GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

2015

Zielonogórski klub "4 Róże dla Lucienne" uprzejmie informuje, że z dniem 30 czerwca 2016 r. , po 19 latach kończy swoją działalność w dotychczasowym miejscu. Jesteśmy zmuszeni opuścić lokal przy Starym Rynku 17. Decyzja nasza spowodowana jest wieloma czynnikami. Głównym jest hałas przeszkadzający mieszkańcom z czym zmagamy się od wielu lat, oraz decyzja Inspektoratu Budowlanego, który orzekł iż lokal "nasz" definitywnie nie spełnia wymogów związanych z działalnością koncertową , muzyczną i rozrywkową. Nawet wygłuszenie całości lokalu, czyli ponad 300 m2 nie daje nam gwarancji, że będziemy mogli taką działalność prowadzić. Klub "4 Róże dla Lucienne" opiera się głównie na działaniach koncertowo-artystycznych w związku z tym funkcjonowanie naszego klubu w tym miejscu nie ma dalszego sensu. Informujemy, że ogródek letni, który prowadzimy na zielonogórskim deptaku, pozostaje przez cały okres letni i będzie nadal działać pod naszym szyldem oraz prowadzić zaplanowane imprezy w okresie letnim. Klub "4 Róże dla Lucienne" nie ogłasza jednak definitywnie końca swojej działalności, tylko będzie chciał od jesieni tego roku znaleźć nowe miejsce i rozpocząć działalność klubową i koncertową w miejscu do tego sprzyjającym. Dziękujemy wszystkim klubowiczom, artystom, muzykom, zespołom i osobom zaangażowanym w 19 lat działalności "4 Róż...". Bez Was tego miejsca by nigdy nie było. Zapraszamy zatem w najbliższy czwartek, piątek i sobotę (23, 24, 25 czerwca 2016) na ostatnie pożegnalne imprezy w "4 Różach...". I do zobaczenia gdzieś niebawem !!!
Zielonogórski klub "4 Róże dla Lucienne" zaprasza na imprezę taneczną MAJOWE RETRO PARTY. Dominować będzie muzyka lat 80' i 90' w najlepszej wersji. Trochę rocka, trochę disco, jednym słowem, w sumie wszystko !!! W ten wieczór zabawicie się w klubie w blasku świateł dyskotekowych, dymu, laserów i wspaniałego klimatu minionej epoki. Imprezę poprowadzi Pan DJ - specjalista w tym gatunku. A wieczór odbędzie się w sobotę 7 maja 2016 od godz.21.00 - zapraszamy !!!

Zapraszamy do klubu "4 Róże dla Lucienne" na taneczną imprezę przy polskiej muzyce. Prywatka odbędzie się w sobotę 30 maja 2016 o godz.21.00 a poprowadzi ja znany wszystkim klubowiczom Michał Chłodnicki. Zatańczycie na tej imprezie przy starych hiciorach w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka, zespołu VOX, a także przy Kulcie czy też Pidżamie Porno. Zapraszamy !!!
Kolejna odsłona cyklu Maximum Punkrocka w Zielonej Górze zapowiada się co najmniej interesująco! W klubie "4 Róże dla Lucienne" gościć będziemy zespół z Vancouver/Kanada - Isotopes Punk Rock Baseball Club. Kanadyjczycy hołdują idei punkrockowego grania, zainspirowani legendarną formacją The Ramones i The Toy Dolls. Spodziewać się zatem można melodyjnego grania w pankrockowo-rock'inn'rollowym klimacie lat 70' i 80'. Będzie to jedyny koncert w Polsce na europejskiej trasie zespołu i jedyna niepowtarzalna okazja usłyszenia i zobaczenia tego zespołu na żywo. Zapraszamy w czwartek 28 kwietnia 2016 od godz.19.00. Po koncercie zapraszamy na Rockową Prywatkę.
KONCERTY, IMPREZY,
PROGRAM ARTYSTYCZNY


572 909 626
KLUB MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
4 RÓŻE DLA LUCIENNE

Stary Rynek 17, 65-001 Zielona Góra
Tel. 68 3255093
klub@4roze.pl
9226512
skype: 4 Róże dla Lucienne
GODZINY OTWARCIA
pon, śr, niedz 18.00-24.00
wt, czw 18.00-02.00
piąt, sob 18.00-03.00