GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2013 maj

Inspiracją do powstania kapeli Las Melinas było ska! Legendy takie jak Laurel Aitken, Derrick Morgan i oczywiście The Skatalites. W dzisiejszej twórczości nie brakuje również nawiązań do drugiej, 2tone'owej fali ska i swingu. 2 puzony, trąbka i saksofon, wspomagani od czasu do czasu dodatkowymi gośćmi, perkusja, gitara oraz bas, wszystko wspomagane jest jeszcze instrumentami klawiszowymi i wokalem, daje w efekcie energiczne ska, swing, rock'n'roll! Koncert w Zielonej Górze odbędzie się w klubie "4 Róże dla Lucienne"  w piątek 31 maja 2013 o godz.19.00. Wyciągnij z szafy najlepszą koszulę, wypastuj buty na wysoki połysk i zabierz jedną z tych pięknych pań, które widzisz co dzień na najbliższy koncert! Panie i panowie, zapraszamy na tańce!
Grają od 1997 roku z małą przerwą. Wcześniej ich muzyka oscylowała na pograniczu trash metalu, aktualnie gdzieś w okolicach hard rocka z miękkim softowym wokalem. Zespół Enema z Lubska bo o nich mowa zagra podczas eliminacji do Finału Festiwalu Rock Nocą w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" w poniedziałek 20 maja 2013 o godz.20.00 - wstęp na koncert jest oczywiście wolny !!!
Już 19 maja w klubie "4 Róże dla Lucienne" wystąpi formacja Dust&Steel. Hard Rockowe Trio z Zielonej Góry na przestrzeni lat zapracowało na miano 'nadziei muzyki hard'n'heavy' w Polsce. W październiku wydali swój debiutancki album "Orpheus" za pośrednictwem niemieckiej wytwórni Legacy-Records. Na koncie mają dwa teledyski, gdzie pierwszy z nich "Orpheus" był kręcony w klubie 4 róże dla Lucienne.

Zapraszamy na kolejną odsłonę imprezy Maschinen Beat w klimatach electro-industrial. Tym razem na scenie zaprezentuje się Controlled Collapse promując swój najnowszy album "Babel". Jako support wystąpi Reactor7X. Po koncertach impreza z mocnym maszynowym bitem. A wszystkie te atrakcje czekają na was w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" w piątek 17 maja 2013 o godz.20.00

JARED to zielonogórski zespół grający melodyjną odmianę punk rocka wywodzącego się z zachodniego wybrzeża (niektórzy twierdzą, że Gabonu). Ten zazwyczaj grający na żywo zespół charakteryzuje się wybitnie ambitnymi wstawkami układu tanecznego, zróżnicowanym materiałem autorskim i ciętymi ripostami padającymi żwawo z pogranicza sceny. Granie na trzech akordach i brak słuchu to najczęściej wymieniane elementy przez wysublimowaną publikę, jednak zespół powyższe argumenty przyjmuje tym gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę. Chłopacy posądzani są o zniewieściałość na scenie i poza nią. Chęć promowania zdrowego trybu życia spowodowała pojawienie się marchewki w oficjalnym logo zespołu. Usłyszymy ich podczas zielonogórskich eliminacji do Finału Festiwalu Rock Nocą w poniedziałek 13 maja 2013 o godz.20.00 w klubie "4 Róże dla Lucienne. Wstęp na koncert jest wolny !!!
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00