENtrum. Jak piszą o sobie: Buddyzm Zen naucza, iż życie i śmierć są niczym obłoki, które pojawiają się i znikają. Podobnie jest z naszym zespołem. Powiemy więc tyle tylko, że skład, w którym wystąpimy na tegorocznej edycji festiwalu Rock Nocą, jest zupełnie premierowy. A cała resztę niech dopowie muzyka. Wstęp na koncert jest wolny.
To musiało kiedyś nastąpić !!! Najlepszy cover band w Polsce CADILLAC zagra utwory najlepszego zespołu w historii świata. Przyjdź posłuchać utwory Led Zeppelin od Dazed and Confused aż po D'yer Mak'er. Koncert odbędzie się w piątek 15 listopada 2013 o godz.20.00 w zielonogórskim klubie "4 Roże dla Lucienne". A jeśli nie przyjdziesz, to będziesz musiał tłumaczyć się swoim wnukom !!!

Ruszają eliminacje XV Międzynarodowego Festiwalu Rock Nocą. Eliminacje odbędą się w 8 miastach Polski więc każdy zespół może wybrać najbliższą scenę i zagrać koncert eliminacyjny dla swojej publiczności. Zgłoś swój zespół już dzisiaj !!!

Fundacja Kombinat Kultury zaprasza na koncert z cyklu Sztuka Kultury do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne". W środę 13 listopada 2013 o godz.20.00 wystąpi formacja Riffertone. Riffertone to pasja, emocje, intymność. Akustyczny duet zauraczający publiczność i kojący w brzmieniu. Jarek i Albert, głos i gitara, słowa i muzyka. Koncerty pozwalają im się uzewnętrznić i wprowadzić publiczność w ich własny świat.

Seria wyjątkowych koncertów „BRUDNA MUZYKA” i niesamowity odbiór fanów na Festiwalu WOODSTOCK zmotywowały zespół MECH do rozpoczęcia prac nad nową płytą. Preludium do tej realizacji będzie trasa koncertowa: TRASA PIERWSZA KLASA, która nie ominie także Zielonej Góry. Koncert w ramach jej odbędzie się 3 listopada 2013 w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne".

KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00