GET_THE_PLAYER TO_SEE_THIS_PLAYER

Witamy w progach KLUBU 4 RÓŻE DLA LUCIENNE.

Klub 4 Róże dla Lucienne powstał w 1997 roku. Od tego czasu w klubie zaszły ogromne zmiany i metamorfozy, początki działalności odbywały się na powierzchni o połowę mniejszej: jednej Sali barowej i małej sali z niewielka scenką. Przez cały ten czas klub prężnie się rozwijał i rozwija się nadal (powiększając tym samym swoją powierzchnię) organizując wiele działań kulturalno-artystycznych. Klub w chwili obecnej to ponad 350kw: duża sala barowa, odrębna sala koncertowa, wiele pomieszczeń, które każda z nich zrobiona jest w innym klimacie; sala kinowa, piekiełko jazzowe. Klub posiada wyodrębnione pomieszczenie dla palących czyli palarnię oraz szatnię. Wiele zacisznych kątów, w których można miło spędzić czas . Odbyły się setki koncertów: mocny rock, blues, jazz, elektro. W klubie odbywają się imprezy mechaniczne typu: KULTowa prywatka, imprezy studenckie, ale do historii przeszła impreza zasługująca na wyróżnienie. Czwartkowa Prywatka u Michała, która odbywa się od początku działalności klubu jest rockową potańcówką na której usłyszymy DOORS, METALLICA, KULT i wiele innych mocnych brzmień. W klubie odbywają sie przedstawienia teatralne, liczne spotkania artystów, wystawy fotografii, spotkania klubowe ….. Aby wejść do klubu trzeba być oczywiście osobą pełnoletnią posiadającą dowód osobisty. Klub posiada łączność WiFi, biblioteczkę, sala koncertowa jest klimatyzowana.

Ceny średnie, na kieszeń każdego, nawet studenta. Piwo z beczki: Warka, żywiec, murphys 6,00- 8,00 zł. Podstawowe alkohole (za 50 ml).tj, kielicha: wódka 6,50- 8,50, rumy 7,00- 11,00, gin 8,00, tequila 11,00, whisky 7,00- 17,00, wódki smakowe 6,50- 10,00, likiery 10,00, ponadto grzańce, kawy, herbaty, napoje i soki 3,50-5,00, na ząb.

Klub znajduje się w centrum miasta na Starym Mieście na przeciwko ratusza. Aby wejść do klubu musimy trafić w korytarz między fryzjerem, a delikatesami i udać się na 1 piętro. Po przekroczeniu białych drzwi znajdujemy się w klubie i od razu czujemy ducha tego miejsca. Bar w Klubie charakterem przypomina karczmę, można tu znaleźć podwieszone na suficie oryginalne starocie tj. wozy drabiniaste, pług, brony, drewniane beki po piwie. Na ścianach zamontowana jest duża ilość starych przedmiotów gospodarstwa domowego, półki uginają się od starych gratów tj. michy, kadzie, szufle do wypieku chleba, dzbanki gliniane, tary, maselnice, koła itp. Nastrojowe światło i świece tworzą niepowtarzalny klimat karczmy , na ścianach wykonanych z zaprawy glinianej wisi duża ilość starych zdjęć i okazjonalnych reklam. Jeśli masz ochotę jest tu duża ilość zakamarków w których możesz zaszyć się i rewelacyjnie spędzić czas. Bufet wykonany jest z zaprawy murarskiej starą techniką stawiania pieców, daszek zrobiony jest z wysuszonej kukurydzy. Bar - w nim możesz zamówić sobie wszystko to czego sobie dusza zapragnie. Posiada bardzo duży wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych, TRUNKÓW Z CAŁEGO ŚWIATA :wódki, piwa, likiery, rumy, giny, tequila, whisky, wódki gatunkowe, wina, wermuty, grzańce, nalewki. Jeśli się uśmiechniesz barman zrobi Ci naprawdę bardzo dobrego drinka lub uraczy Cię naprawdę znakomitym trunkiem, który zaspokoi najbardziej wybrednego smakosza. Natomiast nasza kuchnia posiada w swoim menu potrawy takie jak : smażone pierogi, golonka w piwie, placki ziemniaczane, chleb za smalcem i ogórkiem, a na weekendy możesz wpaść na potrawy z grilla : kiełbasa z ogórkiem kiszonym, grillowana kaszanka, pikantne skrzydełka, czy pieczywo czosnkowe. Zapraszamy Cię do skorzystania z oferty naszego baru i kuchni. Nasi barmani to wykwalifikowani magicy w tym fachu. Jeden z nich to zdobywca IV-miejsca w ogólnopolskim konkursie barmańskim, kelnerzy służą swoją pomocą i miłą obsługą. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas coś dla duszy i ciała. Ale to nie wszystko ! Jak tylko będziesz grzeczny barman zaoferuje Ci szereg promocji, które uatrakcyjnią finansowo twój rachunek. A może chciałbyś KARTĘ KLUBOWĄ ? - która da Ci możliwość do korzystania z wielu przywilejów w naszym klubie : swój ciężki kufel, zniżki i rabaty, darmowy wjazd na wybrane koncerty i imprezy i wiele, wiele innych. Pomimo różnych opinii jakie krążą nad naszym klubem 4 Róże dla Lucienne to zdecydowanie miejsce znane i kultowe nie tylko w Zielonej Górze, ale i w Polsce.

PYTAJ BARMANA.

KONCERTY, IMPREZY,