GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2014 styczeń

Fundacja Kombinat Kultury zaprasza do ogródka letniego zielonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" w piątek 25 sierpnia 2014 o godz.20.00 na koncert jazzowy w ramach cyklu OKNA WYOBRAŹNI - Wakacyjne LOTTO granie. Rafał Jędruch, jeden z najciekawszych lubuskich saksofonistów, porywa świetną techniką i emocjonalną grą. Znany z niekonwencjonalnych zachowań na scenie i bezkompromisowych decyzji muzycznych. Swobodnie gra emocjami, przechodząc od delikatnie płynących dźwięków przez beebopowe prędkości do punkowej energii i dzikiego pochrumkania. Rafał Jędruch wyrasta z tradycji jazzowej ale przekracza ją we własnym eklektycznym kierunku, korzystając z popu i nowoczesnych elektronicznych brzmień. Podczas koncertu zaprezentuje autorskie kompozycje oraz kilka świeżych interpretacji znanych tematów. Wstęp na koncert jest wolny!
Trasa koncertowa Bezsensu "Co tam myślisz zimą?" to ostatni etap promocji debiutanckiego albumu, tuż przed nagrywaniem drugiej płyty. Będzie to pierwsza okazja do usłyszenia nowych piosenek i ostatnia do posłuchania niektórych z utworów z debiutu. Koncert w Zielonej Górze odbędzie się w klubie "4 Róże dla Lucienne" w piątek 28 lutego 2014 o godz.20.00. Po koncercie zapraszamy na After Party !!!
Z przykrością informujemy, że koncert został odwołany przez TOUR MENAGERA ARTYSTY, a powodem jest wyjazd ARTYSTY z Polski z tak naprawdę niewiadomych przyczyn. Ciekawi nas czy inne koncerty. min. w Poznaniu także zostaną odwołane? Termin koncertu był przez Panią Tout Menager Kasia Kasperska już raz przekładany. Dodatkowo nie mamy kontaktu z MENAGEMENTEM, a informację zdawkową o odwołaniu otrzymaliśmy na Facebooku. Przepraszamy wszystkich zawiedzionych fanów reggae w Zielonej Górze. Organizatorów imprez uczulamy na takie sytuacje. Jednakowo fanów reggae zapraszamy na najbliższy koncert reggae: BETHEL i PAIHIVO, który odbędzie się 2 marca 2014 w klubie "4 Róże dla Lucienne". Bilety zakupione na koncert REAS SEAN MURE można zwracać w punkcie zakupu. Bilety na REAS SEAN MURE będą także ważne na koncert BETHEL i PAIHIVO, a różnica w cenie będzie uregulowana na bramce w dniu koncertu. Pozdrawiamy i przepraszamy za zaistniałą sytuację - ekipa klubu.
Tym razem w sanatoryjną trasę z dobrą nowiną w Polskę jadą farmaceuci z Apteki, rehabilitanci z Dick4Dick oraz słynny lekarz Patyczak ze swoją gitarą na czele Brudnych Dzieci Sida. Wszyscy będą reklamować swoje najnowsze specyfiki, dojdzie też pewnie do niekontrolowanych mieszanek wybuchowych. Trasa zawita także do Zielonej Góry, gdzie w klubie "4 Róże dla Lucienne" w niedzielę 23 lutego 2014 rozpoczną się koncertowe zajęcia zdrowotne.

Ubiegłoroczny turnus zabezpieczony przez Kryzys, rzeczoną już Aptekę oraz Nancy Regan tak mocno odcisnął swoje piętno, że nie pozostało nic innego jak kontynuować dzieło pomocy dla szukających szczęścia.

Zapisy rozpoczynają się już za moment, terapia startuje 6 lutego w Katowicach. Całość Ścieżki Zdrowia potrwa do 30 marca… Kto pierwszy ten lepszy, zapraszamy do udziału !

Wszystkich miłośników muzyki z lat 80' zapraszamy na Specjalną Karnawałow imprezę 80's PARTY. W sobotni wieczór 18 stycznia 2014 o godz.20.00 w klubie "4 Róże dla Lucienne" nie zabraknie gwiazd minionych lat. Impreza w całości prowadzona jest przy udziale teledysków przez DJ Marcina. W ten dzień jak przez cały luty rozpalamy Piekielnego Grilla!!! Zapraszamy na wspomnień czar !!!
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00