GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2014 sierpień

W ramach ostatnich koncertów promujących nową płytę o tytule "Z dnia na dzień na gorsze", Thesis wystąpi wraz z zespołem RWA w piątek 19 września 2014 w zielonogórskim klubie "4 Róże dla Lucienne". Start od godziny 20:00. Zespół THESIS działa na polskiej scenie od 2007 roku. Wydał do tej pory debiutancką płytę „Channel 1”, dwie EPki "Acoustic Music EP 1" oraz "Fates EP 2", był częścią składanki Piotra Kaczkowskiego Minimax vol. 5 oraz prężnie koncertuje na różnych scenach w Polsce.
 
W piątek 29 sierpnia 2014 o godz.20.00 zapraszamy do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na imprezę taneczną Classic Party, którą poprowadzi DJ REEZ. Muzyka jaką zaprezentuje to Hity z lat 80 i 90-tych. Dodatkowo barmani klubu zapraszają na specjalne promocje przygotowane na ten wieczór. Bawimy się w do białego rana !!!

Fundacja Kombinat Kultury zaprasza do ogródka letniego zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" w piątek 29 sierpnia 2014 o godz.20.00 na koncert w ramach cyklu OKNA WYOBRAŹNI - Wakacyjne LOTTO granie. Podczas ostatniego koncertu wakacyjnego cyklu zobaczymy i usłyszymy mistrza techniki slide i improwizacji Romka Puchowskiego. Muzyk, kompozytor, free-styler, wirtuoz gitary DOBRO i techniki slide. Wszechstronna muzyczna osobowość, wokalista, instrumentalista. Jego scenicznego „arsenału” dopełniają gitara akustyczna bas, looper oraz iPhone. Solista, lider i twórca alternatywnej formacji Von Zeit, członek międzynarodowych projektów muzycznych. Mistrz techniki slide i improwizacji. Harmonijnie łączy w swojej twórczości tradycję i nowoczesność. Jego solowe koncerty to totalny, przepełniony pozytywną energią performance. O jego występach recenzenci piszą: „Mistrz przemówił!”, „Kosmos, zjawisko, geniusz”, „Puchowski to potęga!”. Romek Puchowski zaprezentuje utwory z najnowszej płyty "FREE". Wstęp na koncert jest wolny!
Zapraszamy do zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na comiesięczną imprezę Depeche Mode Party. Impreza odbędzie się w sobotę 23 sierpnia 2014 o godz.21.00, a poprowadzi ją zielonogórski fanklub Depeche Mode - FC Black Day. Sierpniowa specjalna edycja black day party odbędzie się pod nazwą: Depeche Mode and more party. Co się za tym kryje? Czeka Was kilka tanecznych godzin przy muzyce Depeche Mode i nie tylko. Będzie dużo więcej niż zwykle innej muzyki, nie zabraknie takich zespołów jak: and one, nitzer ebb, front 242, camouflage, mesh, wolfsheim, fad gadget, the cure, iamx, covenant, de/vision, psyche itp. Zapraszamy !!!

Fundacja Kombinat Kultury zaprasza do ogródka letniego zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" w piątek 22 sierpnia 2014 o godz.20.00 na koncert w ramach cyklu OKNA WYOBRAŹNI - Wakacyjne LOTTO granie. D&S Wireless to seria akustycznych koncertów w wykonaniu Zielonogórskiego trio Dust&Steel, których muzyka to przede wszystkim Hard'N'Heavy. Tym razem muzycy pomiędzy koncertami W Opolu wystąpią w rodzinnej Zielonej Górze. Publiczność może liczyć na wykonanie najlepszych utworów w wersji unplugged oraz na wiele przebojów z lat 90'. Piosenki Audioslave, Metallici, Alice in Chains oraz muzyki filmowej przypadną do gustu zdecydowanej większości słuchaczy, którzy wiedzą jaki poziom reprezentuje Zielonogórskie Trio. Wstęp na koncert jest wolny!
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00