GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

-0001-11-30
wtorek
Maciej Wróblewski - koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
-0001-11-30
wtorek
Bluesowy Jam Session - gramy dla Witka Kierula !!!
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Golas
-0001-11-30
wtorek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
-0001-11-30
wtorek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
-0001-11-30
wtorek
MECH - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
-0001-11-30
wtorek
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
-0001-11-30
wtorek
PLK: Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra - transmisja
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
-0001-11-30
wtorek
Folkojarmark - Międzynarodowy Festiwal Folkloru 2015 - Scena Letnia
godz: 11:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
-0001-11-30
wtorek
Folkojarmark - Międzynarodowy Festiwal Folkloru 2015 - Scena Letnia
godz: 11:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
-0001-11-30
wtorek
Folkojarmark - Międzynarodowy Festiwal Folkloru 2015 - Scena Letnia
godz: 11:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
-0001-11-30
wtorek
Dance Night ? impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
-0001-11-30
wtorek
w przygotowaniu
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
-0001-11-30
wtorek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2006-01-20
piątek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2006-05-21
niedziela
Hugo Race
godz: 20:00 wstęp: 20 prowadzi: Hugo Race
2006-06-16
piątek
Bluesowo jazzowy Jam Session
godz: 23:00 wstęp: 2,99 prowadzi: Igor Lojko
2006-06-16
piątek
MILES DAVIS NIGHT
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-06-19
poniedziałek
Kwadrofon
godz: 16:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2006-06-23
piątek
THE CONCEPTION
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-06-30
piątek
THE POSITIVE
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-07-07
piątek
TRIO TOMASZA SZCZEPANIAKA
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-07-08
sobota
The Wall Party
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2006-07-08
sobota
Piknik Fantastyczny
godz: 12:00 wstęp: free prowadzi: AD-Astra
2006-07-14
piątek
DAWID TROCZEWSKI TRIO
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-07-19
środa
ETIUDY STUDENCKIE 2
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2006-07-20
czwartek
KREW Z NOSA i inne
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2006-07-21
piątek
MATPLANETA
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-07-22
sobota
Kultowa Prywatka Krawaciarska
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2006-07-22
sobota
DŻEM akustycznie
godz: 19:30 wstęp: prowadzi:
2006-07-26
środa
LUDZKI DRAMAT
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2006-07-27
czwartek
GENERACJA CKOD i inne
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2006-07-28
piątek
JORGOS SKOLIAS & BOGDAN CHOŁOWNIA
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-07-29
sobota
DŻEM Party
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2006-07-29
sobota
Od Grunberga do Zielonej Góry
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-08-02
środa
humor & na pograniczu kitu
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2006-08-03
czwartek
0,5 l & DZIEŃ W KTÓRYM UMRĘ
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2006-08-04
piątek
LESZEK DRANICKI
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-08-05
sobota
The Doors Night
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2006-08-05
sobota
Ballady Toma Waitsa i Boba Dyllana
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-08-09
środa
Ludzie toksyczni
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2006-08-10
czwartek
Wystawa Powarsztatowa
godz: 18:00 wstęp: free prowadzi: Galeria Twórców Galera
2006-08-10
czwartek
FIKCYJNE PULPETY i inne
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2006-08-11
piątek
HARD WORKEN SAMBLE
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-08-12
sobota
DEPECHE MODE PARTY
godz: 20:00 wstęp: 5 prowadzi: Fan Club Black Day
2006-08-12
sobota
Zielonogórski Piknik z Fantastyką
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2006-08-12
sobota
Biesiada Żeglarska
godz: 19:00 wstęp: free prowadzi: Nagielbank
2006-08-16
środa
DOKUMENT & PARADOKUMENT
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2006-08-17
czwartek
MARKO P I ZŁODZIEJE ROWERÓW
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2006-08-18
piątek
Robert Chyła Quartet
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-08-19
sobota
Maschinen Beat 7
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2006-08-19
sobota
3 Slam Poetycki
godz: 19:30 wstęp: free prowadzi: Artur Beling
2006-08-19
sobota
Tetsuo - Człowiek z żelaza
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-08-23
środa
KINO EKSPERYMENTALNE
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2006-08-24
czwartek
MOCNY CZŁOWIEK
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2006-08-25
piątek
DIEXELEND ORCHESTRA
godz: 20:00 wstęp: free prowadzi:
2006-08-26
sobota
Irish Party
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2006-08-26
sobota
IRLANDZKA BIESIADA RYCERSKA
godz: 20:30 wstęp: free prowadzi:
2006-08-30
środa
PROJEKCJE FINAŁOWE
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2006-09-01
piątek
Jazowe jam sesion
godz: 23:00 wstęp: prowadzi:
2006-09-02
sobota
Otwarcie Klubu Festiwalowego Festiwalu Folkloru
godz: 20:00 wstęp: zamknięta prowadzi: Gerard Nowak
2006-09-02
sobota
Winobraniowa Prywatka
godz: 20:00 wstęp: free prowadzi: DJ Bartek
2006-09-09
sobota
Winobraniowa Prywatka
godz: 20:00 wstęp: free prowadzi: DJ Bartek
2006-09-19
wtorek
Kultowa Prywatka Krawaciarska
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2006-10-21
sobota
KULT'owa Prywatka Krawaciarska
godz: 19:00 wstęp: 2.99 prowadzi:
2006-11-15
środa
Kombajn do zbierania kur
godz: 20:00 wstęp: 15 prowadzi:
2006-11-17
piątek
KARAOKE Z NAGRODAMI
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-11-18
sobota
KULT-owa prywatka krawaciarska
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-11-21
wtorek
Wystawy plakatu - Arkadiusz Terlecki
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2006-11-21
wtorek
Wystawa Plakatu Arkadiusz Terlecki
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2006-11-24
piątek
Beta Band - jazzowy jam session
godz: 20:00 wstęp: 0 prowadzi:
2006-11-25
sobota
ANDRZEJKI PARTY
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-11-26
niedziela
THE ANALOGS
godz: 19:00 wstęp: 15 prowadzi:
2006-11-27
poniedziałek
Izolacja
godz: 19:00 wstęp: 0 prowadzi:
2006-11-29
środa
ZABILI MI ŻÓŁWIA
godz: 19:00 wstęp: 13 prowadzi:
2006-12-02
sobota
DEPECHE MODE PARTY
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-12-08
piątek
Wieczór z Grechutą
godz: 19:00 wstęp: 0 prowadzi:
2006-12-10
niedziela
Defekt Muzgó
godz: 19:00 wstęp: 13 prowadzi:
2006-12-11
poniedziałek
ONL
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2006-12-13
środa
Czołgi na DEPTAKU
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2006-12-13
środa
OCEAN
godz: 19:00 wstęp: 13 prowadzi:
2006-12-15
piątek
Wigilia Jazzowa
godz: 19:00 wstęp: 0 prowadzi:
2006-12-17
niedziela
HAPPYDEMIA 4
godz: 19:00 wstęp: 5 prowadzi:
2006-12-19
wtorek
Wieczór kolęd
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-06
sobota
Disco Tech – impreza taneczna
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-09
wtorek
BISCLAVERET
godz: 19:00 wstęp: 7 prowadzi:
2007-01-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-12
piątek
Noworoczne Bluesowe Jam Session
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-13
sobota
Perfect Beats - impreza electro
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-14
niedziela
Koncert z okazji 15 Finału WOŚP
godz: 20:00 wstęp: 0 prowadzi:
2007-01-16
wtorek
Prywatka Studencka
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-19
piątek
Piosenka Turystyczna - ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE
godz: 20:00 wstęp: 0 prowadzi:
2007-01-20
sobota
Karnawałowy Dancing – impreza taneczna
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-22
poniedziałek
Kazetwu
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-23
wtorek
Wystawa Archiwum 4 Róż
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-25
czwartek
Urodzinowa Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-26
piątek
Jazzowy Jam Session - urodzinowy
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-27
sobota
KULT-owa Prywatka Krawaciarska
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-28
niedziela
APTEKA
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-29
poniedziałek
Last of the Mohicans
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-30
wtorek
4 RóżOFFe klapsy - wieczór z kinem OFFowym
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-01-30
wtorek
Prywatka Studencka
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-02-01
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-02-02
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 0 prowadzi:
2007-02-03
sobota
DEPECHE MODE PARTY
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-02-05
poniedziałek
ROCK NOCĄ - Last Of The Mohicans
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-02-09
piątek
JAKOŚ TO BĘDZIE
godz: 00:00 wstęp: 7,00 prowadzi:
2007-02-12
poniedziałek
QUATTRO
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-02-13
wtorek
WILCZE SNY
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2007-02-13
wtorek
Prywatka studencka
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-02-14
środa
Walentynki z AdAstrą
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-02-15
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-02-16
piątek
PIOSENKA DLA NIEJ I DLA NIEGO
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-02-17
sobota
Pan Maleńczuk - koncert
godz: 00:00 wstęp: 20 zł / 25 zł w dniu koncertu prowadzi:
2007-02-19
poniedziałek
nIEBO
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-02-20
wtorek
Prywatka studencka
godz: 20:00 wstęp: 0 prowadzi:
2007-02-21
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp tylko ZKF AD ASTRA prowadzi:
2007-02-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 00:00 wstęp: 5 zł – piwo gratis !!! prowadzi:
2007-02-23
piątek
Jazzowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2007-02-24
sobota
Prodigy Party
godz: 20:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2007-02-26
poniedziałek
GUERILLA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2007-02-27
wtorek
Wystawa Foto
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-02-27
wtorek
Prywatka Studencka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2007-02-28
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Wstęp tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-03-01
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 5 zł - piwo gratis prowadzi:
2007-03-02
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 2,99 prowadzi:
2007-03-03
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 5,00 prowadzi:
2007-03-04
niedziela
GAGA + ZIELONE ŻABKI
godz: 20:00 wstęp: 9,00 / w dniu koncertu 13,00 prowadzi:
2007-03-05
poniedziałek
Rock Nocą - GRUNBERG
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2007-03-06
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-06
wtorek
Mega Impreza Studencka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-07
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-07
środa
Sportowa Środa
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-08
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 5zł - piwo gratis prowadzi:
2007-03-08
czwartek
Koncert HIPHOPOWY z okazji Dnia Kobiet
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-08
czwartek
"Wilcze Sny" - wystawa i wieczór autorski
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-08
czwartek
Muzyczny Czwartek
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-09
piątek
DŻEM akustycznie
godz: 20:00 wstęp: 2,99 prowadzi:
2007-03-09
piątek
Laser Show
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-10
sobota
Oldies Goldies – impreza taneczna – Dj Bartek
godz: 20:00 wstęp: 2,99 prowadzi:
2007-03-10
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-12
poniedziałek
Rock Nocą – CAR CRASH
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2007-03-13
wtorek
Lubuscy Fotoreporterzy Przedstawiają - Rok 2006
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-13
wtorek
Mega Impreza Studencka
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-03-14
środa
Spotkanie ZKF AdAstra – Celtycka Środa
godz: 00:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2007-03-15
czwartek
Czwartkowa Zielona Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-15
czwartek
Muzyczny Czwartek
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-03-16
piątek
Dzień Św.Patryka -
godz: 20:00 wstęp: 8,00 prowadzi:
2007-03-16
piątek
Laser Show
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-03-17
sobota
Zielona Prywatka - Dj Bartek
godz: 20:00 wstęp: 2,99 prowadzi:
2007-03-17
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-03-18
niedziela
To Ostatnia Niedziela
godz: 00:00 wstęp: Wstęp wolny prowadzi:
2007-03-19
poniedziałek
Rock Nocą - BEZSENSU
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2007-03-20
wtorek
THE CALOG - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2007-03-20
wtorek
Mega Impreza Studencka
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-03-21
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-21
środa
Międzynarodowy Dzień Walki z Rasizmem i Nietolerancją
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-03-21
środa
Drużynowy Turniej w Piłkarzyki
godz: 00:00 wstęp: Wpisowe: 10 zł drużyna prowadzi:
2007-03-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 5 zł - piwo gratis prowadzi:
2007-03-22
czwartek
Muzyczny Czwartek
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-22
czwartek
Wiosenny Koncert - Quattro i Bezsensu.
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-03-23
piątek
Dont Shelest i Jazzowy Jam Session
godz: 00:00 wstęp: 8 zł prowadzi:
2007-03-23
piątek
Laser Show
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-03-24
sobota
Perfect Beats – impreza electro
godz: 20:00 wstęp: 5,00 prowadzi:
2007-03-24
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-03-25
niedziela
Tyr - trasa "Nordycko i Gotycko".
godz: 00:00 wstęp: 17/20 zł prowadzi:
2007-03-26
poniedziałek
Rock Nocą - BREAK TIME
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-27
wtorek
Dni Frankofonii 2007 - Karaoke bez Granic
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-03-27
wtorek
Mega Impreza Studencka
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-03-27
wtorek
"Między światłem a cieniem" - grafika - wernisaż
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-03-28
środa
Mystic Tour 2007
godz: 20:00 wstęp: 25/30 zł do nabycia w klubie i Muz-Arcie prowadzi:
2007-03-29
czwartek
Lubuscy Fotoreporterzy Przedstawiaja Rok 2006
godz: 00:00 wstęp: Wstęp wolny prowadzi:
2007-03-29
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 5 zł - piwo gratis prowadzi:
2007-03-29
czwartek
Fotoreporterzy w Sulechowie
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-03-30
piątek
Spotkanie Gitarowe, temat: Dinozaury Rocka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2007-03-30
piątek
Laser Show
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-03-31
sobota
Prywatka Moherowa - Dj Bartek
godz: 20:00 wstęp: 2,99 prowadzi:
2007-03-31
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-01
niedziela
MAXIMUM PUNKROCKA - BUNKIER, ZMAZA, KUBUŚ ROZPRUWACZ
godz: 00:00 wstęp: 12/17 zł prowadzi:
2007-04-01
niedziela
Wystawa Pokonkursowa Plakatu - 1 maj
godz: 19:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-02
poniedziałek
Rock Nocą - Ex-presja
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-03
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-03
wtorek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2007-04-04
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 00:00 wstęp: Wstęp dla ZKF prowadzi:
2007-04-04
środa
Filmożarcie
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 00:00 wstęp: 5 zł - piwo gratis prowadzi:
2007-04-08
niedziela
Pisanka Party
godz: 00:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2007-04-08
niedziela
Świąteczna Impreza Taneczna
godz: 00:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-04-08
niedziela
SABATON + THUNDERBOLT + AT THE LAKE
godz: 19:00 wstęp: 37/45 zł prowadzi:
2007-04-10
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-10
wtorek
Impreza Studencka
godz: 00:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-04-11
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 00:00 wstęp: Tylko dla ZKF prowadzi:
2007-04-11
środa
Filmożarcie 2
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-11
środa
Sportowa Środa - transmisja meczu.
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis! prowadzi:
2007-04-12
czwartek
HIP HOP - NON STOP
godz: 21:00 wstęp: 3 zł prowadzi:
2007-04-13
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2007-04-13
piątek
Megamix Party
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-14
sobota
Prodigy Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-04-14
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-04-15
niedziela
Spotkanie Fotograficzne
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-16
poniedziałek
Rock Nocą - WHO CARES + ILLLOGIC
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-17
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-17
wtorek
Impreza Studencka
godz: 21:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-18
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF prowadzi:
2007-04-18
środa
Filmożarcie 3
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-18
środa
Sportowa Środa - transmisja meczu
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-04-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis! prowadzi:
2007-04-19
czwartek
Koncertowy Wieczór Czwartkowy
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-20
piątek
Jazzowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2007-04-20
piątek
Megamix Party
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-21
sobota
80 s Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-04-21
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-04-23
poniedziałek
Rock Nocą - MERRY POP INS
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-24
wtorek
Stwory Wodne
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - na bramce prowadzi:
2007-04-24
wtorek
Impreza Studencka
godz: 21:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-25
środa
Filmożarcie 4 - Konsumpcja Ekskluzywna
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-25
środa
Sportowa Środa
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-25
środa
Cartoonowy Detektyw
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - Piwo gratis ! prowadzi:
2007-04-26
czwartek
Koncertowy Wieczór Czwartkowy
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-27
piątek
Spotkanie Gitarowe - Piosenka Żeglarska
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-27
piątek
Megamix Party
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-04-28
sobota
KULT'owa Prywatka Krawaciarska
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-04-28
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-04-29
niedziela
MAXIMUM PUNKROCKA - WŁOCHATY, PRZECIW, WC, ŚWIADOMOŚĆ
godz: 18:00 wstęp: 16/23 ZŁ prowadzi:
2007-04-30
poniedziałek
Rock Nocą - lucyOne
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-01
wtorek
1 maja - Wystawa Pokonkursowa
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-02
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-05-05
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-05-08
wtorek
Sabaton , Thunderbolt , At The Lake - odwołany
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-05-08
wtorek
Promocje Barmańskie
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-05-09
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKf AdAstra prowadzi:
2007-05-09
środa
Sportowa Środa
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-05-09
środa
Filmożarcie 5
godz: 20:00 wstęp: Wstęp wolny prowadzi:
2007-05-10
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2007-05-10
czwartek
Muzyczny Czwartek
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-11
piątek
FARI + ONL
godz: 20:00 wstęp: 7/9 zł prowadzi:
2007-05-11
piątek
Megamix Party
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-12
sobota
Perfect Beats 5
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-05-12
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-05-13
niedziela
II Spotkanie Miłośników Fotografii
godz: 16:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-14
poniedziałek
Rock Nocą - FINAŁ - HOMO TWIST
godz: 13:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-15
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-15
wtorek
Promocje Barmańskie
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-15
wtorek
Wystawa Fotografii - Rolf-Dieter Kappelmüller - Akt
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-16
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKf AdAstra prowadzi:
2007-05-16
środa
Debata - Otwarcie Zielonogórskiej Starówki na kulturę i turystykę.
godz: 16:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ prowadzi:
2007-05-17
czwartek
Sportowa Środa - Puchar UEFA
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-18
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 2,99 ZŁ prowadzi:
2007-05-18
piątek
Megamix Party
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-19
sobota
Disco Party
godz: 20:00 wstęp: 5 ZŁ prowadzi:
2007-05-19
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-05-21
poniedziałek
Warsztaty Tańca Irlandzkiego
godz: 18:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-22
wtorek
Wieczór Autorski - Serhij Żadan - Anarchy in the Ukr
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-22
wtorek
Promocje Barmańskie
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-22
wtorek
RHIZOM
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-23
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-05-23
środa
Sportowa Środa - Puchar UEFA
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-23
środa
Filmożarcie
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-24
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - Piwo gratis ! prowadzi:
2007-05-24
czwartek
Muzyczny Czwartek
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-05-25
piątek
Spotkanie Gitarowe - temat: "Ostro ale bez prądu"
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-25
piątek
Megamix Party
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-25
piątek
Słowik
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-05-26
sobota
Kultowa Prywatka Krawaciarska
godz: 20:00 wstęp: 5 zł - w krawatach wolny prowadzi:
2007-05-26
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-05-26
sobota
POKROPEK
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-05-27
niedziela
POŻARCIE KRÓLEWNY BLUETKI
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2007-05-27
niedziela
Król Lear - premiera
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2007-05-29
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-29
wtorek
Promocje Barmańskie
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-29
wtorek
"Miraż" - Wernisaż Natalii Janigacz
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-30
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-05-30
środa
Sportowa Środa - Puchar UEFA
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-30
środa
Filmożarcie - Wieczór Grozy
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-05-31
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwko gratis prowadzi:
2007-05-31
czwartek
Muzyczny Czwartek
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-06-01
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2007-06-01
piątek
III LUBUSKIE SPOTKANIA GITAROWE
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-01
piątek
Begrab mein Herz - Radosław Czarkowski
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-01
piątek
Hip Hop Non Stop #3
godz: 20:00 wstęp: 3 zł prowadzi:
2007-06-02
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-06-03
niedziela
Biesiada Filozofów
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-04
poniedziałek
Bezsensu
godz: 20:00 wstęp: 3 zł prowadzi:
2007-06-05
wtorek
"The best foto of Bachanalia 2007" - wystawa foto
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-06-05
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-06-05
wtorek
VIII Przegląd Barwny świat Astrid Lindgren
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-05
wtorek
VIII Przegląd Barwny świat Astrid Lindgren
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-05
wtorek
"Demos Kratos - Władza Ludu"
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-06
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-06-06
środa
Hubert Czerepok "Palić bogaczy"
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2007-06-08
piątek
KONCERT RODZINNY
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-08
piątek
Rege Śmege - MATE
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-06-09
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-06-09
sobota
Zielono mi w Zielonej Górze...
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-12
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-06-12
wtorek
ROZKROCK - Legenda Powraca !!!
godz: 20:00 wstęp: 5 zl prowadzi:
2007-06-13
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-06-14
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2007-06-15
piątek
KONCERT SOLISTÓW FILHARMONII
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-16
sobota
Disco Polo Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-06-17
niedziela
3 Spotkanie Miłośników Fotografii
godz: 16:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-06-18
poniedziałek
Malarstwo Wenezueli.
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-18
poniedziałek
Mistrzowie ilustracji
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-20
środa
Promocja Gminy Bytom Odrzański
godz: 13:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-20
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-06-21
czwartek
Spotkanie autorskie ze Stefanem Chwinem
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2007-06-22
piątek
KONCERT PROMENADOWY
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-06-22
piątek
Róże Jazz Festival 2007 - Plazmatikon
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-06-22
piątek
Disco Galery
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny !!! prowadzi:
2007-06-23
sobota
KULT'owa Prywatka Krawaciarska
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-06-23
sobota
Celtic Midsummer Dance
godz: 19:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-06-23
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-06-27
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-06-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2007-06-29
piątek
DISCO GALERY
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-06-29
piątek
Róże Jazz Festival 2007 - The Szadoks
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-06-30
sobota
Dens Ma Sens
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-06-30
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-06-30
sobota
Okna Wyobraźni - AlinK.Sarit - śpiew intuicyjny.
godz: 20:00 wstęp: Wstęp wolny prowadzi:
2007-07-04
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-07-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-07-07
sobota
Prodigy Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-07-11
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-07-11
środa
Etiudy Studenckie - projekcje konkursowe
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-07-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwko gratis !!! prowadzi:
2007-07-12
czwartek
7 DIAMENTÓW WITOLDA LESZCZYŃSKIEGO
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-07-13
piątek
Roże Jazz Festival - Mack Goldsbury Quartet.
godz: 00:00 wstęp: Wstęp wolny prowadzi:
2007-07-14
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-07-14
sobota
WIECZÓR TAŃCA ORIENTALNEGO
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-07-18
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-07-18
środa
DRAMAT, LUDZIE TOKSYCZNI - projekcje konkursowe
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-07-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwko gratis !!! prowadzi:
2007-07-19
czwartek
7 DIAMENTÓW WITOLDA LESZCZYŃSKIEGO
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-07-20
piątek
Róże Jazz Festival - GROBORZ TRIO
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-07-21
sobota
BIESIADA “POD DACHAMI PARYŻA”
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-07-23
poniedziałek
Nieprzytomnie
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-07-23
poniedziałek
Zabijanie Gomułki
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-07-24
wtorek
Izraelska sztuka video; Przypadkowy wybór
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2007-07-25
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-07-25
środa
ANIMACJA, FILM EKSPERYMENTALNY
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-07-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwko gratis !!! prowadzi:
2007-07-26
czwartek
7 DIAMENTÓW WITOLDA LESZCZYŃSKIEGO
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-07-26
czwartek
OD MONUMENTU DO MARKETU
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-07-27
piątek
Róże Jazz Festival - DIXIE DRIVERS.
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-07-28
sobota
III Biesiada Żeglarska.
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-07-28
sobota
SPOT!
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2007-07-28
sobota
American Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-08-01
środa
KOMEDIA HUMOR PASTISZ - projekcje konkursowe
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-02
czwartek
7 DIAMENTÓW WITOLDA LESZCZYŃSKIEGO
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-03
piątek
Róże Jazz Festival - DON'T SCHELEST.
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-04
sobota
ZIELONOGÓRSKI KOLAŻ ARTYSTYCZNY
godz: 12:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-04
sobota
MOJO MICKYBO
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-08-04
sobota
DISCO TECH
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-08-07
wtorek
ŚMIECI
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-08-08
środa
DOKUMENT & PARADOKUMENT - projekcje konkursowe
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-09
czwartek
7 DIAMENTÓW WITOLDA LESZCZYŃSKIEGO
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-10
piątek
Róże Jazz Festival 207 - LEE KONITZ Z ZESPOŁEM JOACHIMA MENCLA
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-11
sobota
OGÓLNOPOLSKI PIKNIK Z FANTASTYKĄ
godz: 12:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-11
sobota
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-11
sobota
lata 80
godz: 20:00 wstęp: Wolny prowadzi:
2007-08-11
sobota
MORD W DOMU IPATIEWA
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-08-15
środa
PROFILAKTYKA SPOŁECZNA - projekcje konkursowe
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-15
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2007-08-16
czwartek
7 DIAMENTÓW WITOLDA LESZCZYŃSKIEGO
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-16
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwko gratis prowadzi:
2007-08-17
piątek
Róże Jazz Festival 2007 - KPL TRIO
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-18
sobota
PEŁNĄ GĘBĄ czyli HIP HOP NON STOP
godz: 12:00 wstęp: Wstęp wolny prowadzi:
2007-08-18
sobota
KANAŁ AUDYTYWNY
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-08-18
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-08-22
środa
FABULA RASA - projekcje konkursowe
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-22
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 00:00 wstęp: tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2007-08-23
czwartek
7 DIAMENTÓW WITOLDA LESZCZYŃSKIEGO
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-23
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwko gratis prowadzi:
2007-08-24
piątek
Róże Jazz Festival 2007 - THE POSITIVE .
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-24
piątek
Disco Galery
godz: 20:00 wstęp: Wstęp wolny prowadzi:
2007-08-25
sobota
III IRLANDZKA BIESIADA RYCERSKA
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-25
sobota
Sobotnie Tance
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-29
środa
KOKTAJL Z ZIELONOGÓRSKIEGO KINA.
godz: 20:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-29
środa
Spotkanie AKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2007-08-30
czwartek
Finał Filmowa Góra 2007
godz: 18:00 wstęp: Wstęp wolny prowadzi:
2007-08-30
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwko gratis prowadzi:
2007-08-31
piątek
Poznajmy Bytom Odrzański.
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-08-31
piątek
Róże Jazz Festival 2007 - The Positive
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-08-31
piątek
Disco Galery
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-09-01
sobota
MUZYCZNY DESER LATA - FESTIWAL DZWIĘKU
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-09-01
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy - Pożegnanie Wakacji !
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-09-01
sobota
Zakończenie Wakacji - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-09-07
piątek
XV BAHANALIA FANTASTYKI NAUKOWEJ
godz: 18:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-09-08
sobota
WINOBRANIOWY STARTER
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-09-08
sobota
XV BAHANALIA FANTASTYKI NAUKOWE
godz: 18:00 wstęp: Wstęp wolny prowadzi:
2007-09-09
niedziela
XV BAHANALIA FANTASTYKI NAUKOWEJ
godz: 09:30 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-09-20
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2007-09-22
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-09-26
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-09-27
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2007-09-29
sobota
KULT'owa Prywatka Krawaciarska
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-10-01
poniedziałek
ZABIJANIE GOMUŁKI
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-02
wtorek
TYMOTEUSZ RYMCIMCI
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-02
wtorek
SKALDOWIE NA DWA FORTEPIANY
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-03
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-10-04
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2007-10-05
piątek
Bluesowy Jam Session - otwarcie sezonu !!!
godz: 20:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2007-10-05
piątek
ŁGARZ
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-06
sobota
ŁGARZ
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-06
sobota
Dens Ma Sens
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-10-07
niedziela
ZABILI MI ŻÓŁWIA + LENIWIEC = MAXUMUM PUNKROCKA
godz: 19:00 wstęp: 13/15 ZŁ prowadzi:
2007-10-09
wtorek
Wtorek Studencki
godz: 20:00 wstęp: Dla studentów - wolny prowadzi:
2007-10-10
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-10-10
środa
ZABIJANIE GOMUŁKI
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2007-10-11
czwartek
ZABIJANIE GOMUŁKI
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-12
piątek
GUTIEREZ - ROZPOCZĘCIE SEZONU STUDENCKIEGO !!!
godz: 20:00 wstęp: STUDENCI-WOLNY, RESZTA -3 ZŁ prowadzi:
2007-10-13
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-10-14
niedziela
AUTOR NIEZNANY - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: info wkrótce prowadzi:
2007-10-15
poniedziałek
ZABIJANIE GOMUŁKI
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-16
wtorek
Wtorek Studencki
godz: 20:00 wstęp: Studenci - wstęp wolny prowadzi:
2007-10-17
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-10-17
środa
ZABIJANIE GOMUŁKI
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2007-10-19
piątek
REGE ŚMEGE - FARI + ONL
godz: 20:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2007-10-20
sobota
Prodigy Party - 7 Impreza Beatowa
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-10-23
wtorek
Wtorek Studencki
godz: 20:00 wstęp: Studenci - wstęp wolny prowadzi:
2007-10-24
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2007-10-24
środa
KONCERT ZESPOŁU STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-25
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2007-10-25
czwartek
CYNOWY ŻOŁNIERZYK
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-26
piątek
ZABIJANIE GOMUŁKI
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-26
piątek
Spotkanie Gitarowe - "Przy ognisku"
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-10-26
piątek
ZABIJANIE GOMUŁKI
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-26
piątek
Marcin Berdyszak, Marek Glinkowski, Leszek Knaflewski, Kamil Kuskowski „Muzeum w Galerii̶
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-26
piątek
SBB
godz: 19:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-10-27
sobota
ZABIJANIE GOMUŁKI
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-27
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-10-28
niedziela
O STOLARZU, KTÓRY SZUKAŁ SZCZĘŚCIA
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-28
niedziela
STRUMIEŃ
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-30
wtorek
ARGIES + JAKOŚ TO BĘDZIE = MAXIMUM PUNKROCKA
godz: 19:30 wstęp: 8 ZŁ prowadzi:
2007-10-30
wtorek
KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-10-31
środa
Halloween z Ad Astrą !!!
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2007-10-31
środa
KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-01
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2007-11-01
czwartek
ANDRZEJKI - POPRAWINY
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-11-02
piątek
Bluesowe Zaduszki - Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2007-11-03
sobota
Disco Party
godz: 20:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2007-11-06
wtorek
The Poise Rite - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-06
wtorek
Studencki Wtorek
godz: 20:00 wstęp: Studenci - Wstęp Wolny prowadzi:
2007-11-07
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2007-11-08
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2007-11-08
czwartek
KOPCIUSZEK
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-08
czwartek
Spotkanie autorskie z Antonim Liberą
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-09
piątek
ŚWIETLIKI - KONCERT - XV LECIE ZESPOŁU
godz: 20:00 wstęp: 20/25 zł Klub i Muz-Art prowadzi:
2007-11-09
piątek
DNI MUZYKI WOKALNEJ
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-09
piątek
KOPCIUSZEK
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-09
piątek
Ilustracja zdobi książkę. Galeria Biblioteki Norwida
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-10
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-11-10
sobota
Koncert muzyki polskiej
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-10
sobota
ZABIJANIE GOMUŁKI
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-11
niedziela
ZIELONE ŻABKI + GAGA + PRAWDA
godz: 00:00 wstęp: 15 zł prowadzi:
2007-11-11
niedziela
ZABIJANIE GOMUŁKI
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-11
niedziela
SŁOWIK
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-12
poniedziałek
LUBUSKI FESTIWAL ROCKOWY "ROCK NOCĄ"
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-11-13
wtorek
Studencki Wtorek
godz: 20:00 wstęp: Stydenci - wstęp wolny prowadzi:
2007-11-13
wtorek
STRUMIEŃ
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-14
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2007-11-15
czwartek
Czwartkowa Prywatka U Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2007-11-15
czwartek
CYNOWY ŻOŁNIERZYK
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-15
czwartek
Inwazja Neopogaństwa - Hubert Czerepok - pokazy wykład
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-16
piątek
JAKOŚ TO BĘDZIE - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-16
piątek
"SEMIRAMIDA" - Koncert symfoniczny
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-16
piątek
CYNOWY ŻOŁNIERZYK
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-16
piątek
Wilhelm Sasnal - filmy
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-17
sobota
Prodigy Party - 8 impreza beatowa
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-11-17
sobota
A WSZYSTKO TO TY...
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-17
sobota
Wro In Tour - pokaz video z festiwalu WRO
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-18
niedziela
PLEBANIA - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 9/13 zł prowadzi:
2007-11-18
niedziela
"Fantazja polska"
godz: 11:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-18
niedziela
CYNOWY ŻOŁNIERZYK
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-18
niedziela
A WSZYSTKO TO TY...
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-19
poniedziałek
LUBUSKI FESTIWAL ROCKOWY - HMON
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-11-20
wtorek
Studencki Wtorek
godz: 20:00 wstęp: Studenci - wstęp wolny prowadzi:
2007-11-20
wtorek
CYNOWY ŻOŁNIERZYK
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-20
wtorek
Ania Szejdewik - wystawa malarstwa
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-21
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2007-11-21
środa
CYNOWY ŻOŁNIERZYK
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka U Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2007-11-22
czwartek
HARPAGON
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-22
czwartek
Promocja książki A. Siateckiego "A jednak będzie noc poślubna"
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-22
czwartek
Korowód
godz: 18:00 wstęp: 10/12 zł prowadzi:
2007-11-22
czwartek
Odgrobadogroba
godz: 18:00 wstęp: 10/12 zł prowadzi:
2007-11-23
piątek
CLOSTERKELLER - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: 20/25 zł prowadzi:
2007-11-23
piątek
ŁGARZ
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-24
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-11-24
sobota
ŁGARZ
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-25
niedziela
ANALOGS + TOWER BLOCKS - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2007-11-25
niedziela
ŁGARZ
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-25
niedziela
Pionierskie lata na Ziemi Lubuskiej
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-25
niedziela
Skarby Paradyża
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-25
niedziela
Janusz Skiba - Wystawa jubileuszowa z okazji 75. rocznicy urodzin - malarstwo, grafika, fotografia
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-26
poniedziałek
HUNTER + NIKT - KONCERT - LUBUSKI FESTIWAL ROCKOWY "ROCK NOCĄ"
godz: 19:00 wstęp: 20/25 ZŁ prowadzi:
2007-11-27
wtorek
Studencki Wtorek
godz: 20:00 wstęp: Studenci - wstęp wolny prowadzi:
2007-11-27
wtorek
KOPCIUSZEK
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-27
wtorek
"Wspomnienie z Krakowa" - wernisaż - Galeria Twórców Galera
godz: 19:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-11-28
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2007-11-29
czwartek
Czwartkowa Prywatka U Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2007-11-30
piątek
W KRĘGU GERSHWINA - Koncert andrzejkowy
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-30
piątek
KOPCIUSZEK
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-30
piątek
HARPAGON - SPEKTAKL ANDRZEJOWY
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2007-11-30
piątek
ANDRZEJKI - KONCERT ŻYCZEŃ - IMPREZA TANECZNA
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-12-01
sobota
Andrzejki - Poprawiny - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-12-01
sobota
Światowy Dzień Aids
godz: 18:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-12-02
niedziela
INNA BAJKA - KONCERT MICHAŁA BAJORA
godz: 19:00 wstęp: 30/40/50 zł prowadzi:
2007-12-02
niedziela
SEDES - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 10 zł - do nabycia przed koncertem prowadzi:
2007-12-03
poniedziałek
FESTIWAL ROCK NOCĄ - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-12-04
wtorek
Impreza Studencka
godz: 20:00 wstęp: Studenci - wstęp wolny prowadzi:
2007-12-05
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2007-12-06
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - MIKOŁAJKI
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2007-12-07
piątek
MIKOŁAJKOWY JAM SESSION BLUESOWY
godz: 20:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2007-12-08
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-12-10
poniedziałek
KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - KONCERT ODWOŁANY !!!
godz: 20:00 wstęp: 28/33 zł prowadzi:
2007-12-11
wtorek
Impreza Studencka
godz: 20:00 wstęp: Studenci - wstęp wolny prowadzi:
2007-12-11
wtorek
KAWAŁEK KULKI - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 10 ZŁ prowadzi:
2007-12-12
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2007-12-12
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2007-12-13
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2007-12-14
piątek
Skarby ukryte w ziemi. Archeologiczne ciekawostki z Zielonej Góry i okolic
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-12-14
piątek
Spotkanie Gitarowe z szantami „Morze moje morze !!!”
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-12-15
sobota
Prodigy Party - 9 Impreza Beatowa
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-12-17
poniedziałek
Lubuski Festiwal Rockowy Rock Nocą - KaZetWu
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-12-18
wtorek
Impreza Studencka
godz: 20:00 wstęp: Studenci - wstęp wolny prowadzi:
2007-12-18
wtorek
"Long Temps" - wystawa fotograficzna
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2007-12-19
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2007-12-20
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2007-12-21
piątek
Wigilia Jazzowa - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-12-22
sobota
KULT’owa Prywatka Krawaciarska
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2007-12-23
niedziela
KLUB NIECZYNNY
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-12-24
poniedziałek
KLUB NIECZYNNY
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-12-25
wtorek
KLUB OTWARTY - PROMOCJE BARMAŃSKIE
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-12-26
środa
KLUB OTWARTY - PROMOCJE BARMAŃSKIE
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-12-27
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2007-12-27
czwartek
KLUB OTWARTY - PROMOCJE BARMAŃSKIE
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-12-28
piątek
KLUB OTWARTY - PROMOCJE BARMAŃSKIE
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-12-29
sobota
SUPER POLISZ PARTY
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2007-12-30
niedziela
KLUB NIECZYNNY
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2007-12-31
poniedziałek
SYLWESTER Z DEPECHE MODE
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-01-01
wtorek
Cmentarze żydowskie na Ziemi Lubuskiej
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-01-01
wtorek
Aleksandra Ska. - Obiekty, instalacje
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-01-01
wtorek
KLUB NIECZYNNY
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-01-09
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-01-10
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-01-11
piątek
Noworoczny Bluesowy Jam Sesion
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-01-12
sobota
Marcin Berdyszak, Marek Glinkowski, Leszek Knaflewski, Kamil Kuskowski
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-01-12
sobota
Noworoczne Disco Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-01-13
niedziela
Janusz Skiba - Wystawa jubileuszowa z okazji 75. rocznicy urodzin - malarstwo, grafika, fotografia
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2008-01-13
niedziela
Katyń - Wystawa z Muzeum Historii Fotografii w Krakowie
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-01-13
niedziela
XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: Datek na WOŚP prowadzi:
2008-01-15
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Studenci - Wstęp Wolny prowadzi:
2008-01-16
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-01-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-01-18
piątek
BEZSENSU - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 3 zł prowadzi:
2008-01-19
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-01-21
poniedziałek
KUŚKA BROTHERS - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 11/14 zł prowadzi:
2008-01-22
wtorek
Urodzinowa Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Studenci - Wstęp Wolny prowadzi:
2008-01-23
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-01-24
czwartek
XI Urodziny Klubu - Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-01-25
piątek
XI URODZINY KLUBU - IMPREZA ZAMKNIĘTA
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP NA ZAPROSZENIA prowadzi:
2008-01-26
sobota
80's Party - Impreza Urodzinowa
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-01-27
niedziela
PLEBANIA - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 9/13 ZŁ prowadzi:
2008-01-28
poniedziałek
LUBUSKI FESTIWAL ROCK NOCA - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-01-29
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Studenci - Wstęp Wolny prowadzi:
2008-01-30
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-01-31
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-02-01
piątek
BLUESOWY JAM SESSION
godz: 20:00 wstęp: 5 ZŁ prowadzi:
2008-02-02
sobota
Ostatki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-02-03
niedziela
CARRANTUOHILL - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-02-04
poniedziałek
FUNKIEL - KONCERT "ROCK NOCĄ"
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-02-05
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 21:00 wstęp: Dla studentów wstęp wolny prowadzi:
2008-02-05
wtorek
Wilczym Tropem - spotkanie autorskie i wernisaż.
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-02-06
środa
NervoChaos, Demogorgon, Embrional, Brutally Mutilated - koncert
godz: 19:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2008-02-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2008-02-08
piątek
Duet AKAT - Andriej Kotin + Katarzyna Pawłowicz - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2008-02-09
sobota
Prodigy Party - taneczna impreza beatowa.
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-02-11
poniedziałek
Rock Nocą - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-02-12
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Dla studentów wstęp wolny prowadzi:
2008-02-13
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-02-14
czwartek
Czwartkowa Prywatka - wersja Walentynkowa
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-02-15
piątek
NAGIELBANK - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 5 ZŁ prowadzi:
2008-02-16
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-02-17
niedziela
VESPA - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 10 ZŁ prowadzi:
2008-02-18
poniedziałek
Festiwal Rock Nocą
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-02-19
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Dla Studentów wstęp wolny prowadzi:
2008-02-20
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-02-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2008-02-22
piątek
SLAM POETYCKI
godz: 20:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2008-02-23
sobota
OLDIES GOLDIES PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-02-25
poniedziałek
Festiwal ROCK NOCĄ
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-02-26
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Dla Studentów wstęp wolny prowadzi:
2008-02-26
wtorek
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF AdAstra prowadzi:
2008-02-27
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-02-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2008-02-29
piątek
KOMBAJN DO ZBIERANA KUR PO WIOSKACH - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 17/22 ZŁ prowadzi:
2008-03-01
sobota
KULT'owa Prywatka Krawaciarska
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-03-02
niedziela
ŻELKI & ALIEN AUTOPSY - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 10 ZŁ prowadzi:
2008-03-03
poniedziałek
Lubiski Festiwal Rockowy Rock Nocą
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-03-04
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Dla Studentów Wstęp Wolny prowadzi:
2008-03-05
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Tylko Dla ZKF AdAstra prowadzi:
2008-03-06
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-03-07
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-03-08
sobota
DEPECHE MODE PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ prowadzi:
2008-03-10
poniedziałek
Lubuski Festiwal Rockowy Rock Nocą
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-03-11
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Dla Studentów Wstęp Wolny prowadzi:
2008-03-12
środa
CHRIST AGONY - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: INFO WKRÓTCE prowadzi:
2008-03-13
czwartek
Czwartkowa Prywatka U Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-03-14
piątek
Irlandzka Impreza Taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-03-15
sobota
DONEGAL - KONCERT MUZYKI IRLANDZKIEJ
godz: 20:00 wstęp: 10/15 ZŁ prowadzi:
2008-03-16
niedziela
Bitwa o Irlandię
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-03-17
poniedziałek
Dzień św.Patryka - impreza niespodzianka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-03-18
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Dla Studentów Wstęp Wolny prowadzi:
2008-03-19
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF Adastra prowadzi:
2008-03-20
czwartek
Czwartkowa Prywatka U Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-03-21
piątek
Klub otwarty - promocje barmańskie
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-03-22
sobota
Klub otwarty - promocje barmańskie
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-03-23
niedziela
WIELKANOCNE PARTY
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-03-24
poniedziałek
Klub Otwarty - promocje barmańskie
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-03-25
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Dla Studentów Wstęp Wolny prowadzi:
2008-03-26
środa
KLUB NIECZYNNY !!! PRZEPRASZAMY
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-03-27
czwartek
Czwartkowa Prywatka U Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-03-28
piątek
PERSPEKTIVE - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 2,99 ZŁ prowadzi:
2008-03-29
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-03-30
niedziela
BANDA PUCHATKA - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2008-03-31
poniedziałek
Lubuski Festiwal Rockowy Rock Nocą
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-04-01
wtorek
FRANCUSKIE KARAOKE - DNI FRANKOFONII 2008
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-04-02
środa
SPOTKANIE ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-04-03
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-04-04
piątek
Bluesowy Jam Sesion
godz: 20:00 wstęp: 5 zł - muzycy wstęp wolny prowadzi:
2008-04-05
sobota
Blues Brothers Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-04-06
niedziela
A.Q.Q + FORT BS - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: 10/15 ZŁ prowadzi:
2008-04-07
poniedziałek
LUBUSKI FESTIWAL ROCKOWY "ROCK NOCĄ 2008"
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-04-08
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-04-09
środa
SPOTKANIE ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-04-09
środa
KSZTAŁT RZECZY
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-04-09
środa
Koncert rodzinny
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-04-10
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis ! prowadzi:
2008-04-11
piątek
A.S.2 - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-04-12
sobota
Prodigy Party - impreza beatowa.
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-04-13
niedziela
klub otwarty - promocje barmańskie
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-04-14
poniedziałek
LUBUSKI FESTIWAL ROCKOWY "ROCK NOCĄ 2008"
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-04-15
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-04-16
środa
SPOTKANIE ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-04-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis ! prowadzi:
2008-04-18
piątek
QUATTRO + PRZYJACIELE - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 4 ZŁ prowadzi:
2008-04-19
sobota
DINOZAURY POLSKIEGO ROCKA - PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ prowadzi:
2008-04-20
niedziela
L.STADT - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-04-21
poniedziałek
LUBUSKI FESTIWAL ROCKOWY "ROCK NOCĄ 2008"
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-04-22
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-04-23
środa
SPOTKANIE ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-04-24
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis ! prowadzi:
2008-04-25
piątek
SLAM POETYCKI
godz: 20:00 wstęp: 2,99 ZŁ prowadzi:
2008-04-26
sobota
80’s PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ prowadzi:
2008-04-27
niedziela
LEUBENSSTEUER - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-04-28
poniedziałek
LUBUSKI FESTIWAL ROCKOWY "ROCK NOCĄ 2008"
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-04-29
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-04-30
środa
SPOTKANIE ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: Tylko dla ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-05-01
czwartek
CZWARTKOWA PRYWATKA U MICHAŁA
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ - PIWO GRATIS !!! prowadzi:
2008-05-01
czwartek
WERNISAŻ - 1 MAJA - KONKURS NA PLAKAT 1 MAJOWY
godz: 19:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-05-01
czwartek
Zielonogórska majówka
godz: 13:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-02
piątek
REGGAE PARTY
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2008-05-03
sobota
MAJOWA PRYWATKA DANCINGOWA
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ prowadzi:
2008-05-04
niedziela
KLUB OTWARTY - PROMOCJE BARMAŃSKIE
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-05-04
niedziela
O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-04
niedziela
KSZTAŁT RZECZY
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-06
wtorek
STUDENCKA PRYWATKA
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-05-07
środa
SPOTKANIE ZKF ADASTRA
godz: 19:00 wstęp: WSTĘP TYLKO DLA ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-05-07
środa
O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-08
czwartek
CZWARTKOWA PRYWATKA U MICHAŁA
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ - PIWO GRATIS !!! prowadzi:
2008-05-08
czwartek
O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-08
czwartek
KSZTAŁT RZECZY
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-08
czwartek
Koncerty symfoniczne dla młodzieży
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-09
piątek
BLUESOWY JAM SESSION
godz: 20:00 wstęp: 5 ZŁ prowadzi:
2008-05-09
piątek
Visits to (Some)Where: Sztuka aktualna z Izraela (i Polski)
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-09
piątek
O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-09
piątek
KSZTAŁT RZECZY
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-10
sobota
DISCO PARTY
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-10
sobota
KSZTAŁT RZECZY
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-11
niedziela
KLUB OTWARTY - PROMOCJE BARMAŃSKIE
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-05-11
niedziela
SZAŁAPUTKI
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-11
niedziela
KSZTAŁT RZECZY
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-12
poniedziałek
Przegląd Małych Form Teatralnych
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-13
wtorek
STUDENCKA PRYWATKA - BACHANALIA 2008
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-05-13
wtorek
AKADEMIA TEATRALNA
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-13
wtorek
KSZTAŁT RZECZY PREMIERA STUDENCKA
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-13
wtorek
Wystawa w Hydrogalerii
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-14
środa
BACHANALIA Z FANTASTYKĄ - BACHANALIA 2008
godz: 19:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-05-14
środa
KOPCIUSZEK
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-15
czwartek
CZWARTKOWA PRYWATKA U MICHAŁA
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ - PIWO GRATIS !!! prowadzi:
2008-05-15
czwartek
KOPCIUSZEK
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-16
piątek
BAHAMA PARTY - BACHANALIA 2008
godz: 20:00 wstęp: 5 ZŁ - STUDENCI WSTĘP WOLNY !!! prowadzi:
2008-05-16
piątek
INNAMORATO "MAFIOZO", CZYLI MIŁOŚĆ PO SYCYLIJSKU
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-16
piątek
Jan Cybis - Malarstwo i rysunek ze zbiorów Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-16
piątek
Żyd niemalowany
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-16
piątek
Noc w Muzeum Ziemi Lubuskiej
godz: 17:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-05-16
piątek
"Pawana" - Koncert symfoniczny
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-17
sobota
DEPECHE MODE PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ prowadzi:
2008-05-17
sobota
INNAMORATO "MAFIOZO", CZYLI MIŁOŚĆ PO SYCYLIJSKU
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-18
niedziela
KLUB OTWARTY - PROMOCJE BARMAŃSKIE
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-05-18
niedziela
POŻARCIE KRÓLEWNY BLUETKI
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-20
wtorek
STUDENCKA PRYWATKA
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-05-20
wtorek
AGA ZARYAN
godz: 19:00 wstęp: 50 zł (studenckie), 75 zł (miejsca standard), 85 prowadzi:
2008-05-21
środa
SPOTKANIE ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP TYLKO DLA ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-05-22
czwartek
CZWARTKOWA PRYWATKA U MICHAŁA
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ - PIWO GRATIS !!! prowadzi:
2008-05-23
piątek
KSZTAŁT RZECZY
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-23
piątek
O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-23
piątek
"IV Lubuskie Spotkania Gitarowe"
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-24
sobota
OLDIES GOLDIES PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ prowadzi:
2008-05-24
sobota
Koncert piosenek Anny German
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-25
niedziela
KLUB OTWARTY - PROMOCJE BARMAŃSKIE
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-05-25
niedziela
SALON POEZJI
godz: 16:30 wstęp: prowadzi:
2008-05-25
niedziela
KSZTAŁT RZECZY
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-27
wtorek
STUDENCKA PRYWATKA
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-05-27
wtorek
O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-27
wtorek
KABARETY: FORMA, BEZ RESZTY
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-28
środa
SPOTKANIE ZKF ADASTRA
godz: 19:00 wstęp: WSTĘP TYLKO DLA ZKF ADASTRA prowadzi:
2008-05-28
środa
O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-29
czwartek
CZWARTKOWA PRYWATKA U MICHAŁA
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ - PIWO GRATIS !!! prowadzi:
2008-05-29
czwartek
O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-30
piątek
Dialogues Of Sounds #2
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-05-30
piątek
WIZYTA STARSZEJ PANI
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-30
piątek
"Dzieci Razem" - koncert zespołu FEEL
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-30
piątek
XV Międzynarodowy Festiwal Organowy im. G. Ph. Telemanna
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-05-31
sobota
80'S PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ prowadzi:
2008-05-31
sobota
WIZYTA STARSZEJ PANI
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-06-03
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-06-04
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Wstęp tylko dla ZKF prowadzi:
2008-06-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-06-07
sobota
Reggae Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-06-10
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-06-11
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Wstęp tylko dla ZKF prowadzi:
2008-06-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-06-14
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-06-17
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-06-18
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Wstęp tylko dla ZKF prowadzi:
2008-06-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-06-20
piątek
ROBOTOBIBOK - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-06-21
sobota
80’s PARTY
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-06-21
sobota
IRLANDZKA BIESIADA CELTYCKA
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-06-21
sobota
CELTYCKIE PRZESILENIE LETNIE
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-06-24
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-06-25
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: Wstęp tylko dla ZKF prowadzi:
2008-06-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-06-27
piątek
TRIBUTE TO JAMIROQUAI
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-06-28
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-07-03
czwartek
FILMOWA GÓRA - Otwarcie festiwalu
godz: 20:30 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-07-04
piątek
LITTLE JAZZ BAND
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-07-05
sobota
OGÓLNOPOLSKI PIKNIK Z FANTASTYKĄ
godz: 12:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-07-05
sobota
OGÓLNOPOLSKI PIKNIK Z FANTASTYKĄ
godz: 12:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-07-05
sobota
BIESIADA INDYJSKA - "Bombaj - Madras Expres"
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-07-09
środa
IV FFKN „FILMOWA GÓRA 2008” - Temat 1 ETIUDY STUDENCKIE I
godz: 20:30 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-07-10
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-07-10
czwartek
7 DIAMENTÓW Krzysztof Zanussi - STRUKTURA KRYSZTAŁU (1969)
godz: 20:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-07-11
piątek
WOJTEK JASKE & FUNKIEL
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-07-12
sobota
BIESIADA ARABSKA - "Noc Szecherezady"
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-07-12
sobota
REGGAE PARTY
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-07-16
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: tylko dla ZKF prowadzi:
2008-07-16
środa
IV FFKN „FILMOWA GÓRA 2008” - ETIUDY STUDENCKIE 2
godz: 20:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-07-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-07-17
czwartek
7 DIAMENTÓW Krzysztof Zanussi - KONSTANS (1980)
godz: 20:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-07-19
sobota
JBBO &HARRIET LEVIS
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-07-19
sobota
80’s PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-07-23
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: tylko dla ZKF prowadzi:
2008-07-23
środa
IV FFKN „FILMOWA GÓRA 2008” - LUDZKI DRAMAT
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-07-24
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-07-24
czwartek
7 DIAMENTÓW Krzysztof Zanussi - STAN POSIADANIA (1989)
godz: 20:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-07-25
piątek
EDDIE HENDERSON & LESZEK KUŁAKOWSKI BAND
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-07-26
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-07-26
sobota
BIESIADA ROSYJSKA - "Moskwa wieczorem"
godz: 20:00 wstęp: Wstęp wolny prowadzi:
2008-07-30
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: tylko zdla ZKF prowadzi:
2008-07-30
środa
IV FFKN „FILMOWA GÓRA 2008” - HUMOR & NA POGRANICZU KICZU
godz: 20:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-07-31
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-07-31
czwartek
7 DIAMENTÓW Krzysztof Zanussi - DOTKNIĘCIE (1992)
godz: 20:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-08-01
piątek
RGG TRIO
godz: 00:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-08-06
środa
IV FFKN „FILMOWA GÓRA 2008” - DOKUMENT & PARADOKUMENT
godz: 20:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-08-07
czwartek
7 DIAMENTÓW Krzysztof Zanussi - YCIE JAKO ŚMIERTELNA CHOROBA PRZEOSZONA DROGĄ PŁCIOWĄ (2000)
godz: 20:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-08-08
piątek
PACCORA TRIO
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-08-09
sobota
PIKNIK Z FANTASTYKĄ
godz: 12:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-08-09
sobota
BIESIADA LATYNOSKA - "Karnawał w Rio"
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-08-13
środa
IV FFKN „FILMOWA GÓRA 2008” - PROFILAKTYKA SPOŁECZNA
godz: 20:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-08-13
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp tylko dla ZKF prowadzi:
2008-08-14
czwartek
7 DIAMENTÓW Krzysztof Zanussi - SUPLEMENT (2002)
godz: 20:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-08-14
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2008-08-14
czwartek
Pokazywać naprawdę- nieustający festiwal video i performance
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-14
czwartek
PO KOLACJI – NA ŻARTY
godz: 21:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-08-15
piątek
KATTORNA
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-08-15
piątek
BAJKI, BAJDY, BANIALUKI
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-15
piątek
III Letni Festiwal OFF TEATR
godz: 16:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-15
piątek
III Letni Festiwal OFF TEATR w Zielonej Górze
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-16
sobota
BIESIADA ŻEGLARSKA - "Róże Wiatrów"
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-08-16
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-08-16
sobota
WAKACYJNE WIBRACJE - BREAKOUT
godz: 19:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-08-17
niedziela
WIECZORY U LUTERANÓW
godz: 19:00 wstęp: 5 i 10 zł prowadzi:
2008-08-20
środa
IV FFKN „FILMOWA GÓRA 2008” - FABULA RASA
godz: 20:30 wstęp: WSTEP WOLNY prowadzi:
2008-08-20
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: tylko dla ZKF prowadzi:
2008-08-20
środa
BLUESOWE NOCE - BLUES SOUNDS
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2008-08-21
czwartek
7 DIAMENTÓW Krzysztof Zanussi - PERSONA NON GRATA (2005)
godz: 20:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-08-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł + piwo prowadzi:
2008-08-21
czwartek
Pokazywać naprawdę- nieustający festiwal video i performance
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-22
piątek
NEW YORK SKA JAZZ ENEMBLE
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-08-22
piątek
BAJKI, BAJDY, BANIALUKI - SZAŁAPUTKI
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-22
piątek
III Letni Festiwal OFF TEATR - „Magnolia”
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-22
piątek
WAKACYJNE WIBRACJE - IRA
godz: 19:00 wstęp: 15 zł prowadzi:
2008-08-22
piątek
Rozstrzygnięcie KONKURSU KISZENIA OGÓRKÓW
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-08-22
piątek
BLUESOWE NOCE - SPARE PARTS
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2008-08-23
sobota
IV IRLANDZKA BIESIADA RYCERSKA
godz: 20:00 wstęp: wstep wolny prowadzi:
2008-08-23
sobota
80’s PARTY
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-08-24
niedziela
FESTYN U PROGU JESIENI: ŻNIWOWANIE, WYKOPKI
godz: 14:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-24
niedziela
WIECZORY U LUTERANÓW - ORGANY I SZTUKA IMPROWIZACJI
godz: 19:00 wstęp: 5 i 10 zł prowadzi:
2008-08-27
środa
VI Biesiada filmowa
godz: 20:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-08-27
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: tylko dla ZKF prowadzi:
2008-08-28
czwartek
POLCON 2008
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-28
czwartek
IV FFKN „FILMOWA GÓRA 2008” - FINAŁ
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-08-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2008-08-28
czwartek
Pokazywać naprawdę- nieustający festiwal video i performance
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-28
czwartek
PO KOLACJI – NA ŻARTY
godz: 21:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-08-29
piątek
Sekstet Ptaszyna Wróblewskiego
godz: 20:00 wstęp: Wstęp Wolny prowadzi:
2008-08-29
piątek
BAJKI, BAJDY, BANIALUKI - BAJKOWY KRAMIK
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-29
piątek
III Letni Festiwal OFF TEATR - „Blox – jestem dostępna”
godz: 19:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-08-29
piątek
KABARETOWE POŻEGNANIE LATA
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-29
piątek
WAKACJE Z GALERIĄ U JADŹKI - JOSÉ TORRES
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-30
sobota
Disco Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-08-30
sobota
POŻEGNANIE LATA Z ANNĄ
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-31
niedziela
Festyn POŻEGNANIE WAKACJI
godz: 14:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-31
niedziela
PEJZAŻ POLSKI W TWÓRCZOŚCI ARTYSTÓW PLASTYKÓW
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-08-31
niedziela
WIECZORY U LUTERANÓW - KONCERT KAMERALNY
godz: 19:00 wstęp: 5 i 10 zł prowadzi:
2008-09-03
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: tylko dla ZKF prowadzi:
2008-09-04
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - pigo gratis !!! prowadzi:
2008-09-06
sobota
Winobraniowa Prywatka
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-09-10
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: tylko dla ZKF prowadzi:
2008-09-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2008-09-12
piątek
Hej Winobranie ! – impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-09-13
sobota
Winobraniowe Disco Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-09-17
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: tylko dla ZKF prowadzi:
2008-09-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2008-09-20
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-09-24
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: tylko dla ZKF prowadzi:
2008-09-25
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis !!! prowadzi:
2008-09-26
piątek
Maximum PunkRocka - XVI lecie zespołu JUGOSŁAWIA
godz: 19:00 wstęp: 8 ZŁ prowadzi:
2008-09-27
sobota
80s PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-10-01
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp tylko dla zkf prowadzi:
2008-10-02
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-10-03
piątek
Bluesowy Jam Session - rozpoczęcie sezonu !!!
godz: 20:00 wstęp: 4,99 zł prowadzi:
2008-10-04
sobota
OLDIES GOLDIES PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-10-06
poniedziałek
CLOSTERKELLER + IZMAIR - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/25 zł prowadzi:
2008-10-07
wtorek
STUDENCKA PRYWATKA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-10-08
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstep tylko dla zkf prowadzi:
2008-10-09
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-10-10
piątek
NAGIELBANK - koncert muzyki żeglarskiej.
godz: 20:00 wstęp: 4,99 zł prowadzi:
2008-10-11
sobota
80's PARTY
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-10-12
niedziela
FARBEN LEHRE - koncert
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-10-14
wtorek
STUDENCKA PRYWATKA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-10-15
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp tylko dla zkf prowadzi:
2008-10-16
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-10-17
piątek
DIALOGUES OF SOUNDS 3 - KONCERT REGGAE.
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi:
2008-10-18
sobota
DEPECHE MODE PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-10-19
niedziela
TOTENTANZ - KONCERT
godz: 00:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2008-10-19
niedziela
O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE
godz: 11:00 wstęp: prowadzi:
2008-10-19
niedziela
KSZTAŁT RZECZY
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-10-21
wtorek
STUDENCKA PRYWATKA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-10-21
wtorek
KSZTAŁT RZECZY
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2008-10-22
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: tylko dla zkf prowadzi:
2008-10-22
środa
ŁOWCY. B
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-10-22
środa
ŁOWCY. B
godz: 20:30 wstęp: prowadzi:
2008-10-23
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-10-23
czwartek
Promocja książki Izabeli Januszkiewicz "Nareszcie w Polsce"
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-10-24
piątek
Spotkanie Gitarowe Przy Ognisku
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-10-25
sobota
REGGAE SKA PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-10-25
sobota
OBOK
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-10-26
niedziela
O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-10-26
niedziela
OBOK
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-10-28
wtorek
STUDENCKA PRYWATKA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-10-29
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp tylko dla zkf prowadzi:
2008-10-30
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-10-31
piątek
HALLOWEEN PARTY
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-01
sobota
KONCERT ZADUSZKOWY
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-02
niedziela
Zaduszki z Maciejem Wróblewskim
godz: 19:00 wstęp: 5 zł - na realizację video z koncertu prowadzi:
2008-11-04
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-11-05
środa
"THE GREAT DICTATION" - dyktando w języku angielskim
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-05
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp tylko dla zkf prowadzi:
2008-11-05
środa
Wyjątkowe wystawy ilustracji w Bibliotece. Zdzisław Witwicki i Teresa Wilbik
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-05
środa
Willy Sinn - Naturalnie Odra
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-06
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-11-06
czwartek
Spadkobierca Norwida? - konferencja naukowa
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-06
czwartek
Ratuj Życie - weź apteczkę !
godz: 13:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-11-07
piątek
Bluesowy Jam Session Zaduszkowy
godz: 20:00 wstęp: 5 zł - muzycy gratis prowadzi:
2008-11-07
piątek
KONCERT MUZYKI POLSKIEJ
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-07
piątek
Cykl "Pod Sceną"
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-07
piątek
UKRYTE
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-07
piątek
"Serce w plecaku" - pieśni żołnierskie, partyzanckie i legionowe
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-08
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-11-09
niedziela
LENIWIEC + THE BILL - koncert
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-10
poniedziałek
Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-11-11
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-11-11
wtorek
KONCERT W DZIEŃ ŚWIĘTA NARODOWEGO
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-12
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp tylko dla zkf prowadzi:
2008-11-13
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-11-14
piątek
Slam Poetycki
godz: 20:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2008-11-14
piątek
DNI MUZYKI WOKALNEJ
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-14
piątek
Marcin Berdyszak - obiekty, instalacje
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-14
piątek
TROFEUM
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-15
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-11-15
sobota
W. A. MOZART - REQUIEM
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-16
niedziela
KONCERT CHARYTATYWNY
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-17
poniedziałek
Rock Nocą - eliminacje.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-11-17
poniedziałek
Jesienne Spotkania Kulturalne "Autanalia 2008"
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-18
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-11-18
wtorek
Wernisaż Galerii Twórców Galera
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-11-18
wtorek
POKAZY SZORTÓW - ŚWIERZUTKIE SZORTY
godz: 00:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-11-19
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp tylko dla zkf prowadzi:
2008-11-19
środa
Metrologia elektryczna na Ziemi Lubuskiej. 55 lat LUMEL-u
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-20
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratic prowadzi:
2008-11-21
piątek
BETATEST - koncert
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-11-21
piątek
RZEŹBA, MEDALIERSTWO
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-22
sobota
Prodigy Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-11-24
poniedziałek
Quidam - koncert
godz: 20:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2008-11-25
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-11-25
wtorek
POKAZY SZORTÓW - KATOWICKIE ETIUDY
godz: 18:30 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-11-26
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp tylko dla zkf prowadzi:
2008-11-26
środa
Leon Wyczółkowski
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-27
czwartek
Czwartkowa Prywatka u michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-11-28
piątek
KONCERT ANDRZEJKOWY
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-28
piątek
Dzień Animatora i Dobrodzieja Kultury
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-28
piątek
Koncert Andrzejkowy - pieśni biesiadne, biwakowe i towarzyskie
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-28
piątek
Przed andrzejkowy RHYTMIC ILLUSIONS - koncert
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2008-11-28
piątek
KONCERT DICK4DICK
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-11-29
sobota
Andrzejki z Freestyle - mega taneczna impreza w Zielonej Górze !!!
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2008-11-29
sobota
Marian Opania i Wiktor Zborowski
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-11-30
niedziela
The ANALOGS + OFICYNA
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2008-12-01
poniedziałek
ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-12-02
wtorek
Wystawa fotograficzna
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-02
wtorek
POKAZY SZORTÓW - EUROPEJSKIE SZORTY
godz: 18:30 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2008-12-02
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: studenci - wstęp wolny prowadzi:
2008-12-02
wtorek
Wystawa Fotograficzna - wernisaż
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-12-02
wtorek
W AMFITEATRZE DIONIZOSA
godz: 10:30 wstęp: prowadzi:
2008-12-02
wtorek
Wystawa fotograficzna Zbigniewa Raichela "Kronika Zielonej Góry"
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-02
wtorek
Łukasz Siemaszko - Akt - wernisaż.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-12-03
środa
IV Festiwal Kabaretu Zielona Góra 2008
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-03
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: tylko dla ZKF prowadzi:
2008-12-03
środa
W AMFITEATRZE DIONIZOSA
godz: 10:30 wstęp: prowadzi:
2008-12-04
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-12-04
czwartek
KRÓLOWA ŚNIEGU
godz: 09:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-04
czwartek
Warsztaty interpersonalne dla dzieci i młodzieży
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-05
piątek
Roland Schefferski - Jak gwiazdy na niebie
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-05
piątek
JAN SIMON - INSTALACJA
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-05
piątek
Mikołajkowy Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 5 zł - muzycy wstęp wolny prowadzi:
2008-12-05
piątek
KRÓLOWA ŚNIEGU
godz: 09:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-05
piątek
OBOK
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-06
sobota
MIKOŁAJKOWA PRYWATKA
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-12-06
sobota
OBOK
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-06
sobota
SALON POEZJI DLA DZIECI - Dzień Świętego Mikołaja
godz: 16:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-07
niedziela
KRÓLOWA ŚNIEGU
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-07
niedziela
OBOK
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-07
niedziela
Maximum Punkrocka - Padlina szarika / Kubuś Rozpruwacz / Pełna Kultura
godz: 19:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2008-12-08
poniedziałek
ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-12-09
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: studenci - wstęp wolny prowadzi:
2008-12-09
wtorek
KRÓLOWA ŚNIEGU
godz: 09:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-10
środa
Antoni Górnik - Malarstwo
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-10
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: tylko dla ZKF prowadzi:
2008-12-10
środa
KRÓLOWA ŚNIEGU
godz: 09:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-12-11
czwartek
INNAMORATO "MAFIOZO", CZYLI MIŁOŚĆ PO SYCYLIJSKU
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-12
piątek
"JAKIEŚ TAKIE" - RAFAŁ JAKUBOWICZ
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-12
piątek
IX Ogólnopolski Maraton Pisania Listów
godz: 12:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-12-12
piątek
INNAMORATO MAFIOZO
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-12
piątek
KONCERT SYMFONICZNY - "RUY BLAS"
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-12
piątek
Wieczór z Kaczmarskim.
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-13
sobota
IX Ogólnopolski Maraton Pisania Listów
godz: 12:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-12-13
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-12-13
sobota
INNAMORATO MAFIOZO
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-14
niedziela
LUBUSKIE KOLĘDOWANIE
godz: 15:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-14
niedziela
SZAŁAPUTKI
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-14
niedziela
AKCJA „WARTO JEST POMAGAĆ” - koncert charytatywny
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-14
niedziela
"Obciach" - Spektakl Teatralny
godz: 20:00 wstęp: 1 zł prowadzi:
2008-12-15
poniedziałek
ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2008-12-16
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: studenci - wstęp wolny prowadzi:
2008-12-16
wtorek
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: tylko dla ZKF prowadzi:
2008-12-16
wtorek
Spotkania Grup Kolędniczych i Jasełkowych - eliminacje miejskie
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-17
środa
W AMFITEATRZE DIONIZOSA - spektakl edukacyjny
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-12-18
czwartek
W AMFITEATRZE DIONIZOSA - spektakl edukacyjny
godz: 10:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-18
czwartek
Wigilia Młodych Artystów
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-19
piątek
Koncert kolęd i pastorałek.
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-19
piątek
WIGILIA JAZZOWA - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-20
sobota
KULT'owa Prywatka Krawaciarska
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-12-20
sobota
KONCERT ŚWIĄTECZNY
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-20
sobota
Jarmark Bożonarodzeniowy i Wigilia dla mieszkańców miasta.
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-25
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - wersja świąteczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2008-12-26
piątek
ŚWIĄTECZNE DISCO PARTY
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-27
sobota
DJ SANTA PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2008-12-28
niedziela
Wieczór kolęd - koncert kameralny
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-31
środa
BAR MOSKWA - SYLWESTER 2008/09 - komedia muzyczna
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-31
środa
KONCERT SYLWESTROWY
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-31
środa
Razem w Nowy Rok
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-31
środa
Bal Sylwestrowy - Dom Kultury na Chynowie
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2008-12-31
środa
SYLWESTER Z GWIAZDAMI W STYLU LAT 80"
godz: 20:00 wstęp: 100/150 ZŁ prowadzi:
2009-01-03
sobota
Noworoczne Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-01-05
poniedziałek
VEO - Eliminacje X Edycja Festiwalu Rock Nocą
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-01-05
poniedziałek
W sieci kłamstw
godz: 17:45 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-06
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 00:00 wstęp: dla studentów - wolny prowadzi:
2009-01-06
wtorek
MICHAŁ JANKOWSKI
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-06
wtorek
Happy - Go - Lucky, czyli co nas uszczęśliwia
godz: 20:00 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-07
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-07
środa
W sieci kłamstw
godz: 17:45 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-07
środa
Happy - Go - Lucky, czyli co nas uszczęśliwia
godz: 20:00 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-08
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-01-08
czwartek
KRZYSZTOF NAWRATEK | SPOTKANIE
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-08
czwartek
Happy - Go - Lucky, czyli co nas uszczęśliwia
godz: 20:00 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-08
czwartek
Wystawa w „Galerii Młodych Na Piętrze”
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-09
piątek
Noworoczny Jam Session Bluesowy
godz: 20:00 wstęp: 5 zł - muzycy wolny prowadzi:
2009-01-09
piątek
BOGNA BURSKA
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-09
piątek
Koncert Noworoczny
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-09
piątek
Jezus Chrystus Zbawiciel
godz: 18:30 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-09
piątek
Nim diabeł dowie się, że żyjesz
godz: 20:00 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-09
piątek
Ogłoszenie konkursu plastycznego
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-10
sobota
Prodigy Party i nie tylko
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-10
sobota
ZBIGNIEW KARKOWSKI | KONCERT
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-10
sobota
Koncert Noworoczny
godz: 15:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-10
sobota
Jezus Chrystus Zbawiciel
godz: 18:30 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-10
sobota
Nim diabeł dowie się, że żyjesz
godz: 00:00 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-11
niedziela
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w
godz: 20:00 wstęp: datek na WOŚP prowadzi:
2009-01-11
niedziela
Koncert Noworoczny
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-11
niedziela
17 Finał WOŚP w Zielonej Górze
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-11
niedziela
Jezus Chrystus Zbawiciel
godz: 18:30 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-11
niedziela
Nim diabeł dowie się, że żyjesz
godz: 20:00 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-12
poniedziałek
Eliminacje do X Edycji Festiwalu Rock Nocą.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-01-12
poniedziałek
Jezus Chrystus Zbawiciel
godz: 18:30 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-12
poniedziałek
Nim diabeł dowie się, że żyjesz
godz: 20:00 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-12
poniedziałek
Cykl Pod Sceną - Wieczór kabaretowy „Zew natury”
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-13
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: dla studentów - wolny prowadzi:
2009-01-13
wtorek
Filmożarcie - Retrospekcje Filmowej Góry 2006
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-01-13
wtorek
Jezus Chrystus Zbawiciel
godz: 18:30 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-13
wtorek
Nim diabeł dowie się, że żyjesz
godz: 20:00 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-14
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-14
środa
Witold Krumplewski - Twarze i maski
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-14
środa
Jezus Chrystus Zbawiciel
godz: 18:30 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-14
środa
Nim diabeł dowie się, że żyjesz
godz: 20:00 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-14
środa
Walentynki 2009 - impreza plenerowa
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-15
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-01-15
czwartek
Jezus Chrystus Zbawiciel
godz: 18:30 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-15
czwartek
Nim diabeł dowie się, że żyjesz
godz: 20:00 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-01-16
piątek
BEZSENSU - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-16
piątek
Cykl Bez Kurtyny - Recital Jacka Kleyffa
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-17
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-01-19
poniedziałek
DELETED - Eliminacje do X Edycji Festiwalu Rock Nocą
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-01-20
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: dla studentów - wolny prowadzi:
2009-01-20
wtorek
Retrospekcje Filmowej Góry 2007
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-01-20
wtorek
Wystawa „Moja wnuczka, mój wnuk w kadrze”
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-20
wtorek
Wrnisaż foto - 4 róże dla Lucienne.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-01-21
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-01-23
piątek
XI URODZINY KLUBU - impreza na zaproszenia.
godz: 20:00 wstęp: na zaproszenia prowadzi:
2009-01-23
piątek
Andrzej Bobrowski - Stan pamięci II
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-24
sobota
Urodzinowa Prywatka w stylu lat 80'
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-01-25
niedziela
LUCY ONE - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-26
poniedziałek
SYSTEM EWAKUACYJNY - Eliminacje do X Edycji Festiwalu Rock Nocą
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-01-27
wtorek
studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: dla studentów - wolny prowadzi:
2009-01-27
wtorek
Filmożarcie - oststni seans z kina Wenus
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-01-28
środa
DEMOGORGON - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-29
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-01-29
czwartek
Finał Miejskiego Konkursu Plastycznego
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-29
czwartek
Zespół teatralny MONTEVERDE, Kabaret APETYT NA DOJRZAŁOŚĆ
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-30
piątek
Karnawał w Rio z studiem tańca FREESTYLE
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-01-30
piątek
KONCERT W 10 ROCZNICĘ ŚMIERCI J. RODRIGO
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2009-01-31
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-02-01
niedziela
BABAYAGO OJO + PEŁNA KULTURA - MAXIMUM PUNKROCKA
godz: 19:00 wstęp: 10 ZŁ prowadzi:
2009-02-02
poniedziałek
Festiwal ROCK NOCĄ
godz: 20:00 wstęp: Wstęp wolny prowadzi:
2009-02-03
wtorek
STUDENCKA PRYWATKA
godz: 20:00 wstęp: DLA STUDENTÓW - WOLNY prowadzi:
2009-02-03
wtorek
Filmożarcie - Projekcje Kina Niezależnego
godz: 19:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2009-02-03
wtorek
Galeria Migawka - wernisaż foto
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2009-02-04
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2009-02-05
czwartek
CZWARTKOWA PRYWATKA U MICHAŁA
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ - PIWO GRATIS prowadzi:
2009-02-06
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 5 ZŁ - MUZYCY WSTĘP WOLNY prowadzi:
2009-02-07
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ prowadzi:
2009-02-08
niedziela
KAWAŁEK KULKI - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10/13 zł prowadzi:
2009-02-09
poniedziałek
Festiwal ROCK NOCĄ
godz: 20:00 wstęp: Wstęp wolny prowadzi:
2009-02-10
wtorek
STUDENCKA PRYWATKA
godz: 20:00 wstęp: STUDENCI - WOLNY prowadzi:
2009-02-10
wtorek
Filmożarcie - Projekcje Kina Niezależnego
godz: 19:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2009-02-11
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2009-02-12
czwartek
Koncerty symfoniczne dla młodzieży
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2009-02-12
czwartek
Turniej Jednego Wiersza – szkoły podstawowe
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-02-12
czwartek
CZWARTKOWA PRYWATKA U MICHAŁA
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ - PIWO GRATIS prowadzi:
2009-02-13
piątek
Cykl Bez Kurtyny - Recital Ewy Błaszczyk
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-02-13
piątek
MATE - koncert reggae
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-02-14
sobota
Koncert walentynkowy - "Kobieta i mężczyzna"
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2009-02-14
sobota
WALENTYNKOWA PRYWATKA
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ prowadzi:
2009-02-15
niedziela
CHRIST AGONY - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-02-16
poniedziałek
ALLEGRO LIVE - MECHANICZNY KOT / BEZSENSU / QUATTRO
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2009-02-17
wtorek
STUDENCKA PRYWATKA
godz: 20:00 wstęp: STUDENCI - WOLNY prowadzi:
2009-02-17
wtorek
Filmożarcie - Projekcje Kina Niezależnego
godz: 19:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2009-02-18
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2009-02-19
czwartek
CZWARTKOWA PRYWATKA U MICHAŁA
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ - PIWO GRATIS prowadzi:
2009-02-20
piątek
Recital fortepianowy
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2009-02-20
piątek
OSTATKI ZE STUDIEM FREESTYLE
godz: 20:00 wstęp: 5 ZŁ prowadzi:
2009-02-21
sobota
OSTATKI W STYLU LAT 80'
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ prowadzi:
2009-02-22
niedziela
ANASTASIS - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-02-23
poniedziałek
Festiwal ROCK NOCĄ
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2009-02-24
wtorek
STUDENCKA PRYWATKA
godz: 20:00 wstęp: STUDENCI - WOLNY prowadzi:
2009-02-24
wtorek
Filmożarcie - Projekcje Kina Niezależnego
godz: 19:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2009-02-25
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2009-02-26
czwartek
CZWARTKOWA PRYWATKA U MICHAŁĄ
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ - PIWO GRATIS prowadzi:
2009-02-27
piątek
SLAM POETYCKI + PROMOCJA NOWEJ KSIĄŻKI KATOSA
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-02-28
sobota
Koncert symfoniczny - "Wschód - Zachód"
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2009-02-28
sobota
OLDIES GOLDIES PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ prowadzi:
2009-03-01
niedziela
"Paryż-Berlin-Moskwa-ekspres"
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2009-03-02
poniedziałek
Chemical Garage - Festiwal ROCK NOCĄ
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-03
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-03
wtorek
Filmożarcie - Projekcje Kina Niezależnego
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-04
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-03-06
piątek
BLUESOWY JAM SESSION
godz: 20:00 wstęp: 5 zł - muzycy gratis prowadzi:
2009-03-07
sobota
Prywatka z okazji DNIA KOBIET
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-03-08
niedziela
W sieci kłamstw
godz: 17:45 wstęp: 11/13 zł prowadzi:
2009-03-08
niedziela
APPLESSED - koncert rockowy
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-03-09
poniedziałek
Openmind - Festiwal ROCK NOCĄ
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-10
wtorek
Studencka Zielona Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-10
wtorek
Filmożarcie - Projekcje Kina Niezależnego
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-11
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-03-14
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-03-15
niedziela
Merry Pop Ins - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-03-16
poniedziałek
D_tails (Białoruś) - ROCK NOCĄ
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-17
wtorek
Dzień Świętego Patryka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-17
wtorek
Filmożarcie - Projekcje Kina Niezależnego
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-18
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-03-20
piątek
DAIR - koncert muzyki irlandzkiej.
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-03-21
sobota
Zielona Prywatka
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-03-22
niedziela
VESPA - koncert rockowy
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-03-23
poniedziałek
THE RIYM - Festiwal ROCK NOCĄ
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-24
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-24
wtorek
Filmożarcie - Projekcje Kina Niezależnego
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-25
środa
Dni Frankfoni - Karaoke bez granic.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-03-27
piątek
JAKOŚ TO BĘDZIE - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-03-28
sobota
Prodigy Party i nie tylko
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-03-30
poniedziałek
Festiwal ROCK NOCĄ
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-31
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-03-31
wtorek
Filmożarcie - Projekcje Kina Niezależnego
godz: 20:00 wstęp: wstep wolny prowadzi:
2009-04-01
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-04-02
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-04-03
piątek
BLUESOWY JAM SESSION
godz: 20:00 wstęp: 5 zł - muzycy wolny prowadzi:
2009-04-04
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-04-05
niedziela
LENIWIEC + THE BILL = KONCERT
godz: 19:00 wstęp: 10/13 zł prowadzi:
2009-04-06
poniedziałek
ANONIM - Festiwal ROCK NOCĄ - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2009-04-07
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-04-08
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-04-09
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-04-10
piątek
Klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-04-12
niedziela
Pisanka Party - świąteczna impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-04-13
poniedziałek
Klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-04-14
wtorek
Klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-04-15
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-04-16
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-04-17
piątek
Afro Party z Szkołą Tańca Freestyle
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2009-04-18
sobota
80's PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-04-19
niedziela
KONIEC ŚWIATA + ZABILI MI ŻÓŁWIA - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 18/22 zł prowadzi:
2009-04-20
poniedziałek
Festiwal ROCK NOCĄ - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-04-21
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-04-22
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-04-23
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-04-25
sobota
Slam Poetycki
godz: 20:00 wstęp: 2,99 zł prowadzi:
2009-04-25
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-04-26
niedziela
Anti Dread + Beri Beri - koncert
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2009-04-27
poniedziałek
Festiwal ROCK NOCĄ - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-04-28
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-04-29
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-04-30
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-05-01
piątek
Disci Dancing
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2009-05-02
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-05-03
niedziela
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-05-04
poniedziałek
Eliminacje Rock Nocą - Kolizja + Grunberg
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-05-05
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-05-06
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-05-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-05-08
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2009-05-09
sobota
KULT'owa Prywatka Krawaciarska ... i nie tylko
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-05-10
niedziela
Chłodny Gaik i przyjaciele - koncert U rodziny
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2009-05-11
poniedziałek
Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-05-12
wtorek
Studencka Prywatka Bachanaliowa
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-05-13
środa
Bachanaliowe spotkanie z ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-05-14
czwartek
Bachanaliowa Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-05-15
piątek
Bachanalia 2009 - JAAD - koncert
godz: 20:00 wstęp: studenci - wstęp wolny prowadzi:
2009-05-16
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-05-17
niedziela
Napszykłat - koncert hip hop
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2009-05-18
poniedziałek
Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-05-19
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-05-20
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-05-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-05-22
piątek
Hemoglobina - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-05-23
sobota
Disco Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-05-24
niedziela
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2009-05-25
poniedziałek
Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-05-26
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-05-27
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-05-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-05-29
piątek
Country Five - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-05-30
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-05-31
niedziela
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-01
poniedziałek
Fantastyczny Dzień Dziecka
godz: 15:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-02
wtorek
Wystawa – Agata Tumińska – Rysunek
godz: 20:00 wstęp: wstep wolny prowadzi:
2009-06-03
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-04
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-06-05
piątek
DISCO PARTY
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-06
sobota
Dens Ma Sens.
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-06-07
niedziela
Klub zamknięty
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2009-06-08
poniedziałek
Klub otwarty
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-09
wtorek
klub otwarty
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-10
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-06-12
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2009-06-13
sobota
80,s Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-06-14
niedziela
Klub zamknięty
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2009-06-15
poniedziałek
klub otwarty
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-16
wtorek
klub otwarty
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-17
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-06-19
piątek
klub otwarty
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-19
piątek
Festiwal Wege - Dzień Wegetarianizmu.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-20
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-06-21
niedziela
Klub zamknięty
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2009-06-22
poniedziałek
klub otwarty
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-23
wtorek
klub otwarty
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-24
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-25
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-06-26
piątek
Finał X Edycji Festiwalu ROCK NOCĄ - starówka
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-27
sobota
Finał X Edycji Festiwalu ROCK NOCĄ - starówka
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-27
sobota
REGGAE PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-06-28
niedziela
Klub zamknięty
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2009-06-29
poniedziałek
klub otwarty
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-06-30
wtorek
klub otwarty
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-01
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-07-02
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-07-04
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-07-05
niedziela
klub zamknięty
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-06
poniedziałek
klub otwarty
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-07
wtorek
klub otwarty
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-08
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-07-09
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-07-10
piątek
Kicz Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-10
piątek
Disco Polo Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-11
sobota
80,s Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-07-12
niedziela
klub zamknięty
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-13
poniedziałek
klub otwarty
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-14
wtorek
klub otwarty
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-15
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-07-16
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-07-17
piątek
Prodigy Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-18
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-07-19
niedziela
klub zamknięty
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-21
wtorek
klub otwarty
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-22
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-07-23
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-07-24
piątek
Reggae Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-25
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 00:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-07-26
niedziela
klub zamknięty
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-27
poniedziałek
klub otwarty
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-28
wtorek
klub otwarty
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2009-07-29
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-07-30
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-07-31
piątek
Kicz Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-10-01
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-10-02
piątek
Klub Otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-03
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2009-10-04
niedziela
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-05
poniedziałek
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-06
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-07
środa
Spotkanie Zielonogórskiego Klubu Fantastyki ADASTRA
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-08
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-10-09
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2009-10-10
sobota
Tylko Polska Muza - impreza taneczna.
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-10-11
niedziela
Finał Speedway Ekstraliga - transmisja na telebimie.
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-12
poniedziałek
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-13
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-14
środa
JULIA MARCEL - KONCERT
godz: 20:30 wstęp: 30/40 zł prowadzi:
2009-10-15
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-10-16
piątek
Instant Blues - koncert
godz: 17:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2009-10-17
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-10-18
niedziela
Finał Speedway Ekstraliga - transmisja na telebimie
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-19
poniedziałek
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-20
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-21
środa
Spotkanie Zielonogórskiego Klubu Fantastyki ADASTRA
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-10-23
piątek
17 lecie zespołu JUGOSŁAWIA.
godz: 19:00 wstęp: 8 zł prowadzi:
2009-10-24
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-10-25
niedziela
CLOSTERKELLER - koncert
godz: 19:00 wstęp: 25/30 zł prowadzi:
2009-10-26
poniedziałek
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-27
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-28
środa
Spotkanie Zielonogórskiego Klubu Fantastyki ADASTRA
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-10-29
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-10-30
piątek
Zaduszki pamięci Jerzego Bochyne - Maciej Wróblewski.
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-10-31
sobota
Halloween Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-11-01
niedziela
Klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-02
poniedziałek
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-03
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-04
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-04
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-11-06
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 5 zł , muzycy - gratis prowadzi:
2009-11-07
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-11-08
niedziela
THE COMPLAINER & THE COMPLAINERS - koncert
godz: 20:00 wstęp: 12 zł - do nabycia przed koncertem prowadzi:
2009-11-09
poniedziałek
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-10
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-11
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-11
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-11-13
piątek
Adams Family Band - koncert
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2009-11-14
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-11-15
niedziela
The Bill + Zmaza - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15/18 zł prowadzi:
2009-11-17
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-18
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-11-20
piątek
LAUGHIN CRY - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2009-11-20
piątek
AFTER PARTY W STYLU LAT 80'
godz: 00:00 wstęp: 5 ZŁ prowadzi:
2009-11-21
sobota
80’s Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-11-22
niedziela
GA GA + Zielone Żabki - koncert
godz: 18:00 wstęp: 12/15 zł prowadzi:
2009-11-23
poniedziałek
Eliminacje do XI Edycji Festiwalu "Rock Nocą"
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-24
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-25
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-25
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-11-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-11-27
piątek
ZAKRęT - koncert jazz, funky, blues.
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi:
2009-11-27
piątek
AFTER PARTY - CLASSIC PARTY
godz: 22:00 wstęp: 5 ZŁ prowadzi:
2009-11-28
sobota
Andrzejkowe Party
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2009-11-29
niedziela
Rezerwacja Klubu
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2009-11-30
poniedziałek
Rezerwacja Klubu
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2009-12-01
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-02
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: 19:00:00 prowadzi:
2009-12-02
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-03
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-12-04
piątek
Dni wolontariatu
godz: 16:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-04
piątek
Grudniowy Jam Session Bluesowy
godz: 20:00 wstęp: 5 zł / muzycy gratis prowadzi:
2009-12-05
sobota
Dni wolontariatu
godz: 16:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-05
sobota
MIKOŁAJKOWE DEPECHE MODE PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-12-06
niedziela
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-07
poniedziałek
ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-08
wtorek
Studencka Prywatka - Mikołajki
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-09
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-09
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-10
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-12-11
piątek
Slam Poetycki / Koncert Bluesowy
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2009-12-11
piątek
AFTER PARTY - CLASSIC PARTY
godz: 22:00 wstęp: 5 ZŁ prowadzi:
2009-12-12
sobota
KULTOWA PRYWATKA KRAWACIARSKA
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-12-12
sobota
MARATON PISANIA LISTÓW
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-13
niedziela
X-mass Massacre – koncert heavy metalowy.
godz: 18:30 wstęp: 8 zł prowadzi:
2009-12-13
niedziela
MARATON PISANIA LISTÓW
godz: 16:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-14
poniedziałek
ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-15
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-16
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-16
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-12-18
piątek
CLASSICAL PARTY
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-18
piątek
AFTER PARTY - CLASSIC PARTY
godz: 22:00 wstęp: 5 ZŁ prowadzi:
2009-12-19
sobota
OLDIES GOLDIES PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2009-12-20
niedziela
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: 17:00:00 prowadzi:
2009-12-21
poniedziałek
ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-22
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-23
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 19:00 wstęp: 19:00:00 prowadzi:
2009-12-23
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-24
czwartek
klub zamknięty
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2009-12-25
piątek
Czwartkowa Prywatka u Michała w piątek !!!
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2009-12-26
sobota
ŚWIĄTECZNE MADE IN POLEN PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ prowadzi:
2009-12-27
niedziela
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-28
poniedziałek
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-29
wtorek
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-30
środa
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2009-12-31
czwartek
SYLWESTER W STYLU LAT 80'
godz: 20:00 wstęp: 120/170 zł prowadzi:
2010-01-01
piątek
klub zamknięty
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-01-02
sobota
Noworoczna Impreza Taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-01-03
niedziela
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2010-01-04
poniedziałek
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2010-01-06
środa
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-06
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-06
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-01-08
piątek
Noworoczny Bluesowy Jam Session.
godz: 20:00 wstęp: 5 zł - muzycy gratis prowadzi:
2010-01-09
sobota
PRODIGY PARTY i nie tylko
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-01-10
niedziela
FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
godz: 19:00 wstęp: datek na WOŚP prowadzi:
2010-01-11
poniedziałek
ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-12
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-13
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-13
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-14
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-01-15
piątek
Koncert Bluesowy
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-01-16
sobota
DEPECHE MODE PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-01-17
niedziela
klub otwarty
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2010-01-18
poniedziałek
ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-19
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-20
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-20
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-01-22
piątek
80's Party - impreza specjalna.
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2010-01-23
sobota
KULT'owa Prywatka Krawaciarska - edycja urodzinowa.
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-01-24
niedziela
Urodziny klubu – impreza zamknięta
godz: 20:00 wstęp: zaproszenia prowadzi:
2010-01-25
poniedziałek
ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-26
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-27
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-27
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-01-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-01-29
piątek
MATE + CHŁODNY GAIK - koncert wszechczasów.
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2010-01-29
piątek
Classic Party
godz: 22:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-01-30
sobota
Oldies Goldies Party.
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-01-30
sobota
TEATR TRÓJKĄT - "Ktoś Pana uwielbia Panie Chopin" – spektakl
godz: 18:00 wstęp: 15/25 zł prowadzi:
2010-01-31
niedziela
NUSHEE - koncert
godz: 19:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-02-01
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rockowy „Rock Nocą” 2010 - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-02
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-03
środa
Dni Konsumpcji Filmowych – Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-03
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstep wolny prowadzi:
2010-02-04
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-02-05
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 5 zł / muzycy gratis prowadzi:
2010-02-06
sobota
TEATR TRÓJKĄT - "Ktoś Pana uwielbia Panie Chopin" – spektakl
godz: 18:00 wstęp: 15/25 zł prowadzi:
2010-02-06
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-02-07
niedziela
THE ANALOGS/BERI BERI/ OFICYNA - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/25 zł prowadzi:
2010-02-08
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rockowy „Rock Nocą” 2010 - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-09
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-10
środa
Dni Konsumpcji Filmowych – Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-10
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-02-12
piątek
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-02-13
sobota
Love Party - przedwalentynkowa impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2010-02-14
niedziela
TEATR TRÓJKĄT -
godz: 18:00 wstęp: 15/25 zł prowadzi:
2010-02-14
niedziela
Walentynki - impreza specjalna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-15
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rockowy „Rock Nocą” 2010 - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-16
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-16
wtorek
FRANKY FURBO - KONCERT DISCO POP
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-02-17
środa
Dni Konsumpcji Filmowych – Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-17
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-02-19
piątek
Spotkanie z Gitarami
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-02-19
piątek
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-02-20
sobota
KULT’owa Prywatka Krawaciarska
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-02-21
niedziela
PUNKY REGGAE LIVE 2010 - Farben Lehre + Tabu + Hurt + Fort BS
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2010-02-22
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rockowy „Rock Nocą” 2010 - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-23
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-24
środa
Dni Konsumpcji Filmowych – Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-24
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-02-25
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-02-26
piątek
Classic Party
godz: 22:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-02-27
sobota
TEATR TRÓJKĄT - "Ktoś Pana uwielbia Panie Chopin" – spektakl
godz: 18:00 wstęp: 15/25 zł prowadzi:
2010-02-27
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-02-28
niedziela
JUGOSŁAWIA/SOPHIE SCHOLL/PEŁNA KULTURA - koncert charytatywny
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2010-03-01
poniedziałek
COFFIN (Gliwice) - koncert Rock Nocą
godz: 20:00 wstęp: wstep wolny prowadzi:
2010-03-02
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-02
wtorek
Fading Colours - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20 zł prowadzi:
2010-03-03
środa
Dni Konsumpcji Filmowych – Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-03
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-04
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-03-05
piątek
Bluesowy Jam session w marcu z Tadeuszem Nalepą.
godz: 20:00 wstęp: 5 zł, muzycy gratis prowadzi:
2010-03-06
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-03-07
niedziela
HAPPYSAD - koncert
godz: 19:00 wstęp: 30/35 zł prowadzi:
2010-03-08
poniedziałek
LIPS OF VIRGIN (Żywiec) - koncert Rock Nocą
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-09
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-10
środa
Dni Konsumpcji Filmowych – Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-10
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-03-12
piątek
TURBO akustycznie - koncert
godz: 20:00 wstęp: 24/30 zł prowadzi:
2010-03-13
sobota
PIDŻAMA PARTY
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-03-13
sobota
Teatr Rozrywki Trójkąt prezentuje:
godz: 18:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2010-03-14
niedziela
ZIGGIE PIGGIE + ROBERT BRYLEWSKI - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2010-03-15
poniedziałek
ABSYNTH (Tarnowskie Góry) - koncert Rock Nocą
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-16
wtorek
Studencka Prywatka - Zielony Tydzień
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-17
środa
Dni Konsumpcji Filmowych – Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-17
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-03-19
piątek
Koncert muzyki Irlandzkiej - tańce, muzyka na żywo.
godz: 20:00 wstęp: przedsprzedaż 15 zł prowadzi:
2010-03-20
sobota
Irish Party - Zielony Tydzień
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-03-20
sobota
Teatr Rozrywki Trójkąt prezentuje:
godz: 18:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2010-03-21
niedziela
VESPA - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-03-22
poniedziałek
RIYM (Poznań-Zielona Góra) - koncert Rock nocą
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-23
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-24
środa
Dni Konsumpcji Filmowych – Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-24
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-25
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zl - piwo i szatnia gratis prowadzi:
2010-03-26
piątek
WIĘKSZY OBCIACH + JAKOŚ TO BĘDZIE + GRUNBERG - koncert
godz: 20:00 wstęp: 8 zł + 1 zł szatnia prowadzi:
2010-03-27
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym szatnia prowadzi:
2010-03-28
niedziela
LENIWIEC - koncert
godz: 19:00 wstęp: 12/15 zł + 1 zł szatnia prowadzi:
2010-03-29
poniedziałek
IN YOUR FEAR (Białystok) - koncert Rock Nocą
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-30
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-31
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-03-31
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-01
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - wersja Prima Aprilisowa
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - szatnia i piwo gratis prowadzi:
2010-04-02
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert bluesowy
godz: 20:00 wstęp: 6 zł w tym szatnia prowadzi:
2010-04-03
sobota
Pisanka Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym szatnia prowadzi:
2010-04-04
niedziela
Impreza Świąteczna z Jajem - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym szatnia prowadzi:
2010-04-05
poniedziałek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-07
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie - Festiwale Partnerskie Filmowej Góry - Żydowskie Motywy
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-07
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-08
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - szatnia i piwo gratis prowadzi:
2010-04-09
piątek
Nirvana Acoustic Tribute Jam - koncert pamięci Kurta Cobaina
godz: 20:00 wstęp: 5 zł - dochód przekazany na schronisko dla zwierzą prowadzi:
2010-04-09
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-04-10
sobota
Prodigy Party - impreza odwołana.
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym szatnia prowadzi:
2010-04-12
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rockowy - impreza odwołana.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-13
wtorek
Studencka Prywatka - impreza odwołana.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-14
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie - Filmowa Góra - Animacja, Film Eksperymentalny
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-14
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-15
czwartek
Żałoba Narodowa - klub otwarty 17.00-2.00
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-16
piątek
Żałoba Narodowa - klub otwarty 17.00-2.00
godz: 01:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-17
sobota
Żałoba Narodowa - klub otwarty 17.00-2.00
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-18
niedziela
Żałoba Narodowa - klub otwarty 17.00-24.00
godz: 17:00 wstęp: wstep wolny prowadzi:
2010-04-19
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rockowy "Rock Nocą" 2010 - CLITORIS (Kraków)
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-20
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-21
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie - Gość Specjalny - Bodo Kox - "Złodzieje Rowerów" i inne.
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-21
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: 20:00:00 prowadzi:
2010-04-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: szatnia i piwo gratis prowadzi:
2010-04-23
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-04-23
piątek
Spotkanie Gitarowe - sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-04-24
sobota
Teatr Rozrywki Trójkąt przedstawia:
godz: 18:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2010-04-24
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym szatnia prowadzi:
2010-04-26
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rockowy "Rock Nocą" 2010 - DELEBRIT (Kępno)
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-27
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-27
wtorek
Teatr Rozrywki Trójkąt przedstawia:
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2010-04-28
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie - Zielonogórski Klub Fantastyki "Ad Astra" prezentuje.
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-04-28
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: 20:00:00 prowadzi:
2010-04-29
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - szatnia i piwo gratis prowadzi:
2010-04-30
piątek
Lucyone - koncert
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-04-30
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-05-01
sobota
1-szo Majowy Dancing - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym szatnia prowadzi:
2010-05-02
niedziela
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym szatnia prowadzi:
2010-05-03
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rockowy "Rock Nocą" 2010 - BETATEST (Zielona Góra)
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-04
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-05
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-05
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-06
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - szatnia i piwo gratis! prowadzi:
2010-05-07
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 5 zł - muzycy gratis. prowadzi:
2010-05-08
sobota
Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym szatnia prowadzi:
2010-05-08
sobota
Teatr Rozrywki Trójkąt przedstawia: "Scenki z Zoszczenki"
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2010-05-09
niedziela
PERCIVAL SCHUTTENBACH & EVOLUTION - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2010-05-10
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rockowy - FRACTAL (Radom)
godz: 20:00 wstęp: wstep wolny prowadzi:
2010-05-11
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-12
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-12
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-13
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - szatnia i piwo gratis ! prowadzi:
2010-05-14
piątek
WERNER - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-05-15
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym szatnia prowadzi:
2010-05-16
niedziela
Teatr Rozrywki Trójkąt przedstawia: "Kot w Butach" - spektakl dla dzieci
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2010-05-17
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rockowy - FRAGNATIC (Dzierżoniów)
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-18
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-19
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-19
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-20
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - szatnia i piwo gratis ! prowadzi:
2010-05-21
piątek
Classic Party - impreza taneczna - sala duża
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-05-21
piątek
Spotkanie Gitarowe - sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-05-22
sobota
KULT'owa Prywatka Krawaciarska - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym szatnia prowadzi:
2010-05-23
niedziela
Teatr Rozrywki Trójkąt przedstawia: "Scenki z Zoszczenki"
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2010-05-23
niedziela
Trójkąt przedstawia: "Kot w Butach" - spektakl dla dzieci
godz: 12:00 wstęp: prowadzi:
2010-05-24
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rockowy - DELBRIT (Kępno)
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-25
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-26
środa
Dni Konsumpcji Filmowych - Filmożarcie
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-26
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-05-27
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - szatnia i piwo gratis ! prowadzi:
2010-05-28
piątek
JAAD - koncert promujący nową płytę zespołu "Trzy elementy"
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-05-28
piątek
Classic Party
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-05-29
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym szatnia prowadzi:
2010-05-31
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rockowy "Rock Nocą" 2010 - KREDENZ (Wrocław)
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-06-01
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-06-02
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-06-03
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł -piwo i szatnia gratis prowadzi:
2010-06-04
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - szatnia gratis prowadzi:
2010-06-05
sobota
Teatr Rozrywki Trójkąt przedstawia: „Scenki z Zoszczenki”
godz: 18:00 wstęp: 30 zł prowadzi:
2010-06-05
sobota
SOVIET PARTY – impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł -szatnia gratis prowadzi:
2010-06-06
niedziela
Teatr Rozrywki Trójkąt przedstawia: „Scenki z Zoszczenki”
godz: 18:00 wstęp: 30 zł prowadzi:
2010-06-08
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-06-09
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-06-10
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo i szatnia gratis prowadzi:
2010-06-11
piątek
Classic Party – impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - szatnia gratis prowadzi:
2010-06-12
sobota
80’s Party – impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - szatnia gratis prowadzi:
2010-06-15
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-06-16
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-06-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo i szatnia gratis prowadzi:
2010-06-18
piątek
Finał Międzynarodowego Festiwalu Rockowego „Rock Nocą 2010” - starówka
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-06-18
piątek
Film Nocą – impreza około festiwalowa Międzynarodowego Festiwalu Rock Nocą
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-06-18
piątek
Classic Party – impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - szatnia gratis prowadzi:
2010-06-19
sobota
Finał Międzynarodowego Festiwalu Rockowego „Rock Nocą 2010” - starówka
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-06-19
sobota
Film Nocą – impreza około festiwalowa Międzynarodowego Festiwalu Rock Nocą
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-06-19
sobota
Classic Party – impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - szatnia gratis prowadzi:
2010-06-20
niedziela
Teatr Rozrywki Trójkąt przedstawia: „Kot w butach”
godz: 12:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2010-06-20
niedziela
Teatr Rozrywki Trójkąt przedstawia: „Scenki z Zoszczenki”
godz: 18:00 wstęp: 30 zł prowadzi:
2010-06-22
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-06-23
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-06-24
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo i szatnia gratis prowadzi:
2010-06-25
piątek
Spotkanie Gitarowe – sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - szatnia gratis prowadzi:
2010-06-25
piątek
ONII – koncert rock, funky, pop
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - szatnia gratis prowadzi:
2010-06-25
piątek
Chilloout Party – impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: 6 zł - szatnia gratis prowadzi:
2010-06-26
sobota
Depeche Mode Party – impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - szatnia gratis prowadzi:
2010-06-27
niedziela
BLADE LOKI - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-06-29
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-06-30
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-07-01
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi:
2010-07-02
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 21:00 wstęp: 5 zł, muzycy - gratis prowadzi:
2010-07-03
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-07-07
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-07-08
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi:
2010-07-10
sobota
80’s Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-07-14
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-07-15
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi:
2010-07-17
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-07-21
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-07-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi:
2010-07-24
sobota
Gorąca Noc Latino.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-07-24
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-07-27
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-07-28
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-07-29
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi:
2010-07-31
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-07-31
sobota
Pieśni Ojczyzny Pełne.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-03
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-04
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi:
2010-08-06
piątek
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-08-07
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-08-07
sobota
Skrzypek na deptaku.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-10
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-11
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi:
2010-08-13
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 6 zł, muzycy gratis prowadzi:
2010-08-14
sobota
80’s Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-08-14
sobota
Biesiada Kowbojska - koncert Country Five.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-14
sobota
Country Five - Wieczór z muzyką country.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-17
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-18
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi:
2010-08-20
piątek
Classic Party - impreza taneczna.
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-08-21
sobota
Pidżama Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-08-21
sobota
Moskwa Wieczieram - Biesiada Rosyjska.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-24
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-25
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi:
2010-08-27
piątek
Spotkanie Gitarowe – sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-28
sobota
Prodigy Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-08-28
sobota
DONEGAL - koncert muzyki irlandzkiej
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-08-31
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-09-01
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-09-02
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi:
2010-09-03
piątek
Classic Party – impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-09-04
sobota
Winobraniowy Starter - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2010-09-07
wtorek
Winobraniowa Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-09-08
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-09-09
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała Winobraniowa
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi:
2010-09-10
piątek
Winobraniowe Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-09-11
sobota
Winobraniowe 80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2010-09-14
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-09-15
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-09-16
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi:
2010-09-17
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - muzycy gratis. prowadzi:
2010-09-18
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2010-09-21
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-09-22
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-09-23
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi:
2010-09-24
piątek
Finał Międzynarodowego Festiwalu Rockowego Rock Nocą 2010 - starówka
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-09-24
piątek
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-09-25
sobota
Finał Międzynarodowego Festiwalu Rockowego Rock Nocą 2010 - starówka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-09-25
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2010-09-28
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-09-29
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-09-30
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi:
2010-10-01
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-10-02
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-03
niedziela
QUO VADIS - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-05
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-06
środa
Pokazy retrospektywyThe Best Of(f) RePeFeNe 2010.
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-10-06
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-08
piątek
Classic Party - sala duża
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-08
piątek
Spotkanie Gitarowe – salka kameralna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-09
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-12
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-13
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-14
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-15
piątek
BLUES MENU - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-15
piątek
Classic Party po koncercie !!!
godz: 22:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-16
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-17
niedziela
ŚCIGANI - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 15 zł prowadzi:
2010-10-19
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-20
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-22
piątek
Pewne Podniety Akustyczne + Anteny - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-23
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-24
niedziela
CLOSTERKELLER - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-26
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-27
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-29
piątek
Zaduszki Bluesowe z zespołem ZDROWA WODA.
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-30
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-10-31
niedziela
HALLOWEEN PARTY - impreza taneczna - DJ BARTEK
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-11-02
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-11-03
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-11-04
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała.
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-11-05
piątek
Skrzypek na dachu - wieczór z muzyką żydowską.
godz: 20:00 wstęp: 8/10 zł prowadzi:
2010-11-05
piątek
Classic Party po koncercie
godz: 22:00 wstęp: prowadzi:
2010-11-06
sobota
Teatr Trójkąt - "Scenki z Zoszczenki"
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2010-11-06
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2010-11-07
niedziela
PODWÓRKOWI CHULIGANI - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2010-11-09
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-11-10
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-11-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała.
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-11-12
piątek
Country Five czyli wieczór z muzyką country-rock!
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2010-11-12
piątek
Classic Party po koncercie
godz: 22:00 wstęp: prowadzi:
2010-11-13
sobota
KULT' owa Prywatka Krawaciarska
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2010-11-14
niedziela
ARTROSIS - koncert urodzinowy
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2010-11-16
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-11-17
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-11-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała.
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-11-19
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - muzycy gratis prowadzi:
2010-11-20
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2010-11-21
niedziela
ZABILI MI ŻÓŁWIA - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2010-11-23
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-11-24
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-11-25
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała.
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-11-26
piątek
JAKOŚ TO BĘDZIE + THE BAUAGANS + GRUNBERG - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-11-27
sobota
Taneczne Andrzejki
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2010-11-28
niedziela
FRONTSIDE - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2010-11-29
poniedziałek
Rock Nocą - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-11-30
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-12-01
środa
ONE MINUTS - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-12-01
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-12-02
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-12-03
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - muzycy gratis prowadzi:
2010-12-04
sobota
PRODIGY PARTY
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2010-12-06
poniedziałek
Mikołajki z Metallicą !!!
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2010-12-07
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-12-08
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-12-09
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-12-10
piątek
EXCES - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-12-10
piątek
Classic Party po koncercie
godz: 22:00 wstęp: prowadzi:
2010-12-11
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2010-12-13
poniedziałek
CHRIST AGONY - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-12-14
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-12-15
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-12-16
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo gratis prowadzi:
2010-12-17
piątek
Wigilia Jazzowa
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-12-18
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2010-12-19
niedziela
KONIEC ŚWIATA - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2010-12-20
poniedziałek
TURBO - koncert elektryczny
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-12-21
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-12-22
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-12-23
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - wstęp wolny prowadzi:
2010-12-25
sobota
ŚWIĄTECZNA IMPREZA TANECZNA
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2010-12-26
niedziela
Świąteczne Classic Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2010-12-27
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-12-28
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-12-29
środa
Spotkanie ZKF ADASTRA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2010-12-31
piątek
SYLWESTER
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-01-03
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-01-04
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-01-05
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-01-05
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-01-06
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-01-07
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert bluesowy
godz: 20:00 wstęp: 6 z ł - muzycy gratis prowadzi:
2011-01-08
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-01-09
niedziela
19 Finał WOŚP - koncerty, Studio na żywo !!!
godz: 12:00 wstęp: datek na WOŚP prowadzi:
2011-01-10
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-01-11
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-01-12
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-01-12
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-01-13
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-01-14
piątek
Spotkanie z Gitarami - wieczór dla miłośników piosenki turystycznej
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-01-14
piątek
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-01-15
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-01-16
niedziela
Niemiecki zespół The Fright w "4 Różach"
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2011-01-17
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje - SYSTEM EWAKUACYJNY
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-01-18
wtorek
Studencka Prywatka Urodzinowa
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-01-19
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-01-19
środa
Czesław Niemen na jazzowo - koncert zespołu SUNRISE.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-01-20
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - wersja urodzinowa
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-01-21
piątek
Karnawałowe Classic Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-01-22
sobota
Urodzinowa Prywatka Taneczna - urodziny klubu
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-01-23
niedziela
Urodziny Klubu - impreza zamknięta
godz: 20:00 wstęp: zaproszenie prowadzi:
2011-01-24
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-01-25
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-01-26
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-01-27
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-01-28
piątek
Blues Street 17 - Gosia Werbińska & Błażej Pawlina - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-01-28
piątek
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-01-29
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-01-30
niedziela
APTEKA - koncert
godz: 20:00 wstęp: 20/25 zł prowadzi:
2011-01-31
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-01
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-02
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-02
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-03
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-02-04
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert bluesowy
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - muzycy gratis prowadzi:
2011-02-05
sobota
Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-02-07
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-08
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-09
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-09
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-10
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-02-11
piątek
Spotkanie z Gitarami - wieczór dla miłośników piosenki turystycznej.
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-02-11
piątek
Classic Party - sala duża
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-02-11
piątek
CADILLAC - koncert
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi:
2011-02-12
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-02-13
niedziela
PROLETARYAT - koncert
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2011-02-14
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-15
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-16
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-16
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-02-18
piątek
JRM - koncert muzyki irlandzkiej
godz: 20:00 wstęp: 12/17 zł prowadzi:
2011-02-19
sobota
KULT'owa Prywatka Krawaciarska
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-02-20
niedziela
PEŁNA KONTROLA + DŻENTELMANI+ REAKCJA - koncert
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2011-02-21
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-22
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-23
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-23
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-02-24
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-02-25
piątek
Gorączka Piątkowej Nocy - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-02-26
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-02-27
niedziela
The Analogs - koncert
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2011-02-28
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-01
piątek
HABAKUK-koncert
godz: 20:00 wstęp: 20 i 25 zł prowadzi:
2011-04-01
piątek
Classic Party
godz: 23:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-04-02
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-04-04
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-05
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-04-06
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-06
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-04-08
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - muzycy gratis prowadzi:
2011-04-09
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-04-10
niedziela
ACID DRINKERS
godz: 20:00 wstęp: 33 i 39 zł prowadzi:
2011-04-11
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-12
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-04-13
środa
Filmożarcie
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-13
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-14
czwartek
Czwartkowa Prywatka
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-04-15
piątek
JAKOŚ TO BĘDZIE - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2011-04-15
piątek
Classic Party
godz: 23:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-04-16
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-04-18
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-19
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-20
środa
Filmożarcie
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-20
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-04-22
piątek
Classic Party
godz: 22:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-04-22
piątek
JOHNY COYOTE - koncert
godz: 20:00 wstęp: 15 zł prowadzi:
2011-04-23
sobota
Impreza z jajem przy polskiej muzyce
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-04-24
niedziela
Wielkanoc w stylu lat 80' - prywatka
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2011-04-25
poniedziałek
Lany Poniedziałek w Rytmach Dance
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-26
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-27
środa
Filmożarcie
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-27
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-04-29
piątek
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-04-29
piątek
Spotkanie z gitarami
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-04-30
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-05-01
niedziela
Incantation + CHRIST AGONY oraz zielonogórski KILL
godz: 19:00 wstęp: 20 i 28 zł prowadzi:
2011-05-02
poniedziałek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-03
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-04
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-04
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-05-06
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - muzycy gratis prowadzi:
2011-05-07
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-05-09
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą ? eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-10
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-11
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-11
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-05-13
piątek
Industrial Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-05-14
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-05-15
niedziela
KAT & Roman Kostrzewski
godz: 19:00 wstęp: 33 zł i 39 zł prowadzi:
2011-05-16
poniedziałek
Bachanalia - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-17
wtorek
Bachanaliowa Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-18
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-18
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - Bachanalia
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-05-20
piątek
Bachanaliowy Koncert Bluesowy
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-20
piątek
Classic Party po koncercie
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-05-21
sobota
Prywatka z Polską Muzą
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-05-24
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-25
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-25
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-05-27
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-05-27
piątek
Classic Party - sala duża
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-05-28
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-05-31
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-01
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-01
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-02
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-06-03
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - muzycy gratis prowadzi:
2011-06-04
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-06-05
niedziela
Speedway Ekstarliga - transmisje na żywo
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-07
wtorek
Studencka Prowatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-08
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-08
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-09
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-06-10
piątek
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-06-11
sobota
Finał Festiwalu ROCK NOCA - deptak
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-11
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-06-12
niedziela
Speedway Ekstarliga - transmisje na żywo
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-14
wtorek
Studfencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-15
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-15
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-16
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-06-17
piątek
Classic Party
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-06-18
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-06-19
niedziela
Speedway Ekstarliga - transmisje na żywo
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-21
wtorek
Dwudziesolecie Szkoły Myślenia Twórczego
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-22
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-22
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-22
środa
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-23
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-06-24
piątek
Spotkanie z gitarami - sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-24
piątek
Classic Party - sala duża
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-06-25
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-06-25
sobota
Donegal - koncert w Ogródku
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-26
niedziela
Speedway Ekstarliga - transmisje na żywo
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-28
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-29
środa
Filmożarcie - Dni Konsumpcji Filmowych
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-29
środa
Spotkanie ZKF AdAstra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-06-30
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-07-01
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - muzycy gratis prowadzi:
2011-07-02
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-07-03
niedziela
Speedway Ekstraliga - transmisje na żywo
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-07-08
piątek
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-07-08
piątek
RÓŻE JAZZ FESTIWAL - scena letnia - Naxos Quintet
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-09
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-07-09
sobota
OKNA WYOBRAŹNI - koncert Country Five - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-10
niedziela
Speedway Ekstraliga - transmisje na żywo
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-12
wtorek
Wystawa plenerowa ZAGRANICZNE PLAKATY FILMÓW ANDRZEJA WAJDY
godz: 14:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-12
wtorek
7 Festiwal Filmowy KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA - DOKUMENT DOKUMENT - Planete Doc Film Festiwal - scen
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-13
środa
7 Festiwal Filmowy KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA - WSPÓŁCZESNE KINO RUMUŃSKIE , NIEZNANE KINO DUŃSKIE
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-14
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-07-14
czwartek
7 Festiwal Filmowy KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA FESTIWALE PARTNERSKIE FILMOWEJ GÓRY - scena letnia
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-15
piątek
Classic Party
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-07-15
piątek
Arek Skolik - RÓŻE JAZZ FESTIWAL - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-16
sobota
Electro Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-07-16
sobota
OKNA WYOBRAŹNI - koncert Balkan Sevdah - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-17
niedziela
Speedway Ekstraliga - transmisje na żywo
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-19
wtorek
7 Festiwal Filmowy KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA - DOKUMENT DOKUMENT - Planete Doc Film Festiwal - scen
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-20
środa
7 Festiwal Filmowy KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA - WSPÓŁCZESNE KINO RUMUŃSKIE , NIEZNANE KINO DUŃSKIE
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-07-21
czwartek
7 Festiwal Filmowy KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA - FESTIWALE PARTNERSKIE FILMOWEJ GÓRY - scena letnia
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-22
piątek
Classic Party
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-07-22
piątek
Mulasta Trio - RÓŻE JAZZ FESTIWAL - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-23
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-07-23
sobota
OKNA WYOBRAŹNI - wieczór z muzyką francuską - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-24
niedziela
Speedway Ekstraliga - transmisje na żywo
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-26
wtorek
7 Festiwal Filmowy KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA - DOKUMENT DOKUMENT - Planete Doc Film Festiwal
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-27
środa
7 Festiwal Filmowy KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA - WSPÓŁCZESNE KINO RUMUŃSKIE , NIEZNANE KINO DUŃSKIE
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-07-28
czwartek
7 Festiwal Filmowy KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA - POKAZY KONKURSOWE, DRAMAT LUDZIE TOKSYCZNI
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-29
piątek
Classic Party
godz: 22:00 wstęp: 6 zl prowadzi:
2011-07-29
piątek
Irek Głyk - RÓŻE JAZZ FESTIWAL - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-07-30
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-07-31
niedziela
Speedway Ekstraliga - transmisje na żywo
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-02
wtorek
Filmowa Góra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-03
środa
Filmowa Góra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-04
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-08-04
czwartek
Filmowa Góra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-05
piątek
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-08-05
piątek
Róże Jazz Festiwal
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-06
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-08-06
sobota
Wieczór Żydowski - Okna Wyobraźni - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-07
niedziela
Speedway Ekstraliga - scena letnia - transmisje na żywo
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-09
wtorek
Filmowa Góra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-10
środa
Filmowa Góra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-08-11
czwartek
Filmowa Góra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-12
piątek
Classic Party
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-08-12
piątek
IX RÓŻE JAZZ FESTIWAL
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-13
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-08-13
sobota
Wieczór Polski - Okna Wyobraźni - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-14
niedziela
Speedway Ekstraliga - scena letnia - transmisje na żywo
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-16
wtorek
Filmowa Góra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-17
środa
Filmowa Góra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-18
czwartek
Filmowa Góra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-08-19
piątek
Classic Party
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-08-19
piątek
IX RÓŻE JAZZ FESTIWAL
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-20
sobota
Dens Ma Sens - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-08-20
sobota
Wieczór Celtycki - Okna Wyobraźni - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-21
niedziela
Speedway Ekstraliga - scena letnia - transmisje na żywo
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-23
wtorek
Filmowa Góra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-24
środa
Filmowa Góra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-25
czwartek
Filmowa Góra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-25
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-08-26
piątek
Classic Party
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-08-26
piątek
IX RÓŻE JAZZ FESTIWAL - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-27
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-08-27
sobota
Wieczór Rycerski - Okna Wyobraźni
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-28
niedziela
Speedway Ekstraliga - scena letnia - transmisje na żywo
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-30
wtorek
Filmowa Gora
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-08-31
środa
Filmowa Góra
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-09-01
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-09-02
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - muzycy gratis prowadzi:
2011-09-03
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-09-08
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-09-09
piątek
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 6 ZŁ prowadzi:
2011-09-10
sobota
Winobraniowy starter taneczny
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-09-11
niedziela
Speedway Ekstraliga - scena letnia - transmisje na żywo
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-09-13
wtorek
Winobraniowa Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-09-15
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-09-16
piątek
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-09-17
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-09-18
niedziela
Speedway Ekstraliga - scena letnia - transmisje na żywo
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-09-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-09-23
piątek
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-09-24
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-09-29
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-09-30
piątek
Controlled Collapse - koncert electro i ElectroHead Party.
godz: 20:00 wstęp: 10-15 zł (koncert +after party) prowadzi:
2011-10-01
sobota
Spotkanie z gitarami - sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-10-01
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-10-04
wtorek
Studencka prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-05
środa
Filmożarcie
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-06
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-10-07
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - muzycy gratis prowadzi:
2011-10-08
sobota
80's Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-09
niedziela
Closterkeller
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-10
poniedziałek
Syndrom-koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-11
wtorek
Studencka prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-12
środa
Filmożarcie
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-13
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-10-14
piątek
Urodziny serwisu COGdzieKiedy - koncerty
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-14
piątek
Koncert - 13 W SAMO POŁUDNIE
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-15
sobota
XXII Ogólnopolski ZLot Fanów Depeche Mode
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-16
niedziela
Mecz Polska - Reszta Świata
godz: 16:30 wstęp: prowadzi:
2011-10-17
poniedziałek
Rock Noca
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-18
wtorek
Studencka prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-19
środa
Filmozarcie
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-20
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zl - piwo gratis prowadzi:
2011-10-21
piątek
Spotkanie z gitarami
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-21
piątek
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-22
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-23
niedziela
Dubska - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-24
poniedziałek
Rock Nocą - QLA
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-25
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-26
środa
Filmozarcie
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-27
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-10-28
piątek
Koncert zaduszkowy
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-29
sobota
Helloween Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-10-30
niedziela
Letters From Silence - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2011-10-31
poniedziałek
Horror party
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-11-02
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-11-03
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-11-04
piątek
Bluesowy Jam Session Zaduszkow
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-11-05
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zl prowadzi:
2011-11-07
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-11-08
wtorek
BEZSENSU -koncert
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-11-08
wtorek
Studencka prywatka - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-11-09
środa
Filmożarcie
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-11-10
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-11-11
piątek
Dżem akustycznie - graja Kielu i Chodi
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-11-11
piątek
Classic Party
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-11-12
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-11-13
niedziela
Demogorgon+Genital Putrefaction - koncert metalowy
godz: 19:00 wstęp: 10 zl prowadzi:
2011-11-14
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-11-15
wtorek
Studencka prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-11-16
środa
Filmożarcie
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-11-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-11-18
piątek
Jakoś To Bedzie - koncert Punkowy
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-11-19
sobota
Depeche Mode Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-11-20
niedziela
Ocean -koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-11-21
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-11-22
wtorek
Studencka Prywatka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-11-23
środa
Filmożarcie
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-11-24
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-11-25
piątek
ElectroHead Party vol. 4
godz: 21:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-11-26
sobota
Andrzejki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2011-11-26
sobota
Gala KSW - transmisja
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-11-28
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-11-29
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-11-30
środa
Trzecie pokazy Shortów SUPERDESERY CANAL+
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-11-30
środa
Studenckie Andrzejki
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-11-30
środa
Transmisja Meczu LE Legia Warszawa ? PSV Eindhoven
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-12-01
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-12-02
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-12-03
sobota
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-12-04
niedziela
ARTROSIS - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-12-05
poniedziałek
Mikołajki z Dust & Steel na Rock Nocą
godz: 20:00 wstęp: 5 ZŁ prowadzi:
2011-12-06
wtorek
Mikołajkowa Studencka Prywatka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-12-07
środa
Filmożarcie
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2011-12-08
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-12-09
piątek
Spotkanie gitarowe - sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: dla muzyków wstęp wolny prowadzi:
2011-12-09
piątek
AntyRADIO - nowa impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-12-10
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-12-10
sobota
Maraton Pisania Listow
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2011-12-11
niedziela
Punky Reggae Live
godz: 18:00 wstęp: 30 i 35 zł prowadzi:
2011-12-11
niedziela
Maraton Pisania Listow
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2011-12-12
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-12-13
wtorek
ZOMO Party
godz: 20:00 wstęp: wstep wolny prowadzi:
2011-12-13
wtorek
Spotkanie MM-kowiczów
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-12-14
środa
Filmożarcie
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-12-15
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-12-16
piątek
Za Fczesnie Fstalem - koncert
godz: 20:00 wstęp: 6 zl prowadzi:
2011-12-16
piątek
Classic Party
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-12-17
sobota
Depeche Mode party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2011-12-18
niedziela
THE ANALOGS + Tower Blox + Pigwar - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20 i 25 zł prowadzi:
2011-12-19
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-12-20
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-12-20
wtorek
Yes-Meni naprawiają świat - projekcja
godz: 19:00 wstęp: wstep wolny prowadzi:
2011-12-21
środa
Filmożarcie
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-12-21
środa
Wigilia artystyczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-12-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-12-23
piątek
Anty-Radio Party - imprezowej audycji część druga !!
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2011-12-25
niedziela
Michał zaprasza w pierwszy Dzień Świąt !!!
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2011-12-26
poniedziałek
Christmas Disco Party
godz: 20:00 wstęp: WSTĘP WOLNY prowadzi:
2011-12-27
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-12-28
środa
Filmożarcie
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2011-12-29
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2011-12-31
sobota
Sylwester 2012
godz: 20:00 wstęp: 150 i 180 zł od osoby prowadzi:
2012-01-03
wtorek
Szczęśliwe Godziny
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2012-01-04
środa
Filmożarcie
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-01-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2012-01-06
piątek
Noworoczny Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-01-07
sobota
Anty-Radio3 - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2012-01-08
niedziela
Finał WOŚP - koncerty, licytacje
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-01-09
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-01-10
wtorek
Studencka Prywatka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-01-11
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-01-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2012-01-13
piątek
Karnawał w Rio - koncert, pokazy taneczne, zabawa karnawałowa
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-01-14
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2012-01-15
niedziela
PURGATORY + BRUTALLY MUTILATED + KILL + COHORTIS - koncert
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2012-01-16
poniedziałek
XII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-01-17
wtorek
Studencka Prywatka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-01-18
środa
Filmożarcie
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-01-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2012-01-20
piątek
James Harries
godz: 20:00 wstęp: 10/17 zł prowadzi:
2012-01-20
piątek
Club 27 Party - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2012-01-21
sobota
80's PARTY - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2012-01-22
niedziela
MOKROFON + OLD CINEMA - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15 zl prowadzi:
2012-01-23
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-01-24
wtorek
15 urodziny Klubu
godz: 20:00 wstęp: impreza zamknięta prowadzi:
2012-01-25
środa
Filmożarcie
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-01-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł - piwo gratis prowadzi:
2012-01-27
piątek
Breakmaszyna - koncert bluesowy
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2012-01-27
piątek
Taneczne After Party po koncercie
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Marcin
2012-01-28
sobota
Eurodance - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2012-01-29
niedziela
The Modts - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2012-01-30
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-01-31
wtorek
Studencka Prywatka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Dj Visto
2012-02-01
środa
Filmożarcie - Europejskie Kino Niezależne - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-02-02
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł -piwo gratis prowadzi: Michał Chłodnicki
2012-02-03
piątek
Bluesowy Jam Session w lutym z B.B. Kingiem i Ericiem Claptonem
godz: 20:00 wstęp: 6 zł, muzycy wstęp wolny prowadzi:
2012-02-04
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2012-02-05
niedziela
The Cuts i Das Moon - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2012-02-06
poniedziałek
Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-02-07
wtorek
Studencka Prywatka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Dj Visto
2012-02-08
środa
Filmożarcie - Filmowa Góra przedstawia - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-02-09
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł -piwo gratis prowadzi: Michał Chłodnicki
2012-02-09
czwartek
Spotkanie MM-kowiczów - sala filmowa
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Marek Pakoński
2012-02-10
piątek
Anty-Radio Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2012-02-11
sobota
Back To The 90's - taneczny powrót do przeszłości - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2012-02-13
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-02-14
wtorek
Walentynkowe Lampiony + Impreza taneczna !!!
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-02-15
środa
Wartribe Promotion Tour 2012 - koncert metalowy
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2012-02-16
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł -piwo gratis prowadzi:
2012-02-17
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-02-17
piątek
Karnawałowe Ostatki czyli rockowy dancing z zespołem Cadillac - sala duża
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-02-18
sobota
Ostatki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi: DJ Święty
2012-02-18
sobota
Boks na żywo - duży ekran !!!
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-02-19
niedziela
Power Of Trinity - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15/25 zł prowadzi:
2012-02-20
poniedziałek
XII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-02-21
wtorek
Studencka Prywatka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Dj Visto
2012-02-22
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-02-23
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł -piwo gratis prowadzi: Michał Chłodnicki
2012-02-23
czwartek
Sporting Lizbona - Legia Warszawa na dużym ekranie.
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2012-02-24
piątek
Pewex Party - taneczna impreza ze śledzikiem
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2012-02-25
sobota
Kultowa Prywatka Krawaciarska - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł - w krawatach wstęp wolny !!! prowadzi: Michał
2012-02-25
sobota
18. Konfrontacja Sztuk Walki - transmisja na żywo.
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2012-02-26
niedziela
Acid Drinkers - koncert
godz: 19:00 wstęp: 35/40 prowadzi:
2012-02-27
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-02-28
wtorek
Studencka Prywatka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Dj Visto
2012-02-29
środa
Transmisja meczu Polska-Portugalia na dużych ekranach.
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-01
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-03-02
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - muzycy gratis !!! prowadzi: kierownik jamu - Golas
2012-03-03
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Szymon - F.C. Black Day
2012-03-04
niedziela
klub otwarty - zapraszamy na promocje barmańskie !!!
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-05
poniedziałek
klub otwarty - koncert "Big 4" w sali filmowej
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-06
wtorek
klub otwarty - projekcje koncertowe w sali filmowej
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-07
środa
Promil na Rock Nocą
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-07
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-08
czwartek
Dzień Kobiet - Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-03-09
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Marcin
2012-03-09
piątek
Bullfinch - rock unplugged.
godz: 20:00 wstęp: 3 zł prowadzi: Jarek Gil
2012-03-09
piątek
Spotkanie z Gitarami
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-03-10
sobota
Prodigy Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Paweł - Radio Index
2012-03-11
niedziela
DRUNK 'n' ROLLED + HOPE - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-03-12
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-13
wtorek
Rockowo-Dekadencki Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-14
środa
Bajzel - koncert - sala duża
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-03-14
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-15
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-03-16
piątek
Obchody Dnia św.Patryka - koncert zespołu Strays - muzyka irlandzka
godz: 20:00 wstęp: 25 zł w tym liczne atrakcje prowadzi: zespół STRAYS i Bruno :)
2012-03-17
sobota
Zielona Prywatka z okazji Dnia św. Patryka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2012-03-18
niedziela
DEZERTER - koncert
godz: 19:00 wstęp: 29.35 zł prowadzi:
2012-03-19
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-20
wtorek
Rockowo-Dekadencki Wtorek Studencki
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-21
środa
Wróż sobie wróż - recital Magdaleny Łazar-Massier.
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2012-03-21
środa
Filmożarcie z Witoldem Leszczyńskim - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-03-22
czwartek
Spotkanie MMkowiczów
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Marek Pakoński
2012-03-23
piątek
Maschinen Beat - hard electronic dance & visuals
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Alchem & Morawsky
2012-03-24
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2012-03-25
niedziela
Żółte Kalendarze - koncert
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi:
2012-03-26
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-27
wtorek
Rockowo-Dekadencki Wtorek Studencki
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-28
środa
Dni Frankofonii - koncert muzyki francuskiej, karaoke - sala duża
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-28
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-03-29
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-03-30
piątek
Reggae Dub Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Andrzej
2012-03-31
sobota
Tylko Polska Muza - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2012-04-01
niedziela
ARMIA + THE WASTED - KONCERT
godz: 18:00 wstęp: 30/35 prowadzi:
2012-04-02
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-04-03
wtorek
Rockowo Dekadencki Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-04-04
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Bruno
2012-04-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-04-06
piątek
Wielkanocny Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - muzycy gratis !!! prowadzi: Golas
2012-04-07
sobota
Sobotnia Impreza z Jajem - taneczny powrót do przeszłości.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Paweł
2012-04-08
niedziela
Easter Party - lata 80' / 90' - świąteczna impreza wielkanocna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: Marcin
2012-04-09
poniedziałek
Lany Poniedziałek Party
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-04-09
poniedziałek
Stelmet Falubaz Zielona Góra kontra Polonia Bydgoszcz - transmisja na dużym ekranie.
godz: 16:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-04-10
wtorek
klub otwarty - promocje barmańskie
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-04-11
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Bruno
2012-04-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-04-13
piątek
13 W Samo Południe + Jared - koncert
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: Marika
2012-04-14
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2012-04-15
niedziela
Syndrom - koncert charytatywny na rzecz Hani
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi:
2012-04-15
niedziela
ENEA Ekstraliga: Stelmet Falubaz Zielona Góra ? Azoty Tauron Tarnów - transmisja na telebimie !!!
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Falubaz !!!!! ;)
2012-04-16
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-04-17
wtorek
Rockowo Dekadencki Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-04-18
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Bruno
2012-04-18
środa
Soundrise - Niemen Nieznany - koncert.
godz: 20:00 wstęp: 8/13 zł prowadzi:
2012-04-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-04-20
piątek
Metalizacja w "4 Różach" - koncert.
godz: 19:00 wstęp: 10 zł prowadzi: Michał Cierniak
2012-04-21
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Szymon - F.C. Black Day
2012-04-22
niedziela
klub otwarty - promocj barmańskie
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2012-04-22
niedziela
ENEA Ekstraliga: Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona - transmisja na telebimie
godz: 19:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Falubaz !!!! ;)
2012-04-23
poniedziałek
XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą - eliminacje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-04-24
wtorek
Rockowo Dekadencki Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-04-25
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Bruno
2012-04-25
środa
Teatrzyk Kukiełkowy Kuby Kaprala - tylko dla dorosłych !!!
godz: 20:00 wstęp: 10 zł do nabycia przed spektaklem prowadzi:
2012-04-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-04-27
piątek
AntyRadio - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: DJ Kaczy
2012-04-28
sobota
KULT'owa Prywatka Krawaciarska - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Paweł - Radio Index
2012-04-29
niedziela
DUCH - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-04-30
poniedziałek
Taneczna Majówka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-05-01
wtorek
Rockowo Dekadencki Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-05-01
wtorek
Maraton Filmowy z Bareją.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-02
środa
Taneczna Majówka
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-05-02
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 00:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-03
czwartek
Svavar Knútur z Islandii - koncert
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2012-05-03
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-05-04
piątek
Karaoke + impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Jarek Olszewski
2012-05-05
sobota
Back To The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2012-05-08
wtorek
Rockowo Dekadencki Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-05-08
wtorek
Maraton Filmowy - Gwiezdne Wojny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-09
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-09
środa
Projekcje Filmu z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-10
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-05-10
czwartek
Projekcje Filmu z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-11
piątek
SPARE BRICKS - A Pink Floyd Tribute Band - koncert
godz: 20:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2012-05-11
piątek
Projekcje Filmu z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-12
sobota
Tylko Polska Muza - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2012-05-12
sobota
Projekcje Filmu z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-13
niedziela
ENEA Ekstraliga: Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra na telebimie
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Falubaz :)
2012-05-13
niedziela
Czesław Śpiewa - koncert
godz: 20:00 wstęp: 50 zł prowadzi:
2012-05-14
poniedziałek
Czesław Śpiewa - koncert
godz: 20:00 wstęp: 50 zł prowadzi:
2012-05-15
wtorek
Rockowo Dekadencki Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-05-15
wtorek
Maraton Filmowy - Władca Pierścieni
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-15
wtorek
Tylko Polska Muza - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-16
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-05-18
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Marcin
2012-05-18
piątek
Spotkanie z Gitarami
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-19
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2012-05-19
sobota
Finał Ligi Mistrzów na telebimie
godz: 20:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-23
środa
Maraton Filmowy z kultowymi Horrorami.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-23
środa
Bachanaliowe Chorror Party
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-24
czwartek
Bachanaliowa Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-05-25
piątek
Bachanaliowe AntyRadio
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-05-26
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2012-05-27
niedziela
Stelmet Falubaz Zielona Góra vs Unia Leszno na telebimie
godz: 19:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Falubaz ;)
2012-05-29
wtorek
Rockowo Dekadencki Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-05-29
wtorek
Maraton Filmowy - Kompania Braci
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-30
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-05-31
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-06-01
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł - muzycy gratis prowadzi: Golas
2012-06-02
sobota
Back To The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2012-06-05
wtorek
Rockowo Dekadencki Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 00:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-06-06
środa
OLD SCHOOL PARTY
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: KACZY
2012-06-06
środa
Spotkanie MMkowiczów
godz: 16:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Magda Wiedner
2012-06-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-06-08
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Marcin
2012-06-08
piątek
Transmisja meczu: Polska - Grecja
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-08
piątek
Transmisja meczu: Rosja - Czechy
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-09
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2012-06-09
sobota
Transmisja meczu: Holandia - Dania
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-09
sobota
Transmisja meczu: Niemcy - Portugalia
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-10
niedziela
Transmisja meczu: Hiszpania - Włochy
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-10
niedziela
Transmisja meczu: Irlandia - Chorwacja
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-11
poniedziałek
Transmisja meczu: Francja - Anglia
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-11
poniedziałek
Transmisja meczu: Ukraina - Szwecja
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-12
wtorek
Rockowo Dekadencki Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-06-12
wtorek
Transmisja meczu: Grecja - Czechy
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-12
wtorek
Transmisja meczu: Polska - Rosja
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-13
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-13
środa
Transmisja meczu: Dania - Portugalia
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-13
środa
Transmisja meczu: Holandia - Niemcy
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-14
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-06-14
czwartek
Transmisja meczu: Włochy - Chorwacja
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-14
czwartek
Transmisja meczu: Hiszpania - Irlandia
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-15
piątek
Tylko Polska Muza - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-06-15
piątek
Transmisja meczu: Ukraina - Francja
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-15
piątek
Transmisja meczu: Szwecja - Anglia
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-16
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc. Black Day
2012-06-16
sobota
Transmisja meczu
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-17
niedziela
Transmisja meczu
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-18
poniedziałek
Transmisja meczu
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-19
wtorek
Rockowo Dekadencki Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-06-19
wtorek
Transmisja meczu
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-06-21
czwartek
Transmisja meczu
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-22
piątek
AntyRadio 7 - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-06-22
piątek
Transmisja meczu
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-23
sobota
Oldies Goldies Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2012-06-23
sobota
Transmisja meczu
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-24
niedziela
Transmisja meczu
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-26
wtorek
Rockowo Dekadencki Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kaczy
2012-06-27
środa
Filmożarcie - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-27
środa
Transmisja meczu
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-06-28
czwartek
Transmisja meczu
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-06-29
piątek
KULT'owa Prywatka Krawaciarska - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał Stachura
2012-06-30
sobota
Back To The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2012-07-01
niedziela
Transmisja meczu
godz: 20:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-07-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-07-06
piątek
5 Rano - koncert blues-rockowy w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-07-06
piątek
Dinozaury Rocka - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał Stachura
2012-07-07
sobota
Henryk Hak Kaźmierczak - koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-07-07
sobota
80's Party
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2012-07-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-07-13
piątek
Kielu i Chodi w DŻEMIE - koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-07-13
piątek
PIĄTEK 13-GO PARTY - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ REEZ
2012-07-14
sobota
Grupa Bluesowa Zjeżyc - koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-07-14
sobota
Tylko Polska Muza - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: Michał Chłodnicki
2012-07-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-07-20
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Marcin
2012-07-20
piątek
The New Postmodern Jazz Trio w ogródku letnim.
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-07-21
sobota
Skrzypek na deptaku - koncert w ogródku letnim,
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2012-07-21
sobota
Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Marcin
2012-07-21
sobota
Falubaz w Strefie Przyjaznej Dzieciom
godz: 10:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-07-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-07-27
piątek
POSITIVE VIBES DISKO 80' 90' - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: dj coco
2012-07-27
piątek
ET TUMASON (Islandia) ? koncert bluesowy w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-07-28
sobota
Back To The 90's - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2012-07-28
sobota
BATTERIA - muzyczna podróż przez kontynenty ? koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-07-30
poniedziałek
Klub nieczynny - remont - zapraszamy do ogródka letniago
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2012-07-31
wtorek
Klub nieczynny - remont - zapraszamy do ogródka letniago
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2012-08-01
środa
Klub nieczynny - remont - zapraszamy do ogródka letniego !!!
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2012-08-02
czwartek
Klub nieczynny - remont - zapraszamy do ogródka letniego !!!
godz: 22:00 wstęp: prowadzi:
2012-08-03
piątek
Instant Blues - koncert w ogródku letnim.
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2012-08-03
piątek
Klub nieczynny - remont - zapraszamy do ogródka letniego !!!
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2012-08-04
sobota
Maciej Wróblewski - koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-08-05
niedziela
Klub nieczynny - remont - zapraszamy do ogródka letniego !!!
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2012-08-06
poniedziałek
Klub nieczynny - remont - zapraszamy do ogródka letniego !!!
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2012-08-07
wtorek
Klub nieczynny - remont - zapraszamy do ogródka letniego !!!
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2012-08-08
środa
Klub nieczynny - remont - zapraszamy do ogródka letniego !!!
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2012-08-09
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 22:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-08-10
piątek
BLUeS.A. - koncert w ogródku letnim.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-08-10
piątek
Oldies Goldies Party.
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Marcin
2012-08-11
sobota
Mikołaj Firlet - koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-08-11
sobota
Tylko Polska Muza - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2012-08-14
wtorek
Szalone lata 80-te - impreza dzień przed świętem WNMP.
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Marcin
2012-08-16
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 22:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-08-17
piątek
The New Postmodern Jazz Trio w ogródku letnim.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-08-17
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Marcin
2012-08-18
sobota
Andriej Kotin - koncert w ogródku letnim.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-08-18
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: 8 zł prowadzi: fc Black Day
2012-08-20
poniedziałek
DUCH - koncert
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-08-23
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 22:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-08-24
piątek
BULLFINCH - koncert w ogródku letnim.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-08-24
piątek
KULT'owa Prywatka Krawaciarska
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał Stachura
2012-08-25
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Marcin
2012-08-25
sobota
ALPHA DOGS - koncert w ogródku letnim.
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-08-30
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 22:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-08-31
piątek
Rock in Rose - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ REEZ
2012-08-31
piątek
Mamy Prąd - Letnie Spotkania Artystyczne - koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-09-01
sobota
Finał Festiwalu Rock Nocą
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-09-06
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-09-07
piątek
PrzedWinobraniowe Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2012-09-08
sobota
Winobraniowe Party - impreza taneczna
godz: 00:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2012-09-12
środa
Winobraniowe Party
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-09-13
czwartek
Czwartkowa Winobraniowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-09-14
piątek
Winobranie w stylu lat 80 - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2012-09-15
sobota
Winobranie tylko z polską muzyką - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2012-09-16
niedziela
Rewanżowy mecz: Falubaz Zielona Góra vs Stal Gorzów - transmisja !!!
godz: 19:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-09-20
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-09-21
piątek
ANTI TANK NUN - koncert
godz: 19:00 wstęp: 25/30 zł prowadzi:
2012-09-21
piątek
AFTER ROCK PARTY - impreza taneczna po koncercie
godz: 23:00 wstęp: prowadzi: Paweł Hekman
2012-09-22
sobota
Old Shool Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ REEZ
2012-09-27
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-09-28
piątek
KULT'owa Prywatka Krawaciarska - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Paweł Hekman
2012-09-29
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: fc Black Day
2012-09-30
niedziela
Bulbulators, The Fialky (Czechy), Suszarnia - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20 zł prowadzi:
2012-10-03
środa
THE SUNPILOTS (Australia) - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł - studenci (ulgowy) / 15 zł - normalny prowadzi:
2012-10-04
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-10-05
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2012-10-06
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: info wkrótce prowadzi: Marcin
2012-10-07
niedziela
Ga Ga Zielone Żabki - koncert Maximum Punkrocka
godz: 19:00 wstęp: info wkrótce prowadzi:
2012-10-09
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Paweł Hekman
2012-10-10
środa
Filmożarcie - projekcje kina niezależnego
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-10-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-10-12
piątek
Pandemonium + Hellspawn + Neyra + Warfist - koncert
godz: 18:00 wstęp: 22/27 zł prowadzi:
2012-10-13
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: info wkrótce prowadzi: DJ REEZ
2012-10-14
niedziela
CEZIK & KLEJNUTY - koncert
godz: 20:00 wstęp: 20/25 zł prowadzi:
2012-10-14
niedziela
Transmisja meczy żużlowych
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-10-15
poniedziałek
Heavy Metal Night - piekielna impreza muzyczna
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-10-16
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Paweł Hekman
2012-10-16
wtorek
Polska : Anglia - transmisja meczu
godz: 20:15 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-10-17
środa
Filmożarcie - projekcje kina niezależnego
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-10-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-10-19
piątek
Back To The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: info wkrótce prowadzi: Marcin
2012-10-19
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: info wkrótce prowadzi:
2012-10-20
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: info wkrótce prowadzi: fc Black Day
2012-10-21
niedziela
FLAPJACK + KISSI - koncert
godz: 19:00 wstęp: 30/35 zł prowadzi:
2012-10-22
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-10-23
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Paweł Hekman
2012-10-24
środa
Borussia Dortmund - Real Madryt - zapraszamy na transmisję !!!
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-10-25
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-10-26
piątek
JUGOSŁAWIA - koncert + SOPHIE SCHOLL + MYSTIC MIND
godz: 19:00 wstęp: 12 zł - dla pierwszych 50 osób CD oraz pifko grati prowadzi:
2012-10-27
sobota
Haloween Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: info wkrótce prowadzi: Marcin
2012-10-29
poniedziałek
Dust&Steel - specjalni goście Festiwalu Rock Nocą - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2012-10-30
wtorek
Studencki Halloween
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-10-31
środa
Halloween Night - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: info wkrótce prowadzi:
2012-11-01
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-11-02
piątek
Zaduszkowy Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Golas
2012-11-03
sobota
Róże jak za dawnych lat - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 prowadzi: Michał
2012-11-04
niedziela
BLADE LOKI - koncert Maximum Punkrocka
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2012-11-05
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert MYSTIC MIND
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-11-06
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Paweł Hekman
2012-11-07
środa
Ogólnopolskie Pokazy Szortów 2012 - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-11-08
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-11-09
piątek
Zaduszki z zespołem CADILLAC - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł do nabycia przed koncertem prowadzi:
2012-11-10
sobota
Gorączka Sobotniej Nocy - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ REEZ
2012-11-11
niedziela
KAMIL BEDNAREK - koncert
godz: 19:00 wstęp: 25/30 zł prowadzi:
2012-11-12
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert HEMOGLOBINA
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-11-13
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Paweł Hekman
2012-11-14
środa
BAJZEL - koncert z cyklu Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2012-11-14
środa
Ogólnopolskie Pokazy Szortów 2012 - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-11-15
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-11-15
czwartek

godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-11-16
piątek
MAMY PRĄD - koncert bluesowo-rockowy
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2012-11-17
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2012-11-18
niedziela
CETI & Grzegorz Kupczyk - koncert
godz: 19:00 wstęp: 25 zł pierwszy, drugi bilet za pół ceny !!! prowadzi:
2012-11-19
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-11-20
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Paweł Hekman
2012-11-21
środa
Ogólnopolskie Pokazy Szortów 2012 - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-11-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-11-23
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-11-23
piątek
From Russia With Love - jedyna taka impreza taneczna !!!
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Irena Brovko
2012-11-24
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2012-11-25
niedziela
LIPALI - koncert
godz: 19:00 wstęp: 25/35 zł prowadzi:
2012-11-26
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-11-27
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Paweł Hekman
2012-11-28
środa
Halla Nordfjörd (Islandia) - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2012-11-28
środa
Filmożarcie - projekcje kina niezależnego
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-11-29
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-11-30
piątek
Taneczne Andrzejki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi: Michał Chłodnicki
2012-12-01
sobota
Andrzejkowe 80's Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2012-12-02
niedziela
CLOSTERKELLER - koncert
godz: 19:00 wstęp: 30/33/35 zł prowadzi:
2012-12-03
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-12-04
wtorek
VADER + SUPREME LORD + VEDONIST - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: 40 zł prowadzi:
2012-12-05
środa
"Arka, czyli dwoje na kanapie" z cyklu Sztuka Kultury - spektakl ODWOŁANY !!!
godz: 20:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2012-12-06
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - Mikołajkowa impreza taneczna
godz: 00:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-12-07
piątek
Mikołajkowy Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2012-12-08
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
2012-12-08
sobota
Ogólnopolski Maraton Pisania Listów
godz: 12:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Amnesty International
2012-12-09
niedziela
Ogólnopolski Maraton Pisania Listów
godz: 12:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Amnesty International
2012-12-10
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-12-11
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2012-12-12
środa
CHRIST AGONY + WARFIST + VICTIMA - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15 ZŁ prowadzi:
2012-12-13
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-12-14
piątek
XMASS MASSACRE 2 - koncert
godz: 18:30 wstęp: 12 zł prowadzi:
2012-12-15
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2012-12-16
niedziela
THE ANALOGS - koncert Maximum Punkrocka
godz: 19:00 wstęp: 25/30 zł prowadzi:
2012-12-17
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-12-18
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2012-12-19
środa
WIGILIA ARTYSTÓW - muzyczne spotkanie świąteczne
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-12-19
środa
7. Festiwal Filmów i Form Jednominutowych The One Minutes 2012
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2012-12-20
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-12-21
piątek
Wielka impreza na KONIEĆ ŚWIATA !!!
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2012-12-21
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2012-12-22
sobota
Dzień Po Końcu Świata - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2012-12-25
wtorek
Taneczna Impreza Świąteczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2012-12-26
środa
Xmass Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2012-12-27
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2012-12-28
piątek
Retro Party
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: DJ Reez
2012-12-29
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Marcin
2012-12-31
poniedziałek
SYLWESTER w stylu lat 80'
godz: 00:00 wstęp: 160 zł prowadzi: Marcin
2013-01-03
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-01-04
piątek
Retro Partry - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: DJ Reez
2013-01-05
sobota
Noworoczna Impreza Taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2013-01-07
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-01-08
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-01-10
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-01-11
piątek
Noworoczny Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Golas
2013-01-12
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-01-13
niedziela
Klubowy Finał WOŚP
godz: 00:00 wstęp: DATEK na WOŚP prowadzi:
2013-01-14
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-01-15
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-01-16
środa
James Harries z Wielkiej Brytanii - Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2013-01-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-01-18
piątek
Koncert H.EXE - Maschinen Beat - koncert + impreza
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2013-01-19
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2013-01-20
niedziela
BEHAVIOR - koncert odwołany !!!
godz: 19:00 wstęp: 15 zł w tym płyta gratis !!! prowadzi:
2013-01-21
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-01-22
wtorek
OBERSCHLIESEN - koncert
godz: 20:00 wstęp: 15zł - studenci / 20zł - normalny / 25zł - w dniu prowadzi:
2013-01-23
środa
16 Urodziny klubu "4 Róże dla Lucienne" - karnawałowy bal przebierańców
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny - wpuszczamy tylko w przebraniach !!! prowadzi: DJ Reez
2013-01-24
czwartek
Urodzinowa Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-01-25
piątek
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Marcin
2013-01-25
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-01-26
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
2013-01-27
niedziela
ALIANS - koncert MAXIMUM PUNKROCKA
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2013-01-28
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-01-29
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-01-30
środa
Filmożarcie - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-01-31
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-02-01
piątek
Bluesowy Jam Session - gramy dla Witka Kierula !!!
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Golas
2013-02-02
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-02-03
niedziela
JAMAL - koncert
godz: 19:00 wstęp: 25/35 zł prowadzi:
2013-02-04
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-02-05
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-02-06
środa
Podróż Sentymentalna - koncert z cyklu sztuka kultury
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Radek Flugel
2013-02-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-02-08
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-02-09
sobota
OSTATKI w stylu lat 80' - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi: Marcin
2013-02-10
niedziela
APTEKA + KRYZYS - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20zł studenci / 25 zł normalny / 30 zł pojebany (w prowadzi:
2013-02-11
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-02-12
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-02-12
wtorek
Red Hand Day - akcja + koncerty
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Irena Brovko
2013-02-14
czwartek
Walentynkowa Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-02-14
czwartek
Ekowalentynki - Zielona Góra kocha recykling
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Joanna Zając z Fundacji ?Potarfię- Pomagam!"
2013-02-14
czwartek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: DJ Reez
2013-02-15
piątek
WALENTYNKI Z ZESPOŁEM CADILLAC - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi: Cadillac
2013-02-16
sobota
Róże jak za dawnych lat - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Michał
2013-02-18
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-02-19
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-02-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-02-22
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-02-23
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
2013-02-23
sobota
Transmisja walki Gołoty z Saletą na dużym ekranie
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-02-24
niedziela
Quo Vadis + Percival Schuttenbach + Mortis Dei - koncert
godz: 00:00 wstęp: 25/35 zł prowadzi:
2013-02-25
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-02-26
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-02-27
środa
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-02-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-03-01
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Golas
2013-03-02
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 prowadzi: Marcin
2013-03-03
niedziela
DIABOLICAL (Szwecja) + SOULDRAINER (Szwecja)+ WARHEIM (Szwecja) - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2013-03-04
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-03-05
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-03-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-03-08
piątek
Dzień Kobiet - Latino Party - pokazy tańca - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 prowadzi: DJ Święty
2013-03-09
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-03-10
niedziela
KOLABORANCI - koncert
godz: 19:00 wstęp: info niebawem prowadzi:
2013-03-11
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-03-12
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-03-13
środa
Malwina Kusior - koncert z cyklu Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2013-03-14
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-03-15
piątek
DONEGAL - koncert
godz: 20:00 wstęp: info niebawem prowadzi:
2013-03-16
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2013-03-17
niedziela
GRIMOIRUM + SYNDROM + CARNAGE IN - koncert
godz: 19:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2013-03-18
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-03-19
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-03-20
środa
Wieczór Piosenki Francuskiej Dni Frankofonii - Z cyklu Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-03-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-03-22
piątek
13 W SAMO POŁUDNIE - koncert.
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł oraz 10/15 zł osoby uczące się prowadzi:
2013-03-22
piątek
Mecz Polska - Ukraina - transmisja w klubie "4 Róże dla Lucienne"
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-03-23
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
2013-03-24
niedziela
KOMBAJN DO ZBIERANIA KUR PO WIOSKACH - koncert
godz: 20:00 wstęp: info niebawem prowadzi:
2013-03-25
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-03-26
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-03-26
wtorek
POLSKA - SAN MARINO - transmisja meczu
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-03-27
środa
"Spotkanie na peronie" - spektakl poetycki z cyklu Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-03-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-03-29
piątek
Maschinen Beat + koncert Tesla Power
godz: 20:00 wstęp: info niebawem prowadzi: Alchem
2013-03-30
sobota
Świąteczna Impreza z Jajem
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2013-03-31
niedziela
Easter Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi: DJ Reez
2013-04-01
poniedziałek
Studencki Lany Poniedziałek
godz: 20:00 wstęp: STUDENCI wstęp wolny, reszta świata: 6 zł prowadzi: Pan DJ
2013-04-04
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-04-05
piątek
Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2013-04-06
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-04-07
niedziela
ARMIA - KONCERT - PODRÓŻ NA WSCHÓD
godz: 19:00 wstęp: 35/40 zł prowadzi:
2013-04-08
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-04-09
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-04-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-04-12
piątek
Bezsensu - koncert promujący debiutancki album + SHARON
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2013-04-13
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-04-14
niedziela
BETHEL - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2013-04-15
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-04-16
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-04-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-04-19
piątek
Koncert zespołu OUT OF THE BOX i Deadliner
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2013-04-20
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2013-04-21
niedziela
ACID DRINKERS - koncert
godz: 19:00 wstęp: 35/45 zł prowadzi:
2013-04-22
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-04-23
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-04-25
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-04-26
piątek
TRIBUTE TO IRON MAIDEN - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2013-04-27
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: fc Black Day
2013-04-28
niedziela
REJESTRACJA - koncert
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2013-04-29
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-04-30
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-05-02
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Pan DJ
2013-05-03
piątek
Taneczna Majówka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Pan DJ
2013-05-04
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Pan DJ
2013-05-06
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-05-09
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-05-10
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Golas
2013-05-11
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2013-05-12
niedziela
1125 + Anemja - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2013-05-13
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-05-16
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-05-17
piątek
Maschinen Beat + koncert Controlled Collapse + Reactor7x
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi: Alchem
2013-05-18
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2013-05-19
niedziela
Dust & Steel + Birma - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2013-05-19
niedziela
ŻUŻEL - TRANSMISJE NA ŻYWO
godz: 16:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Falubaz :)
2013-05-20
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-05-23
czwartek
Czwartkowa Bachanaliowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-05-24
piątek
Bachanaliowe Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: DJ Reez
2013-05-25
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
2013-05-25
sobota
Borussia Dortmund vs Bayern Monachium - transmisja meczu na dużym ekranie
godz: 00:00 wstęp: prowadzi:
2013-05-27
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-05-29
środa
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2013-05-30
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-05-31
piątek
Las Melinas + The Bartenders - koncert
godz: 20:00 wstęp: 15 zł prowadzi:
2013-06-01
sobota
Róże jak za dawnych lat - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Michał
2013-06-02
niedziela
ŻUŻEL - TRANSMISJE NA ŻYWO
godz: 16:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Falubaz :)
2013-06-05
środa
Lethal Injection Dreams And Reality Promotion Gig
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2013-06-06
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-06-07
piątek
Ostatni w sezonie Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Golas
2013-06-08
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 00:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-06-13
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-06-14
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Pan DJ
2013-06-15
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-06-20
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2013-06-21
piątek
WARSICK + NUKED CROSS - koncert
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2013-06-22
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
2013-06-27
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-06-28
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 14:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-06-29
sobota
Classic Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2013-06-30
niedziela
FOGO Unia Leszno vs Stelmet Falubaz Zielona Góra transmisja w ogródku !!!
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-07-04
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-07-05
piątek
Lethal Injection Dreams And Reality Promotion Gig - koncert
godz: 00:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2013-07-06
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Marcin
2013-07-06
sobota
Strefa Przyjazna Dzieciom - Dzień Grecki - deptak
godz: 10:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Kombinat Kultury
2013-07-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-07-12
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Marcin
2013-07-13
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-07-13
sobota
Strefa Przyjazna Dzieciom - Dzień Francuski - deptak
godz: 10:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-07-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-07-19
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2013-07-20
sobota
Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2013-07-25
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-07-26
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2013-07-27
sobota
Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
2013-08-01
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-08-02
piątek
DIABELSKI & WOYAS TRIO - X RÓŻE JAZZ FESTIWAL
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-08-02
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2013-08-03
sobota
Classic Party
godz: 21:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-08-03
sobota
Strefa Przyjazna Dzieciom - Dzień Angielski - deptak
godz: 10:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Irena Brovko
2013-08-08
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-08-09
piątek
SIERGIEJ WOWKOTRUB GYPSY SWING QUARTET - X RÓŻE JAZZ FESTIWAL
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-08-09
piątek
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 00:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Marcin
2013-08-10
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-08-10
sobota
Strefa Przyjazna Dzieciom - Dzień Latino - deptak
godz: 10:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Irena Brovko
2013-08-14
środa
Pan DJ zaprasza na imprezę przed świętem !!!
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-08-15
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-08-16
piątek
Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2013-08-16
piątek
ADAM BAŁDYCH & PRZEMYSŁAW RAMINIAK - X RÓŻE JAZZ FESTIWAL
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-08-17
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2013-08-17
sobota
Strefa Przyjazna Dzieciom - Dzień Rosyjski - deptak
godz: 10:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Irena Brovko
2013-08-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-08-23
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2013-08-23
piątek
Finał XIV Międzynarodowego Festiwalu Rock Nocą - deptak
godz: 14:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-08-24
sobota
Rockoteka - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Michał
2013-08-24
sobota
Strefa Przyjazna Dzieciom - Dzień Włoski
godz: 10:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Irena Brovko
2013-08-24
sobota
Finał XIV Międzynarodowego Festiwalu Rock Nocą - deptak
godz: 14:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-08-29
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-08-30
piątek
PGR LATIN FIRE ! - X RÓŻE JAZZ FESTIWAL
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-08-30
piątek
Classic Party
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2013-08-31
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Marcin
2013-08-31
sobota
Strefa Przyjazna Dzieciom - Dzień Skandynawski - Zakończenie sezonu
godz: 10:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Irena Brovko
2013-09-03
wtorek
Sounds Of Destruction vol. IV "Dreamshade" - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/25 zł prowadzi:
2013-09-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-09-06
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi: Pan DJ
2013-09-07
sobota
Winobraniowe Back To The 90's
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-09-08
niedziela
ŻUŻEL - TRANSMISJE NA ŻYWO - ogródek letni
godz: 16:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-09-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-09-13
piątek
Winobraniowe Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi: DJ Reez
2013-09-14
sobota
Winobraniowe Back To The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi: DJ Reez
2013-09-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-09-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-09-20
piątek
Classic Party ? impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi: Marcin
2013-09-21
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Pan DJ
2013-09-22
niedziela
Arkona + Warfist + Amarok - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/28 zł prowadzi:
2013-09-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-09-27
piątek
Alkoholica - koncert Metallica Cover Band
godz: 20:00 wstęp: 15 zł prowadzi:
2013-09-28
sobota
Depeche Mode Black Day Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
2013-09-29
niedziela
TZN XENNA - Dziewczyny w Pogo Tour 2013 + SUSZARNIA - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2013-10-01
wtorek
Studencki Wtorek - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-10-02
środa
CeZik & KlejNuty + Peter J. Birch - koncert
godz: 20:00 wstęp: 25/30 zł prowadzi:
2013-10-03
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-10-04
piątek
FLAPJACK + ANTI TANK NUN - koncert
godz: 19:00 wstęp: 35/45 zł prowadzi:
2013-10-05
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-10-06
niedziela
LENIWIEC + O.N.L - koncert
godz: 19:00 wstęp: 13/19 zł prowadzi:
2013-10-07
poniedziałek
XV Międzynarodowy Festiwal Rockowy ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-10-08
wtorek
Studencki Wtorek - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-10-10
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-10-11
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Golas
2013-10-12
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-10-13
niedziela
CLOSTERKELLER - koncert
godz: 19:00 wstęp: 30/35 zł prowadzi:
2013-10-14
poniedziałek
XV Międzynarodowy Festiwal Rockowy ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-10-15
wtorek
Studencki Wtorek - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-10-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-10-18
piątek
Fabula Rasa - Edward Stachura wykrzyczany - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2013-10-19
sobota
Depeche Mode Black Day Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
2013-10-20
niedziela
REJESTRACJA + SOPHIE SCHOLL - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2013-10-21
poniedziałek
XV Międzynarodowy Festiwal Rockowy ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-10-22
wtorek
Studencki Wtorek - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-10-24
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-10-25
piątek
Metalizacja vol.2 - Warfist + Taran + niespodzianka - koncert
godz: 19:00 wstęp: 10 zł dostępny na bramce prowadzi:
2013-10-26
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2013-10-27
niedziela
KABANOS + ZACIER - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2013-10-29
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-10-30
środa
LEAVE IT ALL BEHIND GIG - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: 10 zł dostępny na bramce prowadzi:
2013-10-31
czwartek
Halloweenowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-11-01
piątek
OLD SKULL PARTY - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi: Pan DJ
2013-11-02
sobota
Róże jak za dawnych lat - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Michał
2013-11-02
sobota
Zaduszkowy maraton filmowy
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2013-11-03
niedziela
MECH - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2013-11-05
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-11-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-11-08
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Golas
2013-11-09
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-11-10
niedziela
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Marcin
2013-11-12
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-11-13
środa
Riffertone - koncert z cyklu Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2013-11-14
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-11-15
piątek
CADILLAC gra Led Zeppelin - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł dostępny na bramce prowadzi:
2013-11-16
sobota
Depeche Mode Black Day Party
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
2013-11-17
niedziela
FARBEN LEHRE + OFFENSYWA + SHARON = MAXIMUM PUNKROCKA
godz: 19:00 wstęp: 20/25 zł prowadzi:
2013-11-18
poniedziałek
Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-11-19
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-11-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-11-22
piątek
Las Melinas & SOUL PISTOLS - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2013-11-23
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2013-11-24
niedziela
KaCeZet & Fundamenty - koncert ODWOŁANY !!!
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2013-11-25
poniedziałek
Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-11-26
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-11-27
środa
THE ONE MINUTES - festiwal - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-11-27
środa
Urodziny Jimi Hendrixa w Zielonej Górze - koncert
godz: 20:00 wstęp: info niebawem prowadzi: Leszek Ciechoński i Wojtek Hoffman
2013-11-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-11-29
piątek
DESDEMONA & Alienoil - Maschinen Beat - koncert + impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2013-11-30
sobota
Taneczne Andrzejki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi: Michał Chłodnicki
2013-12-01
niedziela
Cała Góra Barwinków - koncert PRZEŁOŻONY !!!
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2013-12-02
poniedziałek
Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-12-02
poniedziałek
Obchody Światowego Dnia AIDS w Zielonej Górze
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-12-03
wtorek
Studencki Wtorek - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-12-04
środa
Angela Gaber Trio - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2013-12-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-12-06
piątek
Mikołajkowy Jam Session Bluesowy
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Golas
2013-12-07
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-12-08
niedziela
Koniec Świata - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15/25 zł prowadzi:
2013-12-09
poniedziałek
Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-12-10
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-12-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-12-13
piątek
TAM - koncert + After Party
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2013-12-13
piątek
ZOMO Party - muzyka lat 80' i 90' - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2013-12-13
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2013-12-13
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2013-12-14
sobota
Róże jak za dawnych lat - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Michał Chłodnicki
2013-12-15
niedziela
The Analogs + Mystic Mind - koncert
godz: 19:00 wstęp: 25/35 zł prowadzi:
2013-12-16
poniedziałek
Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-12-17
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2013-12-18
środa
Kawiarenka Obywatelska 3 sektory w 4 Różach
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-12-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-12-20
piątek
Taneczna Wigilia Klubowa - koncert + spotkanie
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2013-12-20
piątek
Taneczna Wigilia Klubowa
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2013-12-21
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
2013-12-25
środa
XMAS OLDIES GOLDIES PARTY - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Dj Sasha
2013-12-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2013-12-27
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2013-12-28
sobota
Classic Party ? impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2013-12-31
wtorek
SYLWESTER w stylu lat 80'
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2014-01-02
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł w tym piwo prowadzi: Michał Chłodnicki
2014-01-03
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2014-01-04
sobota
Classic Party ? impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Święty
2014-01-05
niedziela
DISCO KING PARTY - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Święty
2014-01-06
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-01-07
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-01-09
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi:
2014-01-10
piątek
DeeVolve + Anathomia - koncert + After Party
godz: 19:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2014-01-11
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
2014-01-12
niedziela
22 Klubowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ? koncerty, licytacje
godz: 19:00 wstęp: datek na WOŚP prowadzi:
2014-01-13
poniedziałek
Video Poniedziałek - Playing With Fire !!!
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-01-14
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-01-15
środa
ZAPASKA (Ukraina) - koncert PRZEŁOŻONY
godz: 20:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2014-01-16
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał Chłodnicki
2014-01-17
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Golas
2014-01-18
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: Marcin
2014-01-19
niedziela
TURBO - koncert
godz: 19:00 wstęp: 30/40 zł prowadzi:
2014-01-20
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-01-21
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-01-22
środa
Kawiarenka Obywatelska - miejsce pozytywnych inicjatyw
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-01-23
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał Chłodnicki
2014-01-24
piątek
Urodzinowe Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: DJ Marcin
2014-01-24
piątek
Urodzinowe Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2014-01-25
sobota
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: DJ Marcin
2014-01-26
niedziela
HATE + Supreme Lord + Deathstorm ? koncert metalowy
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2014-01-27
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-01-28
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-01-30
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał Chłodnicki
2014-01-31
piątek
Karnawałowe Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2014-02-01
sobota
Twist & Rock'in'roll Party - impreza karnawałowa
godz: 20:00 wstęp: 8 zł / w przebraniu (min50%ciała) 4 zł prowadzi: Pan DJ
2014-02-03
poniedziałek
XV Międzynarodowy Festiwal Rockowy ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-02-04
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-02-05
środa
Filmożarcie - Kino Rosyjskie - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-02-06
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-02-07
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Golas
2014-02-08
sobota
Karnawałowa Prywatka Krawaciarska - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: DJ Reez
2014-02-09
niedziela
ACID DRINKERS + STRAIN - koncert
godz: 19:00 wstęp: 35/45 zł prowadzi:
2014-02-10
poniedziałek
XV Międzynarodowy Festiwal Rockowy ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-02-11
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-02-12
środa
Filmożarcie - Retrospekcje Filmowej Góry - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-02-13
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-02-14
piątek
Klubowe Walentynki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Marcin
2014-02-15
sobota
Karnawał w stylu lat 80 - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Marcin
2014-02-16
niedziela
ARTROSIS - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2014-02-17
poniedziałek
XV Międzynarodowy Festiwal Rockowy ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-02-18
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-02-19
środa
Filmożarcie - Inny Wymiar Kina - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-02-19
środa
Kawiarenka Obywatelska - miejsce pozytywnych inicjatyw
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Ika Sternal
2014-02-20
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-02-21
piątek
Cadillac - koncert - NOWY TERMIN !!!
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi: Cadillac
2014-02-21
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-02-22
sobota
Black Day Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: fc Black Day
2014-02-22
sobota
Wtorek Studencki
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-02-23
niedziela
ŚCIEŻKA ZDROWIA 2014 - APTEKA + DICK4DICK + PATYCZAK - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: 25/32 ZŁ prowadzi:
2014-02-24
poniedziałek
XV Międzynarodowy Festiwal Rockowy ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-02-25
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-02-26
środa
RAS SEAN MURE koncert odwołany przez ARTYSTĘ !!!
godz: 19:00 wstęp: 20/25 zł prowadzi:
2014-02-26
środa
Filmożarcie - Mocny OFF - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-02-27
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-02-28
piątek
BEZSENSU - koncert + after party
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2014-03-01
sobota
Taneczne Ostatki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi: DJ Marcin
2014-03-02
niedziela
BETHEL + PAIHIVO - koncert reggae
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2014-03-03
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-03-04
wtorek
Studenckie Ostatki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: studenci - wstęp wolny, reszta: 5 zł prowadzi: Pan DJ
2014-03-05
środa
Filmożarcie - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-03-06
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał Chłodnicki
2014-03-07
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 7 zł / muzycy do godz.21.00 gratis prowadzi: Golas
2014-03-08
sobota
Dzień Kobiet - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: Panie - wstęp wolny / Panowie - 10 zł prowadzi: DJ Święty
2014-03-09
niedziela
GAGA / ZIELONE ŻABKI - koncert Maximum Punkrocka
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2014-03-10
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-03-11
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-03-12
środa
Filmożarcie - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-03-13
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał Chłodnicki
2014-03-14
piątek
DONEGAL - koncert muzyki irlandzkiej
godz: 20:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2014-03-15
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: Marcin
2014-03-17
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-03-18
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-03-19
środa
Filmożarcie - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-03-20
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał Chłodnicki
2014-03-21
piątek
BULLFINCH - koncert
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2014-03-21
piątek
Taneczna After Party po koncercie BULLFINCH
godz: 22:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2014-03-21
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2014-03-22
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: fc Black Day
2014-03-23
niedziela
CETI - koncert
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2014-03-24
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-03-25
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-03-26
środa
II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL POLSKIEJ ANIMACJI ?O!PLA?2014 ? projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-03-26
środa
Dni Frankofonii
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Mundek
2014-03-27
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał Chłodnicki
2014-03-28
piątek
CADILLAC - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2014-03-28
piątek
Taneczne After Party po koncercie CADILLAC
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2014-03-29
sobota
Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: Marcin
2014-03-31
poniedziałek
XIV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-04-01
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-04-02
środa
II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL POLSKIEJ ANIMACJI ?O!PLA?2014 ? projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-04-03
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-04-04
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Golas
2014-04-05
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: DJ Marcin
2014-04-06
niedziela
RAGGAFAYA - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2014-04-07
poniedziałek
XV Międzynarodowy Festiwal Rockowy ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-04-08
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-04-09
środa
II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL POLSKIEJ ANIMACJI ?O!PLA?2014 ? projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-04-10
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-04-11
piątek
DIABOLICAL (Swecja) - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/25 zł prowadzi:
2014-04-11
piątek
Black Day Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: fc Black Day
2014-04-12
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: fc Black Day
2014-04-13
niedziela
NADIJA - łemkowski folk z domieszką reggae, ska i rocka - koncert
godz: 19:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2014-04-14
poniedziałek
XV Międzynarodowy Festiwal Rockowy ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-04-15
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-04-16
środa
II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL POLSKIEJ ANIMACJI ?O!PLA?2014 ? projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-04-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-04-18
piątek
Las Melinas - koncert + SKA party
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2014-04-19
sobota
Wielkanocne Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: DJ Reez
2014-04-20
niedziela
Wielkanocna Prywatka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: Pan DJ
2014-04-21
poniedziałek
Śmigus Dygus Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2014-04-21
poniedziałek
KANTORONLINE WŁÓKNIARZ Częstochowa vs SPAR FALUBAZ Zielona Góra - transmisja na żywo
godz: 16:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-04-23
środa
II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL POLSKIEJ ANIMACJI ?O!PLA?2014 ? projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-04-24
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-04-25
piątek
Fabula Rasa - koncert "Stachura żyje..." - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł dostępny na bramce prowadzi:
2014-04-25
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-04-25
piątek
Taneczne After Party po koncercie Fabula Rasa
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: DJ Marcin
2014-04-26
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: DJ Marcin
2014-04-27
niedziela
VESPA - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2014-04-28
poniedziałek
XV Międzynarodowy Festiwal Rockowy ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-04-29
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-04-30
środa
Filmożarcie - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-05-01
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-05-02
piątek
Róże jak za dawnych lat - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2014-05-03
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: DJ Reez
2014-05-06
wtorek
Studencki Wtorek - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-05-07
środa
Filmożarcie - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-05-08
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-05-09
piątek
Bluesowy Jam Session - gość specjalny - zespół MAMY PRĄD
godz: 20:00 wstęp: 7 zł / muzycy do godz.21.00 gratis prowadzi: Golas
2014-05-10
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: fc Black Day
2014-05-11
niedziela
VADER - koncert
godz: 19:00 wstęp: 40 zł prowadzi:
2014-05-12
poniedziałek
XV Międzynarodowy Festiwal Rockowy ROCK NOCĄ - koncert eliminacyjny
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-05-13
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-05-14
środa
HEMOGLOBINA - koncert
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2014-05-15
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-05-16
piątek
BIG B - koncert promujący debiutancki album
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-05-16
piątek
Taneczne After Party po koncercie
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2014-05-17
sobota
Back To The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: Marcin
2014-05-17
sobota
Dzień Wegetariańizmu - ogródek letni
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-05-18
niedziela
ROCK FOR CHILDREN - trasa koncertowa ODWOŁANA
godz: 18:00 wstęp: 29 zł prowadzi:
2014-05-19
poniedziałek
XV Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-05-20
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-05-21
środa
Filmożarcie - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-05-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-05-23
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Marcin
2014-05-23
piątek
Spotkanie Gitarowe - sala kameralna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-05-23
piątek
MUZZOLLA - koncert
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi:
2014-05-24
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: Marcin
2014-05-25
niedziela
SPAR FALUBAZ Zielona Góra vs BETARD SPARTA Wrocław - transmisja w ogródku letnim
godz: 16:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Falubaz :)
2014-05-26
poniedziałek
Taneczne After Party po koncercie ? impreza taneczna ? Pan DJ
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Pan DJ
2014-05-27
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-05-28
środa
Filmożarcie - projekcje filmowe
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-05-29
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-05-30
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Pan DJ
2014-05-31
sobota
Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: Pan DJ
2014-06-01
niedziela
SPAR FALUBAZ Zielona Góra vs STAL Gorzów - transmisja na żywo w OGRÓDKU LETNIM
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Falubaz :)
2014-06-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-06-06
piątek
Classic Party ? impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2014-06-06
piątek
POLSKA - LITWA - transmisja w ogródku
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Polska !!!
2014-06-07
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 8 zł prowadzi: fc Black Day
2014-06-08
niedziela
ŻUŻEL - TRANSMISJE NA ŻYWO - ogródek letni
godz: 16:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-06-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-06-12
czwartek
Mecz otwarcia Mundialu 2014 - Brazylia - Chorwacja - transmisja w ogródku
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-06-13
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Pan DJ
2014-06-13
piątek
Mundial 2014 - transmisje meczy
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-06-14
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 00:00 wstęp: 8 zł prowadzi: DJ Reez
2014-06-14
sobota
Mundial 2014 - transmisje meczy
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-06-16
poniedziałek
Mundial 2014 - transmisje meczy
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-06-17
wtorek
Bal Wolontariusza - koncert i tańce
godz: 19:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-06-17
wtorek
Mundial 2014 - transmisje meczy
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-06-18
środa
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Marcin
2014-06-18
środa
Mundial 2014 - transmisje meczy
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-06-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-06-19
czwartek
Mundial 2014 - transmisje meczy
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-06-20
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: DJ Marcin
2014-06-20
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-06-20
piątek
Mundial 2014 - transmisje meczy
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-06-21
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: DJ Marcin
2014-06-21
sobota
Mundial 2014 - transmisje meczy
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-06-21
sobota
III Nocny Spacer Pidżamowców - akcja charytatywna - Amfiteatr
godz: 22:00 wstęp: 10 zł - cegiełka prowadzi:
2014-06-22
niedziela
ŻUŻEL - TRANSMISJE NA ŻYWO - ogródek letni
godz: 16:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Falubaz :)
2014-06-23
poniedziałek
Jakub Zamojski & przyjaciele - koncert
godz: 19:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-06-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-06-27
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: DJ Reez
2014-06-28
sobota
Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: DJ Reez
2014-07-03
czwartek
Czwartkowa Prywatka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: DJ Reez
2014-07-04
piątek
Bluesowy Jam Session w lipcu z zespołem DAYTIME BLUES
godz: 20:00 wstęp: 7 zł / muzycy do godz.21.00 gratis prowadzi: Golas
2014-07-04
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2014-07-05
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: fc Black Day
2014-07-10
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-07-11
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2014-07-11
piątek
Andriej Kotin & Friends - koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-07-12
sobota
Tylko Polska Muza - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2014-07-12
sobota
Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff - transmisja w ogródku letnim
godz: 17:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-07-13
niedziela
STAL Gorzów - UNIBAX Toruń - transmisja w ogródku letnim
godz: 17:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-07-16
środa
Mecz Legia Warszawa - Saint Patrick's Athletic FC - transmisja w ogródku letnim
godz: 20:25 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-07-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: DJ Reez
2014-07-18
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2014-07-18
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2014-07-19
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2014-07-20
niedziela
Mistrzostwa Europy w Togliatti - transmisja w ogródku letnim
godz: 17:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-07-23
środa
Kwartet TILIKA - koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-07-24
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-07-25
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał Chłodnicki
2014-07-25
piątek
Rafał Jędruch Quartet - Wakacyjne LOTTO Granie - koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-07-26
sobota
Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał Chłodnicki
2014-07-26
sobota
DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA: Półfinał w King's Lynn - transmisja w ogródku
godz: 19:40 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-07-29
wtorek
DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA: Półfinał w Vastervik - transmisja w ogródku
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-07-31
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-07-31
czwartek
DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA: Baraż w Bydgoszczy - transmisja w ogródku
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-08-01
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2014-08-02
sobota
Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał Chłodnicki
2014-08-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-08-08
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2014-08-08
piątek
Bluesowy Jam Session - Wakacyjne LOTTO Granie - koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-08-09
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2014-08-14
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-08-15
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2014-08-15
piątek
Spotkanie z Gitarami - sala kameralna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi:
2014-08-15
piątek
Mamy Prąd - Wakacyjne LOTTO Granie - koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-08-16
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2014-08-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-08-22
piątek
Classic Party ? impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2014-08-22
piątek
Dust & Steel Wireless (Acoustic) - Wakacyjne LOTTO Granie - koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-08-23
sobota
Depeche Mode special edition Black Day Party
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: fc Black Day
2014-08-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-08-29
piątek
Classic Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2014-08-29
piątek
Romek Puchowski "FREE" - Wakacyjne LOTTO Granie - koncert w ogródku letnim
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-08-30
sobota
Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2014-08-30
sobota
GRAND PRIX POLSKI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM - transmisja na żywo
godz: 18:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-08-31
niedziela
KRONO FIM WSL 2014 - transmisja w ogródku
godz: 17:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-09-04
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-09-05
piątek
Back To The 90's - impreza taneczna - DJ Marcin
godz: 20:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Marcin
2014-09-06
sobota
Winobraniowa Prywatka w stylu lat 80' - impreza taneczna - DJ Marcin
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2014-09-06
sobota
Grupa Azoty Unia Tarnów - SPAR Falubaz Zielona Góra - transmisja na żywo
godz: 17:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-09-09
wtorek
Winobraniowa Prywatka Studencka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2014-09-11
czwartek
Winobraniowa Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-09-12
piątek
Winobraniowa Prywatka z przebojami - impreza taneczna - DJ Marcin
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2014-09-13
sobota
Winobraniowa Prywatka z przebojami - impreza taneczna - Pan DJ
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Pan DJ
2014-09-14
niedziela
SPAR Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów: Enea Ekstraliga - 2. półfinał - transmisja
godz: 16:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Falubaz :)
2014-09-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-09-19
piątek
Thesis + RWA - koncert + after party
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2014-09-19
piątek
Taneczne after party po koncercie - impreza taneczna - Pan DJ
godz: 22:00 wstęp: 6 zł prowadzi: Pan DJ
2014-09-20
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna - FC Black Day
godz: 21:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
2014-09-21
niedziela
Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra: Enea Ekstraliga - 2. półfinał
godz: 16:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Falubaz :)
2014-09-25
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-09-26
piątek
Mystic Mind + Dormant Dissident - koncert + after party
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2014-09-26
piątek
Taneczne after party po koncercie - impreza taneczna - DJ REEZ
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2014-09-27
sobota
Oldies Goldies Party - impreza taneczna - DJ REEZ
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2014-10-02
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-10-03
piątek
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Marcin
2014-10-04
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: Marcin
2014-10-05
niedziela
TZN XENNA + SEXBOMBA + SUSZARNIA - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2014-10-09
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-10-10
piątek
Bluesowy Jam Session z zespołem DIRTY DOCTORS - koncert
godz: 20:00 wstęp: 7 zł / muzycy do godz.21.00 gratis prowadzi: Golas
2014-10-11
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Pan DJ
2014-10-11
sobota
Mecz Polska-Niemcy - transmisja
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2014-10-12
niedziela
CLOSTERKELLER - koncert
godz: 19:00 wstęp: 30/40 zł prowadzi:
2014-10-14
wtorek
After Holidays - nowa impreza klubowa
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-10-15
środa
CeZik & KlejNuty - koncert
godz: 20:00 wstęp: 25/30 zł prowadzi:
2014-10-16
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-10-17
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: DJ Reez
2014-10-18
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 8 zł prowadzi: fc Black Day
2014-10-19
niedziela
KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - koncert akustyczny
godz: 19:00 wstęp: 38/48 zł prowadzi:
2014-10-21
wtorek
After Holidays - nowa impreza klubowa
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-10-23
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-10-24
piątek
KABANOS + LOS UNICORNS - koncert
godz: 19:00 wstęp: 25/35 zł prowadzi:
2014-10-24
piątek
Taneczne after party po koncercie - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Pan DJ
2014-10-25
sobota
Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: DJ Reez
2014-10-25
sobota
Goodbye Andrew: Pożegnalna gala Andrzeja Gołoty - transmisja
godz: 20:30 wstęp: jak na imprezę taneczną prowadzi: Gołota :)
2014-10-26
niedziela
WŁOCHATY + ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/25 zł prowadzi:
2014-10-28
wtorek
After Holidays - nowa impreza klubowa
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-10-29
środa
Stelmet Zielona Góra - KK Budućnost Voli Podgorica: Puchar Europy
godz: 17:45 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-10-30
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-10-31
piątek
Helloween Party vol.1 - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł / w przebraniu wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2014-11-01
sobota
Halloween Party vol.2 - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł / w przebraniu wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2014-11-02
niedziela
KLUB NIECZYNNY - przepraszamy
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2014-11-03
poniedziałek
Rockowy Poniedziałek
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-11-04
wtorek
After Halloween - cykl AFTER HOLIDAY'S
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Lady Jessy & Dj Reez
2014-11-05
środa
EUROCUP: Pinar Karsiyaka Izmir - Stelmet Zielona Góra - transmisja
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-11-06
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-11-07
piątek
Bluesowy Jam Session - gość specjalny: zespół EASY TIME
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Golas
2014-11-08
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: Marcin
2014-11-09
niedziela
THE ANALOGS + 2nd DISTRICT + RUIN CATS - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2014-11-10
poniedziałek
Independent Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2014-11-11
wtorek
After Holidays - nowa impreza klubowa
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Lady Jessy & Dj Reez
2014-11-12
środa
KONCERT Z BALLADAMI LEONARDA COHENA i JANIS JOPLIN - ELA DĘBSKA
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi: Ela Dębska
2014-11-13
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-11-14
piątek
Bezsensu + The Corners - koncert + after party - Zielona Góra
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2014-11-14
piątek
Taneczne after party po koncercie - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2014-11-14
piątek
Transmisja meczu Gruzja - Polska
godz: 18:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Polska !!!
2014-11-15
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 7 zł prowadzi: fc Black Day
2014-11-16
niedziela
WITCHMASTER + TARAN + IN THE NAME OF GOD - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2014-11-18
wtorek
After Holidays - nowa impreza klubowa
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Lady Jessy & Dj Reez
2014-11-20
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-11-21
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 23:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2014-11-22
sobota
Róże jak za dawnych lat - impreza taneczna
godz: 23:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Michał
2014-11-23
niedziela
DR MISIO - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2014-11-24
poniedziałek
Nagrania próby live BETATEST w 4 Różach - to NIE jest koncert!
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-11-25
wtorek
After Holidays - nowa impreza klubowa
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Lady Jessy & Dj Reez
2014-11-27
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-11-28
piątek
Las Melinas + Marszałek Pizdudski One Man Band + ska party - Zielona Góra
godz: 20:00 wstęp: 15 zł prowadzi:
2014-11-28
piątek
Ska Party - impreza taneczna po koncertach
godz: 22:00 wstęp: 15 zł prowadzi:
2014-11-29
sobota
Andrzejki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi: Pan DJ
2014-11-30
niedziela
JAMAL - koncert odwołany !!!!
godz: 20:00 wstęp: 30/40 zł prowadzi:
2014-12-01
poniedziałek
01 GRUDNIA 2014 R. - ŚWIATOWY DZIEŃ AIDS
godz: 12:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-12-02
wtorek
After Holidays - nowa impreza klubowa
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2014-12-03
środa
9. Edycja Festiwalu Filmów i Form Jednominutowych ?The One Minutes 2014? - projekcje
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-12-04
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-12-05
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2014-12-06
sobota
Taneczne Mikołajki
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2014-12-07
niedziela
KOLABORANCI + 747 - koncert MAXIMUM PUNKROCKA
godz: 19:00 wstęp: 20/25 zł prowadzi:
2014-12-08
poniedziałek
NOTHING PERSONAL - EP 'LIGHTS' RELEASE SHOW + Behind The Sun - koncert
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2014-12-09
wtorek
After Holidays - nowa impreza klubowa
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2014-12-10
środa
Koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego w ramach cyklu Sztuka Kultury
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-12-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-12-12
piątek
4 SZMERY czyli AC/DC tribute band - koncert
godz: 20:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2014-12-12
piątek
Taneczne After Party po koncercie
godz: 22:00 wstęp: prowadzi:
2014-12-13
sobota
80'S PARTY - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Marcin
2014-12-14
niedziela
MALEO REGGAE ROCKERS - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2014-12-16
wtorek
After Holidays - nowa impreza klubowa
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2014-12-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-12-19
piątek
Jakoś To Będzie + Szajba + Thatz - koncert - Maximum Punkrocka
godz: 19:00 wstęp: 15 zł przed koncertem prowadzi:
2014-12-20
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: fc Black Day
2014-12-21
niedziela
Wigilia JAZZowa - koncert
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2014-12-25
czwartek
Świąteczna Prywatka u Michała
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2014-12-26
piątek
Świąteczna Impreza Taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2014-12-27
sobota
Back To The 90' - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2014-12-31
środa
Sylwester 2014/15 w stylu lat 80'tych
godz: 20:00 wstęp: 140 zł prowadzi: DJ Marcin
2015-01-02
piątek
Czwartek w Piątek zaprasza Michał !!!
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał Chłodnicki
2015-01-03
sobota
Back To the 90?s - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Dj Emil
2015-01-05
poniedziałek
Róże jak za dawnych lat - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał Chłodnicki
2015-01-08
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał Chłodnicki
2015-01-09
piątek
BLUESowy Jam Session | gość specjalny INTRUDERS - koncerty bluesowe
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Golas
2015-01-10
sobota
Black Day Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: fc Black Day
2015-01-11
niedziela
Klubowy Finał WOŚP
godz: 19:00 wstęp: datek na WOŚP prowadzi:
2015-01-14
środa
Wieczór Komedii - Sztuka Kultury - Kabarety
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2015-01-15
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał Chłodnicki
2015-01-16
piątek
GUITAR BEERO czyli koncert Q4 + MAMY PRĄD
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prowadzi:
2015-01-17
sobota
80'S PARTY - impreza taneczna - bilety
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2015-01-19
poniedziałek
ENERGIA - Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-01-21
środa
Super Free Jam - jazz / funky / hip hop - koncerty
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-01-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał Chłodnicki
2015-01-23
piątek
YERLAM - koncert reggae
godz: 20:00 wstęp: w przygotowaniu prowadzi:
2015-01-23
piątek
Reggae-Ska Party po koncercie
godz: 00:00 wstęp: prowadzi: Jacek Staroń - Las Melinas
2015-01-24
sobota
Karnawałowe Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: w przygotowaniu prowadzi: Pan DJ
2015-01-25
niedziela
Tribute to Metallica by ARMA + TAM - koncert
godz: 19:05 wstęp: 10 zł dostępny na bramce prowadzi:
2015-01-26
poniedziałek
JARED na Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-01-28
środa
Andriej Kotin - koncert z cyklu Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2015-01-29
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał Chłodnicki
2015-01-30
piątek
CADILLAC gra PINK PLOYD - koncert
godz: 20:00 wstęp: 15 zł - do nabycia przed koncertem prowadzi:
2015-01-30
piątek
Taneczne after party po koncercie - impreza taneczna
godz: 22:30 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-01-31
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-02-01
niedziela
Blood Mantra Tour 2015
godz: 17:00 wstęp: 35/45 zł prowadzi:
2015-02-02
poniedziałek
MOST - Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-02-03
wtorek
4 Róże Rapu - koncerty i warsztaty
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-02-04
środa
"Teksty z niczego czyli z głowy" - Teatr Trójkąt w ramach cyklu Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi: Artur Beling - Teatr Trójkąt
2015-02-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-02-06
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 7 zł / muzycy do godz.21.00 gratis prowadzi: Golas
2015-02-07
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: fc Black Day
2015-02-08
niedziela
ACID DRINKERS - koncert
godz: 19:00 wstęp: 39/54 zł prowadzi:
2015-02-09
poniedziałek
LUNAPAR na Rock Nocą w Zielonej Górze - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-02-10
wtorek
Studencki Wtorek - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2015-02-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-02-13
piątek
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2015-02-14
sobota
Walentynkowe 80's PARTY - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2015-02-15
niedziela
HABAKUK na 25-lecie z NAAMAN - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/25 zł prowadzi:
2015-02-16
poniedziałek
XVI Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-02-17
wtorek
Ostatki 2015 - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 5 zł / studenci free !!! prowadzi: DJ Reez
2015-02-18
środa
Druga Noc Komedii - kabarety - cykl Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi: Grzegorz Halama
2015-02-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-02-20
piątek
Taneczne After Party po koncercie i pokazie teńca
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-02-20
piątek
Dust & Steel - koncert promujący nową płytę
godz: 20:00 wstęp: 10 zł dostępny na bramce prowadzi:
2015-02-20
piątek
LATINO NIGHT - pokazy tańca, kursy, impreza taneczna
godz: 22:30 wstęp: symboliczna złotówka prowadzi:
2015-02-21
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-02-23
poniedziałek
XVI Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-02-24
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2015-02-25
środa
Jarosław Jaros w programie ?Chyba piosenki? - Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2015-02-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-02-26
czwartek
Warsztaty gitarowe z Elą Dębską - finał i recital
godz: 18:00 wstęp: zapisy - szczegóły w artykule prowadzi: Szkoła Muzyczna KAMERTON
2015-02-27
piątek
METALIZACJA LIVE RITUAL vol.3 - koncert + After Party
godz: 19:00 wstęp: 10 zł dostępny na bramce prowadzi:
2015-02-27
piątek
Taneczne after party po koncercie - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-02-28
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-03-01
niedziela
Cadillac po raz drugi gra Pink Floyd - koncert
godz: 20:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2015-03-03
wtorek
4 Róże Rapu #2 - koncert, warsztaty, impreza
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-03-04
środa
"Ja, Ediczka" - monodram - Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 10 zł / studenci: 5 zł prowadzi:
2015-03-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-03-06
piątek
Bluesowy Jam Session - gość specjalny: grupa BIAŁE KRUKI
godz: 20:00 wstęp: 7 zł / muzycy do godz.21.00 gratis prowadzi: Golas
2015-03-07
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna i Dzień Kobiet
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: fc Black Day
2015-03-08
niedziela
CHRIST AGONY + BEHEADED + DEVILISH IMPRESSIONS - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2015-03-11
środa
JAN KONDRAK "Sztukmistrz śpiewa" - recital - Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2015-03-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-03-13
piątek
Rhiannon - koncert muzyki irlandzkiej z okazji Dnia św. Patryka - Biesiada Irlandzka
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2015-03-14
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: Pan DJ
2015-03-15
niedziela
Percival Schuttenbach i Square Moon - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2015-03-16
poniedziałek
Koncert specjalny Festiwalu Rock Nocą - Kistvaen (Rumunia) + Roanapura + Reversal
godz: 19:00 wstęp: 10 zł dostępny na bramce prowadzi:
2015-03-18
środa
Trzecia Noc Komedii - kabarety
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi: Grzegorz Halama
2015-03-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-03-20
piątek
BULLFINCH + PETER J BIRCH - KONCERT
godz: 20:00 wstęp: 10 zł dostępny na bramce prowadzi:
2015-03-20
piątek
Taneczna After Party po koncercie BULLFINCH
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-03-21
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-03-22
niedziela
CETI - SONS OF BRUTUS TOUR 2015 - koncert PRZENIESIONY !!!
godz: 19:00 wstęp: info niebawem prowadzi:
2015-03-23
poniedziałek
XVI Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-03-25
środa
Dni Frankofonii - koncert, karaoke, tańce
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2015-03-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-03-27
piątek
Fabula Rasa - Stachura wykrzyczany... akustycznie - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł dostępny na bramce prowadzi:
2015-03-27
piątek
Taneczna After Party po koncercie Fabula Rasa
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-03-28
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-03-29
niedziela
Mecz Irlandia:Polska - transmisja - kibicujmy naszym !!!
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Polska !!!
2015-03-30
poniedziałek
XVI Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-04-01
środa
Teatr Wielki w Cigacicach - "Skecze i cytaty" - Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 7 zł do nabycia przed spektaklem prowadzi:
2015-04-02
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-04-03
piątek
Tylko Polska Muza - przedświąteczna impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-04-04
sobota
Pisanka Party - przedświąteczna impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-04-05
niedziela
Wielkanocna Impreza Taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-04-05
niedziela
Speedway Ekstraliga - transmisja meczów żużlowych
godz: 17:00 wstęp: prowadzi:
2015-04-06
poniedziałek
Speedway Ekstraliga - BETARD SPARTA Wrocław VS SPAR FALUBAZ Zielona Góra - transmisja
godz: 16:30 wstęp: prowadzi: Falubaz :)
2015-04-08
środa
Marta Śliwa - koncert z piosenką żeglarską i szanty - Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2015-04-09
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-04-10
piątek
Guitar Beero 2 - koncert - PROMIL + THE BAD SLEEP WELL
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prowadzi:
2015-04-10
piątek
Taneczne after party po koncercie - impreza taneczna
godz: 22:30 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-04-11
sobota
Black Day Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: fc Black Day
2015-04-12
niedziela
Speedway Ekstraliga - transmisja meczów żużlowych
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-04-13
poniedziałek
XIV Finał Międzynarodowego Festiwalu Rock Nocą - deptak
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-04-14
wtorek
4 Róże Rapu #3 - koncert, warsztaty, impreza
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-04-15
środa
4 NOC KOMEDII - kabarety
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2015-04-16
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-04-17
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-04-18
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2015-04-18
sobota
Żużel: Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym - transmisja
godz: 17:30 wstęp: prowadzi:
2015-04-19
niedziela
TRAUMA + DISORDER + VICTORY VAIN - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2015-04-20
poniedziałek
XVI Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2015-04-22
środa
Arek Zawiliński w koncercie folkowo bluesowym - Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2015-04-23
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - Światowy Dzień Książki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-04-24
piątek
Metalizacja vol.4 - koncert zespołów metalowych
godz: 19:00 wstęp: 10 zł dostępny na bramce prowadzi:
2015-04-24
piątek
Taneczne After Party po koncercie
godz: 22:30 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-04-25
sobota
Retro Party z okazji Dnia Maturzysty - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-04-26
niedziela
Speedway Ekstraliga - transmisja meczów żużlowych
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-04-27
poniedziałek
THIS COLD + ENERGIA - koncert specjalny - XVI Festiwal Rock Nocą
godz: 20:00 wstęp: 10 zł dostępny na bramce prowadzi:
2015-04-29
środa
Cykl Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2015-04-30
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-05-01
piątek
FREAKANGEL & TESLA POWER & DARK SIDE EONS & after MASCHINEN BEAT
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2015-05-02
sobota
Majówkowe Party - DZIEŃ FLAGI
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2015-05-04
poniedziałek
XVI Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-05-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-05-08
piątek
Bluesowy Jam Session w maju z zespołem KWAZAR
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi: Golas
2015-05-09
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 00:00 wstęp: 8 zł prowadzi: fc Black Day
2015-05-10
niedziela
Speedway Ekstraliga - transmisje meczy żużlowych w ogródku
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Falubaz :)
2015-05-11
poniedziałek
Bullfinch się sprzedaje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-05-13
środa
5 NOC KOMEDII - kabaret
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi: Grzegorz Halama
2015-05-14
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-05-15
piątek
CASTLE (USA) + SHARON - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2015-05-15
piątek
Taneczne after party w rockowych klimatach - impreza taneczna
godz: 22:30 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-05-16
sobota
Zapraszamy na Oldies Goldies Party czyli Same Złote Przeboje !!! - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-05-17
niedziela
SYNDROM - 10 lecie - koncert
godz: 19:00 wstęp: info niebawem prowadzi:
2015-05-18
poniedziałek
XVI Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-05-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-05-22
piątek
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-05-23
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2015-05-24
niedziela
Speedway Ekstraliga - lubuskie derby - transmisja
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Falubaz :)
2015-05-25
poniedziałek
XVI Festiwal Rock Nocą - eliminacje - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-05-26
wtorek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-05-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-05-29
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: prowadzi:
2015-05-29
piątek
West Side Hardcore vol. 14 - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15 zł prowadzi:
2015-05-30
sobota
Biusto Party z okazji Międzynarodowego Dnia Bez Stanika - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał Chłodnicki
2015-05-31
niedziela
Falubaz jedzie z Lesznem - transmisje Speedway Ekstraligi w ogródku letnim
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-06-03
środa
OLD SKULL PARTY - impreza taneczna przed Bożym Ciałem
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Dj Emil
2015-06-04
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-06-05
piątek
Back to The 90's czyli taneczny powrót do przeszłości - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Marcin
2015-06-06
sobota
Róże jak za dawnych lat - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-06-06
sobota
Transmisja Finału Ligi Mistrzów
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-06-09
wtorek
Nothing Personal - koncert
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2015-06-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-06-12
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Kojot
2015-06-13
sobota
Black Day Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: fc Black Day
2015-06-13
sobota
Polska - Gruzja - transmisja meczu - ogródek letni
godz: 17:50 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-06-17
środa
Szósta Noc Komedii w klubie 4 Róże - kabarety
godz: 20:00 wstęp: 15 zł prowadzi:
2015-06-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-06-19
piątek
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2015-06-19
piątek
Ustafka + goście - koncert pożegnalny
godz: 20:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2015-06-20
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2015-06-25
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2015-06-26
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-06-27
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-06-27
sobota
IV Nocny Spacer Pidżamowców - akcja charytatywna
godz: 22:00 wstęp: cegiełka - 10 zł prowadzi:
2015-07-03
piątek
Bluesowo Jazzowy Jam Session w ramach Lata Muz Wszelakich - ogródek letni
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Golas
2015-07-03
piątek
" Koncert Grzech...a wart " - wspominamy i pomagamy
godz: 20:00 wstęp: 10 zł - cegiełka prowadzi:
2015-07-03
piątek
Retro party czyli potańcówka przy starych hiciorach
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: DJ Kojot
2015-07-04
sobota
Taneczne After Party z muzyką z Baru Grzech...a
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: DJ Kojot
2015-07-09
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-07-10
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2015-07-11
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Dj Paul
2015-07-15
środa
Standup na deptaku - Grzegorz Halama
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Grzegorz Halama
2015-07-16
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-07-17
piątek
Piotr Budniak Essential Group - XI Róże Jazz Festiwal
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-07-17
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2015-07-18
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: DJ Marcin
2015-07-19
niedziela
ŻUŻEL - TRANSMISJE NA ŻYWO - ogródek letni
godz: 17:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-07-20
poniedziałek
The Rumjacks - koncert
godz: 20:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2015-07-22
środa
Jarek i Kielu czyli dwie muzy wszelakie na scenie letniej
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-07-24
piątek
Morte Plays Quartet na Róże Jazz Festiwal - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-07-24
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2015-07-25
sobota
Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: DJ Kojot
2015-07-27
poniedziałek
Folkojarmark - Międzynarodowy Festiwal Folkloru 2015 - Scena Letnia
godz: 11:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-07-28
wtorek
Folkojarmark - Międzynarodowy Festiwal Folkloru 2015 - Scena Letnia
godz: 11:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-07-29
środa
Folkojarmark - Międzynarodowy Festiwal Folkloru 2015 - Scena Letnia
godz: 11:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-07-30
czwartek
Folkojarmark - Międzynarodowy Festiwal Folkloru 2015 - Scena Letnia
godz: 11:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-07-31
piątek
Grupa Rogala - koncert na scenie letniej
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-08-01
sobota
Back to The 90's czyli taneczny powrót do przeszłości - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Jacek Staroń - Las Melinas
2015-08-05
środa
Fabula Rasa - Stachura akustycznie - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-08-06
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-08-07
piątek
Bluesowo Jazzowy Jam Sessiona na XI Róze Jazz Festiwal - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Golas
2015-08-07
piątek
4 Róże Rapu #4 - koncert, warsztaty, imprez3
godz: 19:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2015-08-12
środa
Stand-up na deptaku czyli Halama i Kamyszek na scenie letniej
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Grzegorz Halama
2015-08-13
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-08-14
piątek
Marek Wesołowski Trio - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-08-14
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-08-15
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2015-08-19
środa
Piosenki Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu zespołu Triada Poetica
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-08-20
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-08-21
piątek
Sandy Hohlfeld na XI Róże Jazz Festiwal - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-08-21
piątek
Swing Ska Party w ramach Róże Jazz Festiwal
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Jacek Staroń - Las Melinas
2015-08-22
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: DJ Kojot
2015-08-26
środa
Mate - koncert na zakończenie wakacji - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-08-27
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-08-28
piątek
Lazy Chill Afternoon na zakończenie XI Róże Jazz Festiwal - scena letnia
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-08-28
piątek
Swing Ska Party w ramach Róże Jazz Festiwal
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Jacek Staroń - Las Melinas
2015-08-29
sobota
Back to The 90's czyli taneczny powrót do przeszłości - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-09-03
czwartek
Winobraniowa Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-09-04
piątek
Tanecznie Winobraniowy Starter - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-09-04
piątek
Mecz Niemcy:Polska - transmisja
godz: 20:30 wstęp: prowadzi: Polska !!!
2015-09-05
sobota
Taneczne Winobranie - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-09-07
poniedziałek
Mecz Gibraltar - Polska - transmisja
godz: 20:30 wstęp: prowadzi: Polska !!!
2015-09-10
czwartek
Winobraniowa Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-09-11
piątek
Winobraniowa Prywatka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-09-12
sobota
Winobraniowe 80's Party - impreza taneczna z przebojami lat 80-tych
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2015-09-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-09-18
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-09-19
sobota
Old Skull Party przy przebojach - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-09-20
niedziela
ARTROSIS - koncert
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2015-09-24
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-09-25
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-09-26
sobota
Dance Night - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-09-26
sobota
Adamek - Saleta - transmisja walki
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2015-09-27
niedziela
APTEKA + BORYNA - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2015-10-02
piątek
Bluesowy Jam Session - Blues Vocal Night
godz: 20:00 wstęp: 7 zł / muzycy do godz.21.00 gratis prowadzi: Walery
2015-10-03
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 8 zł prowadzi: fc Black Day
2015-10-06
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-10-08
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-10-09
piątek
KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - koncert
godz: 19:00 wstęp: 40/50 zł prowadzi:
2015-10-09
piątek
Taneczna After Party po koncercie KATA w rockowych klimatach
godz: 22:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kojot
2015-10-10
sobota
GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-10-11
niedziela
KABANOS + Woda Ski Bla - koncert
godz: 19:00 wstęp: 30/40 zł prowadzi:
2015-10-13
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-10-14
środa
Janusz Kasprowicz gra Włodzimierza Wysockiego i Toma Waitsa - cykl Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 20 zł do nabycia przed koncertem prowadzi:
2015-10-15
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-10-16
piątek
FLAPJACK + aTOM + Heavyweight - koncert
godz: 18:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2015-10-16
piątek
FLAPJACK + aTOM + Heavyweight - koncert
godz: 18:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2015-10-16
piątek
Taneczne after party po koncercie - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: DJ Kojot
2015-10-17
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2015-10-18
niedziela
MOSKWA + ZERO GAIN - KONCERT PRZEŁOŻONY NA INNY TERMIN !!!
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2015-10-20
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-10-21
środa
Andriej Kotin & Friends - koncert
godz: 20:00 wstęp: 5 zł dostępny przed koncertem prowadzi:
2015-10-22
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-10-23
piątek
Metalizacja Live Ritual vol. V - Bloodthirst, Warfist, Infinate - koncert
godz: 19:00 wstęp: 12 zł do nabycia wyłącznie przed koncertem prowadzi:
2015-10-23
piątek
Taneczne after party po koncercie - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-10-24
sobota
Back to The 90's czyli taneczny powrót do przeszłości - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: DJ Kojot
2015-10-27
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-10-28
środa
JAROSŁAW JAROS - piosenka kabaretowo - liryczna - Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2015-10-29
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-10-30
piątek
Percival
godz: 20:00 wstęp: 25/35 zł prowadzi:
2015-10-31
sobota
Halloween Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2015-11-02
poniedziałek
X Festiwal Filmów Jednominutowych 2015
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-11-03
wtorek
Studencki Wtorek - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-11-04
środa
Bluesowy Jam Session - koncert - Guitar Night
godz: 20:00 wstęp: 7 zł / muzycy do godz.21.00 gratis prowadzi:
2015-11-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-11-06
piątek
Bluesowy Jam Session - Bitwa Harmonijek - koncert
godz: 20:00 wstęp: 7 zł / muzycy do godz.21.00 gratis prowadzi: Walery
2015-11-07
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-11-08
niedziela
THE ANALOGS (XX-lecie) + FARBEN LEHRE (Projekt Punk) + OFFENSYWA - koncert
godz: 19:00 wstęp: 30/35 zł prowadzi:
2015-11-09
poniedziałek
Czesław Śpiewa Solo Act - koncert
godz: 20:00 wstęp: 50 zł - ilość miejsc ograniczona !!! prowadzi: Czesław
2015-11-10
wtorek
W ŚRODĘ WOLNE !!! Zapraszamy na Wtorek Studencki !!!
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-11-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-11-13
piątek
TZN Xenna + Sexbomba + Przeciw - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2015-11-13
piątek
Taneczne after party po koncercie - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: prowadzi:
2015-11-14
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: Marcin
2015-11-16
poniedziałek
Męczenie Owiec - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prowadzi:
2015-11-17
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-11-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-11-20
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Kojot
2015-11-21
sobota
XXIII Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: fc Black Day
2015-11-22
niedziela
PROLETARYAT + KORPUS - koncert
godz: 19:00 wstęp: 25/35 zł prowadzi:
2015-11-24
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-11-25
środa
Arek Zawiliński - koncert - cykl Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2015-11-25
środa
Arek Zawiliński - koncert - cykl Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2015-11-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł w tym piwo prowadzi: Michał
2015-11-27
piątek
CLOSTERKELLER - koncert
godz: 19:00 wstęp: 35/45 zł prowadzi:
2015-11-27
piątek
Taneczne after party po koncercie - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: prowadzi:
2015-11-28
sobota
Andrzejki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł - Andrzeje gratis !!! prowadzi: Pan DJ
2015-11-29
niedziela
FORT BS + The Bauagans - koncert MAXIMUM PUNKROCKA
godz: 19:00 wstęp: 15/25 zł prowadzi:
2015-11-30
poniedziałek
Andrzejki Studenckie - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-11-30
poniedziałek
Światowy Dzień AIDS
godz: 12:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-12-02
środa
X Festiwal Filmów Jednominutowych 2015 - projekcje przełożone na 16.12.2015
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-12-03
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-12-04
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 7 zł / muzycy do godz.21.00 gratis prowadzi:
2015-12-05
sobota
Back to The 90's - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-12-06
niedziela
TURBO - koncert w Mikołajki
godz: 19:00 wstęp: 30/40 zł prowadzi:
2015-12-07
poniedziałek
Scena Młodych Rock Nocą - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prowadzi:
2015-12-08
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Żaba
2015-12-09
środa
OŻENEK - spektakl
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2015-12-10
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-12-11
piątek
Las Melinas - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2015-12-11
piątek
Taneczne SKA Party po koncercie ? impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: prowadzi:
2015-12-12
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2015-12-13
niedziela
FRONTSIDE, DECAPITATED, MATERIA, TOTEM - koncert
godz: 18:00 wstęp: 40/50 prowadzi:
2015-12-14
poniedziałek
Scena Młodych Rock Nocą - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-12-15
wtorek
nieczynne
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2015-12-16
środa
nieczynne
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2015-12-17
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2015-12-18
piątek
MOSKWA + ZERO GAIN - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2015-12-18
piątek
Taneczne after party po koncercie - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2015-12-19
sobota
Black Day Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: fc Black Day
2015-12-20
niedziela
nieczynne
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2015-12-21
poniedziałek
Scena Młodych Rock Nocą - koncert
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2015-12-22
wtorek
nieczynne
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2015-12-23
środa
nieczynne
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2015-12-24
czwartek
nieczynne
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2015-12-25
piątek
Świąteczna Impreza Taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Kojot
2015-12-26
sobota
Świąteczna Impreza Taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2015-12-27
niedziela
nieczynne
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2015-12-28
poniedziałek
nieczynne
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2015-12-29
wtorek
Wtorek Studencki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Żaba
2015-12-29
wtorek
nieczynne
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2015-12-30
środa
nieczynne
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2015-12-31
czwartek
SYLWESTER w stylu lat 80'
godz: 20:00 wstęp: 140 zł prowadzi: DJ Marcin
2016-01-01
piątek
nieczynne
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-02
sobota
Noworoczna Imprez Taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2016-01-03
niedziela
nieczynne
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-04
poniedziałek
nieczynne
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-05
wtorek
KING ROCK PARTY - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2016-01-06
środa
nieczynne
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2016-01-08
piątek
Noworoczny Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2016-01-09
sobota
Karnawałowe 80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Marcin
2016-01-10
niedziela
24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - klubowe koncerty
godz: 18:00 wstęp: datek na WOŚP prowadzi:
2016-01-11
poniedziałek
nieczynne
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-12
wtorek
klub otwarty
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-13
środa
klub otwarty
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-14
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2016-01-15
piątek
Karnawałowe Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-16
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: fc Black Day
2016-01-17
niedziela
klub zamknięty
godz: 19:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-18
poniedziałek
w przygotowaniu
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-19
wtorek
w przygotowaniu
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-20
środa
w przygotowaniu
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2016-01-22
piątek
CADILLAC gra Led Zeppelin - koncert karnawałowy
godz: 20:00 wstęp: 20 zł - ilość ograniczona prowadzi:
2016-01-23
sobota
Karnawałowe Oldies Goldies Party - prywatka
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-24
niedziela
w przygotowaniu
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-25
poniedziałek
w przygotowaniu
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-26
wtorek
w przygotowaniu
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-27
środa
w przygotowaniu
godz: 18:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-28
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2016-01-29
piątek
GAGA / ZIELONE ŻABKI + LENIWIEC - koncert Maximum Punkrocka
godz: 19:00 wstęp: 20/30 zł prowadzi:
2016-01-29
piątek
After Party Po koncercie
godz: 22:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-30
sobota
Karnawałowa Prywatka - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi:
2016-01-31
niedziela
CARRANTUOHILL - koncert muzyki irlandzkiej
godz: 19:00 wstęp: 30/35 zł prowadzi:
2016-02-05
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 7 zł / muzycy do godz.21.00 gratis prowadzi: Walery
2016-02-06
sobota
Ostatki 2016 - impreza taneczna w stylu lat 80'-tych
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi: DJ Marcin
2016-02-07
niedziela
ACID DRINKERS - koncert
godz: 19:00 wstęp: 40/45/50 zł prowadzi:
2016-02-11
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2016-02-12
piątek
DEEVOLVE + THE CORNERS - koncert
godz: 19:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2016-02-13
sobota
Klubowe Walentynki - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Michał
2016-02-14
niedziela
ROCKASTA - koncert walentynkowy
godz: 19:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2016-02-18
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2016-02-19
piątek
Bustergang + Pełna Kultura - koncert ODWOŁANY - zapraszamy na Party !!!
godz: 19:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2016-02-19
piątek
Taneczne after party po koncercie - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: prowadzi:
2016-02-20
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2016-02-25
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2016-02-26
piątek
Grunberg + goście - koncert
godz: 19:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2016-02-26
piątek
Taneczne after party po koncercie - impreza taneczna
godz: 22:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2016-02-27
sobota
Black Day Depeche Mode Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: fc Black Day
2016-02-28
niedziela
Standup - kabarety
godz: 19:00 wstęp: 15 zł prowadzi:
2016-03-04
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2016-03-05
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2016-03-06
niedziela
VIRGIN SNATCH - koncert
godz: 19:00 wstęp: 20 zł do nabycia przed koncertem prowadzi:
2016-03-06
niedziela
Dni Frankofonii - koncert, karaoke, tańce
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2016-03-08
wtorek
Dzień Kobiet - Wtorek Studencki
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2016-03-09
środa
Terrific Sunday - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2016-03-10
czwartek
"Project 10/31" - koncert
godz: 19:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2016-03-11
piątek
Percival - "Zakazane Piosenki" (projekt rekonstruktorski) - koncert
godz: 19:00 wstęp: 30/40 zł prowadzi:
2016-03-11
piątek
Taneczne Arter Party po koncercie
godz: 22:00 wstęp: 5 zł prowadzi:
2016-03-12
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2016-03-13
niedziela
CHEMIA 'LET ME' TOUR - koncert
godz: 19:00 wstęp: 30/40 zł prowadzi:
2016-03-19
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: fc Black Day
2016-03-23
środa
OŻENEK - spektakl
godz: 19:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2016-03-24
czwartek
CHŁODNY GAIK - koncert + 40-tka Michała + Czwartkowa Prywatka
godz: 20:00 wstęp: 7 zł prowadzi:
2016-03-25
piątek
NOTHING PERSONAL + MIĘDZY SŁOWAMI + AFTER PARTY
godz: 19:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2016-03-26
sobota
Oldies Goldies Party ? impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Reez
2016-03-27
niedziela
Wielkanocna Impreza Taneczna
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi: DJ Reez
2016-03-31
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2016-04-01
piątek
Bluesowy Jam Session - koncert
godz: 20:00 wstęp: 7 zł / muzycy do godz.21.00 gratis prowadzi: Golas
2016-04-02
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: prowadzi: DJ Kojot
2016-04-03
niedziela
The Sixpounder - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15/25 zł prowadzi:
2016-04-06
środa
Bluesowa Majówka czyli Bluesowy Jam Session
godz: 20:00 wstęp: 7 zł / muzycy do godz.21.00 gratis prowadzi: Walery
2016-04-07
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2016-04-08
piątek
Metalizacja Live Ritual vol. VI - koncert + after party
godz: 19:00 wstęp: 25 zł prowadzi:
2016-04-09
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: DJ Marcin
2016-04-13
środa
MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH STAND UP tylko dla dorosłych
godz: 21:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2016-04-14
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2016-04-15
piątek
VADER - Zanim nastała Era Chaosu - koncert
godz: 20:00 wstęp: 40/50 zł prowadzi:
2016-04-16
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 8 zł prowadzi: fc Black Day
2016-04-17
niedziela
Collapse in Agony in Zielona Góra - koncert
godz: 19:00 wstęp: 10/15 zł prowadzi:
2016-04-21
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2016-04-22
piątek
Tribute to Metallica by ARMA + INFINATE i DORMANT DISSIDENT - koncert
godz: 19:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2016-04-23
sobota
Oldies Goldies Party - impreza taneczna
godz: 20:00 wstęp: 8 zł prowadzi: DJ Reez
2016-04-24
niedziela
Death Withered Tour 2016 Nazghor [SWE] Nex [PL] In Hell's Duty [PL] - KONCERT
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2016-04-25
poniedziałek
West Side Hardcore vol. 15 - koncert
godz: 20:00 wstęp: 10 zł prowadzi:
2016-04-28
czwartek
Isotopes Punk Rock Baseball Club z Kanady na Maximum Punkrocka - koncert
godz: 19:00 wstęp: 15/20 zł prowadzi:
2016-04-29
piątek
Zapraszamy na Oldies Goldies Party czyli Same Złote Przeboje
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: DJ Marcin
2016-04-30
sobota
Impreza z polską muzą
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Michał
2016-05-01
niedziela
Speedway Ekstraliga - transmisja meczu żużlowego
godz: 19:30 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2016-05-02
poniedziałek
Retro Party czyli majowa potańcówka w starych klimatach
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: DJ Kojot
2016-05-05
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2016-05-06
piątek
Bluesowa Majówka czyli Bluesowy Jam Session w 4 Różach
godz: 20:00 wstęp: 7 zł / muzycy do godz.21.00 gratis prowadzi:
2016-05-06
piątek
Falubaz jedzie z Wrocławiem - Speedway Ekstraliga - transmisja
godz: 19:30 wstęp: prowadzi:
2016-05-07
sobota
Retro Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: prowadzi: Pan DJ
2016-05-12
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2016-05-13
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kojot
2016-05-14
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: WSTĘP 8 zł - bilety na bramce przed imprezą prowadzi: Marcin
2016-05-19
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2016-05-20
piątek
Retro Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kojot
2016-05-21
sobota
Depeche Mode Black Day Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: 8 zł prowadzi: fc Black Day
2016-05-25
środa
Szalona Impra przed Bożym Ciałem.
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Kojot
2016-05-26
czwartek
Czwartkowa Prywatka - Rockoteka
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2016-05-27
piątek
Nie Tylko Polska Muza w 4 Różach
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Pan DJ
2016-05-28
sobota
Taneczny powrót do przeszłości.
godz: 21:00 wstęp: 8 zł prowadzi: Pan DJ
2016-06-02
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2016-06-03
piątek
Retro Party czyli potańcówka w starych klimatach - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: DJ Reez
2016-06-04
sobota
Koncert Grzech...a Wart - Art Of Underground #53
godz: 00:00 wstęp: 10 zł - cegiełka prowadzi: Art Of Underground
2016-06-09
czwartek
Czwartkowa Prywatka u Michała - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Michał
2016-06-11
sobota
80's Party - impreza taneczna
godz: 21:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi: Marcin
2016-07-29
piątek
Piotr Budniak Essential Group - XII Róże Jazz Festiwal
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:
2016-08-03
środa
Krzysztof Kamyszek & friends - Sztuka Kultury
godz: 20:00 wstęp: wstęp wolny prowadzi:



Kalendarz imprez


Notice: Use of undefined constant month - assumed 'month' in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 79

Notice: Use of undefined constant year - assumed 'year' in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 81

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 83

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 48

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 49

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 50

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 51

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 52

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 53

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 54

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 55

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 56

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 57

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 58

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 59

Warning: checkdate() expects parameter 3 to be long, string given in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 117

Warning: checkdate() expects parameter 3 to be long, string given in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 117

Warning: checkdate() expects parameter 3 to be long, string given in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 117

Warning: checkdate() expects parameter 3 to be long, string given in /home/roze/ftp/4roze/modules/mod_kalendarz/helper.php on line 117
<
02
>
NdPnWtSrCzPtSb

123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728