GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2013 październik

Kolejnym koncertem w ramach zielonogórskiego cyklu MAXIMUM PUNKROCKA będzie koncert zespołu FARBEN LEHRE, który cyklicznie już odwiedza klub "4 Róże dla Lucienne". Tym razem zobaczymy ich 17 listopada (niedziela) 2013 o godz.19.00. Jako suport wystąpią zespoły OFFENSYWASHARON. Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem...

Agencja bookingowa Bloody Diamond bo po raz kolejny ma wielką przyjemność zaprosić Was na mocne uderzenie w Zielonej Górze! Tym razem na scenie klubu "4 Róże dla Lucienne" zaprezentują się dla Was 3 zespoły, które podczas swojej jesiennej trasy odwiedzą nasze miasto. Wspomagać ich będzie jeden lokalny band. A podczas gigu usłyszycie: CRUELTY IN THE GARDEN, VAGUE STORIES, COHERENCE oraz NOTHING PERSONAL. Koncert odbędzie się 30 października 2013 o godz.19.00.
Barmani klubu "4 Róże dla Lucienne" zapraszają na NOWOŚĆ !!!! Poznaj Smaki Lubelskiej. Tylko u Nas i tylko w wtorek masz okazje spróbować cały wachlarz smaków wódek lubelskich w oryginalnym i efektownym podaniu. Każda osoba znajdzie tu coś dla siebie. Słodkie, Kwaśne, Orzeźwiające, Wytrawne cała gama smaków dostępna tylko u Nas.
KABANOS – ewenement polskiej sceny niezależnej, laureat nagrody publiczności "Złoty Bączek" na Przystanku Woodstock 2012. Ich utwory są chóralnie odśpiewywane na koncertach, zrobili furorę zarówno w Internecie, jak i w akademickich rozgłośniach radiowych. Powoli stają się prawdziwą gwiazdą polskiej sceny alternatywnej będącej w opozycji do masowych mediów i popkultury. Dowodem na to może być ponad 3,5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube, kilka tras koncertowych po całej Polsce i cztery studyjne płyty na koncie. Zagrają wspólny koncert z zespołem ZACIER w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne" w niedzielę 27 października 2013 o godz.19.00.

Metalizacja Live Ritual zostanie odprawiony po raz drugi już w piątek 25 października w zielonogórskim klubie 4 Róże dla Lucienne. Rytuał ten uświetni specjalny koncert grupy Warfist, która zaprezentuje seta składającego się w całości z utworów wypełniających ich nadchodzący debiutancki album „The Devil Lives in Grünberg”. Ich goścmi podczas tego release party będą inne zielonogórskie kapele – black metalowy Taran i powracająca po kilkuletniej przerwie na deski sceniczne death metalowa Ebola.

KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00